Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jarekw napisał:

Wczoraj była rozmowa, a dziś dostałem sms-a o treści:

Taniej nie bedzie! 30.04 o polnocy stracisz dostep do TV. Zadzwon i przedluz umowe: 122947909

 

Zadzwoń i zapytaj czy już dzisiaj możesz oddać sprzęt, bo na weekend wyjeżdżasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nowy comfort+, mp, 11 x canal, multiroom standard, fox, nat geo, dekoder 4k z dyskiem. Płaciłem 89.99.

Obecnie po wypowiedzeniu:
Optimum+
Canal
Canal4k - choć trudno to nazwać 4k
MP
multiroom
dekoder 4k z dyskiem


Łącznie 69 z groszami. Pewnie dałoby się taniej, ale mi pasuje. 2 dychy taniej.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bloo411 napisał:

Mam pytanie do osób, które są obeznane lub przedłużały umowę. Czy do pakietu Superpremium 4K nie dają już kolekcji Fox Play oraz Nat Geo Play?

@ircios rozumiem,że jesteś pracownikiem canal+ i dzisiaj w pracy miałeś dostęp w systemie do dolaczania tych kolekcji dla abonentów przedłużających umowy? Jeśli nie to proszę przestań klepać głupoty i dezinformować ludzi  Nie ma już kolekcji Fox Play i Nat GEO Play do przedłużanych umów niezależnie od pakietu.Nie przedłużalem umowy ale mam informacje z pewnego źródła.Tak samo rozpiska z pakietami przypięta na forum mocno nieaktualna. Niestety oferty,które były dostępne jeszcze parę miesięcy temu są już wygaszone :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Które niby oferty są wygaszane?

Kolekcje Fox Play, Nat geo Play.mistrzowska piłka 0zl  do skladakow (poniżej pewnego pułapu cenowego).Krótkie umowy czyli start 9.99/12/15m optimum 24.99/12m Natomiast @ircios udaje wyrocznię i na pewniaka pisze swoje racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja w tym miesiącu przedłużyłem i dostałem Fox Play. Jedynie zostałem poinformowany, że Nat Geo Play już nie ma.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas na stronie internetowej C+ FOX Play i Nat Geo Play pojawiał się w "Promocjach dla abonentów". Teraz tego nie ma. Podobnie jak nie ma możliwości dobrania tych opcji w czasie umowy za pomocą Strefy Abonenta. Przynajmniej ja tak mam na jednej z umów. Wcześniej mogłem dobrać,  teraz tych pakietów nie ma w Strefie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. 
Po rozmowach z działem utrzymania klienta nie jednej rozmowie… dzisiaj otrzymałem taką ofertę: Superpremium 4K bez Eleven sport i Filmbox, reszta zostaje tak jak wcześniej za 94,99. Czy przyjąć tą ofertę czy jeszcze walczyć. Nadmienię że umowa do końca kwietnia i wypowiedzenie oczywiście wysłane. Na Eleven i Filmboxie mi nie zależy. Chodzi mi o to żeby mieć mniejszy rachunek. I właściwie to nie wiem z czego jeszcze zrezygnować żeby taki mieć. Proszę podpowiedzcie albo doradźcie, a może inny pakiet. Dzięki za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...