Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dostałem na przedłużenie:

 

- PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K

- ELEVEN SPORTS

- 3X HBO+HBO MAX

- MISTRZOWSKA PIŁKA

- VIAPLAY MEDIUM (+piłka nożna, premier league etc)

- DEKODER 4K DUALBOX+DYSK

- MULTIROOM STANDARD

 

Łączna kwota 126,99. czy jest to OK cena czy bez problemu dałoby się coś urwać taniej?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hruszcz napisał(a):

Dostałem w mailu info że w mojej umowie nie jest to możliwe 

Jak masz JADA , to bez problemu wymienisz na ITCA. Poczytaj w temacie o dekoderze JADA to się przekonasz 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał(a):

 

 

@ernet jaki pakiet masz i jaka cena? Kiedy umowa się kończy i czy wszystko to co wymieniłeś jest Ci potrzebne z tych dodatków?

Mam obecnie ( od 2 lat )  pakiet EXTRA C+. Cena: 99 zł . Dekoder 4K.Umowa do końca lipca tego roku. I tak zależy mi własnie na tych programach.

 

Sorry, nie mogłem już edytować, więc mam PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K za 119,99 ZŁ / MIES. z HBO.

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał(a):

HBO należy do pakietu Superpremium 4k,  więc nie jest dodatkiem. 119,99 płacisz zapewne z dekoderem i dyskiem. 

Taką cenę powinieneś utrzymać bez problemu. Oczywiście wypowiedzenie i nie godzić się na wyższą cenę. 

Zgadza się. Pytałem tylko o potrzebne mi programy i czy można inaczej je dobrać aby płacic mniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukas88 napisał(a):

@Dawid B. 38 zł za plan Standard na 2 urządzenia + 17 zł za dopełnienie do planu Premium (4K). Łącznie 55 zł/mc. Z tym, że zobowiązujesz się płacić do końca trwania umowy z Canal+. 

 

A jesli ktoś ma dopełnienie 4K za 0zl na czas nieokreślony to jak to wyglada przy aneksowaniu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się 2-letnia umowa w canal+ z dniem 31.08.2023r. Oczywiście wydzwaniają do mnie i wciskają coś jeszcze, aby płacić więcej. Ja im mówię,  mam spoko czas i mogę już wam wypowiedzieć umowę. Obecnie posiadam Pakiet Optimum za 49,99 zł, on mi w zupełności wystarcza i nie mam  zamiaru więcej płacić. Oczywiście, wypowiem im umowę dopiero w lipcu ,żeby mi głowy nie zawracali wcześniej. Trzyma mnie to, że oglądam TV na telewizorze, jak i na smartfonie online. Jak myślicie, co wywalczę? I co ważniejsze, czy C+ ma w umowie  klauzulę inflacyjną? Tak na marginesie, jak wiadomo klauzula inflacyjna jest nie legalna u operatorów I podobno nigdzie w EUROPIE I USA jej nie ma, tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dwóch latach mojej nieobecności tutaj ;)

 

 Przez ostatnie dwa lata byłem bardzo zadowolony z warunków umowy z canal+ jakie udało mi się wynegocjować dzięki Wam za co raz jeszcze bardzo, ale to BARDZO dziekuję!

30 czerwca konczy mi się jednak ta umowa i chciałbym zapytac co maksymalnie mogę osiągnąć. Obecnie posiadam:

 

- Pakiet Superpremium+ 4k

- Mistrzowska piłka

- Multiroom standard

 

Płacę za to 109,99zł. Udało mi sie tę cenę wynegocjowac dzięki wam ( wypowiedzenie umowy takze było ) bo proponowali mi za to kwotę o 15zł droższą i oczywiscie twierdzili, że to najtaniej... Dzięki temu forum wiedziałem co maksymalnie moge wynegocjowć i udało mi się to osiagnąć. Teraz również chciałbym Was bardzo prosić o pomoc. 

 

Co moge obecnie wynegocjowac maksymalnie tanio za pakiet który posiadam? Interesowałoby mnie dodanie do tego pakietu Viaplay medium, ale nie jest to konieczność. 

Obecnie na moim koncie Canal+ w necie dali mi ofertę na ten sam pakiet 10zł droższą, a do tego player z reklamami za free oraz viaplay medium za 5zł. 

 

Czy da się uzyskać ten pakiet taniej ( nie wiem, ale może ma jakieś znaczenie, że jestem ich abonentem już ponad 15 lat )?

 

 

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.

@ircios masz rację, mogłem śledzić. Ale wtedy byłem na nich tak wkur..., że gdyby nie o forum to dałbym z siebie [beep]a zrobić, że na dłuższy czas chciałem sie odciąć i zapomniec o tym jak w firmy w polsce dobrych klientów traktują ( kłamali mi na zywce bym droższa umowę podpisał ). Dziękuję za info. W poniedziałek składam wypowiedzenie, w drugiej połowie czerwca powalcze o jak najlepsze warunki. Chciałem tylko jeszcze dopytać czy jest szansa pozostania na obecnych warunkach czy przez inflację to juz w ogóle nie wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu znajomemu kończy się umowa.Zobowiązanie jest do 31 lipca 2023 roku.Już do niego wydzwaniają z przedłużeniem umowy.Czy są szanse na obniżenie abonamentu? Wypowiedzenie jest w planach.

Jego pakiet to:

Pakiet Superpremium+ 104,99 zł/mc

Canal+4K 10 zł/mc

HBO Max 5 zł/mc

Eleven Sports opcja włącz/wyłącz 13,99 zł/mc

Series Fun 0 zł/mc

Multiroom standard 10 zł/mc

Dekoder 4K Ultrabox+ dzierżawa 10 zł/mc

Multiroom Wifibox+ 0 zł/mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzeniem cena jest do utrzymania.  Taniej raczej nie będzie za to wszystko, chyba, że C+ 4k dadzą za free.

Jak nie dadzą, to najlepiej niech postara się o Superpremium 4k za 109,99+dzierżawa dekodera z dyskiem 10 i MR 10.

Bez Cinemax  Z Cinemax+8

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Mam w tej chwili:

Nowy Comfort+ - 19,99 zł

HBO - 15 zł

HBO Max - 5 zł

Canal+ - 25 zł

4K ULTRABOX+ (JADA) - 3zł

Dysk - 3zł

Czyli w sumie 70,99 zł

 

Umowa do końca sierpnia, potem będzie 74,99. Na ten moment z tego co mi oferują to najbardziej opłaca mi się pozostanie na dotychczasowej umowie i "przełknięcie" 4zł podwyżki.

Pytanie czy mogę liczyć na podbicie do Optimum+ + ewentualnie kanał Canal+ 4K Ultra HD w tej samej lub zbliżonej cenie? W tej chwili chcą mi to zaoferować za 101zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam w tym momencie:

Extra+

Viaplay

History/H2

C+

Eleven Sports

Multiroom na cameleonach.

razem: 103,88zł

 

Wypowiedzenie złożone.

Można ciągle wymienić cameleony na 2 umowy na module? A jeśli tak, to jak cenowo by to mogło wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m0ck

Optimum 24,99

Paczka C+ z C+4k 19,90

HBO z Max 20

Opłata za dekoder z dyskiem bez zmian. Oczywiście najbardziej realny termin otrzymania tego powyżej to połowa sierpnia z zarejestrowanym odpowiednio wcześniej wypowiedzeniem. 

 

 

1 godzinę temu, raczek napisał(a):

Można ciągle wymienić cameleony na 2 umowy na module? A jeśli tak, to jak cenowo by to mogło wyglądać?

Druga umowa 40 zł za E+ z C+ i MP. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o poradę :)

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Dotychczas:

- nowy comfort 34,99 zł 

- c+ 19.90 zł 

- HBO i HBO Max 20 zł 

- mistrzowska piłka 5 zł

- dysk 5 zł

Razem 84,89

 

Upieram się żeby zostać przy tym samym co było z tą samą ceną. Niby nie ma takiej opcji, bo były podwyżki i takie tam... 

 

Ostatnia propozycja to zmiana comfort na optimum i reszta tak jak było + BBC. Drożej o dyszkę czyli 94,89.

 

 

Da się coś lepszego wywalczyć? A jeżeli miałoby być drożej o te 10 zł to co mogłoby być zamiast BBC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedzenie zarejestrowane, koniec umowy wprawdzie dopiero 31.10.2023 ale otrzymując taką ofertę od @Krzysiek11:) nie było na co czekać:

Extra 44,99

Canal+ 19,90

Najem dekodera i dysku 0

Multiroom 0

Mistrzowska Piłka 0, 

Dotychczas to samo za 5 zeta drożej, także super. Dodatkowo:

Canal+4K na całą umowę za 0

BBC Player na całą umowę za 0

Hustler HD 6 miesięcy za 0

HBO z HBO Max 3 miesiące za 0

Cinemax Pack 3 miesiące za 0

Dzięki i gorąco polecam ich grupę na fb: https://www.facebook.com/groups/515807623810748/ bo szybko i bezproblemowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...