Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, Paweł 68 napisał:

To jak to liczyć, multiroom 10 zł + dekoder 4K 15 zł ( 20 z dyskiem) razem 25-30 zł czy 

multiroom z dekoderem 4K  za 15- 20 zł ?

Opłata za MR w przypadku dekoderów wifiBOX+ i wifiPremiumBOX+ wynosi 10 zł miesięcznie. Ten drugi dekoder z dyskiem to koszt 12 zł miesięcznie.

 

Opłata za Multiroom Dekoder 4K to koszt 15 zł miesięcznie, z dyskiem 20 zł miesięcznie. 

 

@DominoDoman

Tak można w czasie trwania Umowy wymieniać.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Tak można w czasie trwania Umowy wymieniać.

Kurde na infolinii usłyszałem, że mogą umowy po bodajże Wrześniu zeszłego roku, a wcześniejsi mają czekać najprawdopodobniej do końca miesiąca. Ewentualnie konsultant zaproponował wycofanie zobowiązania za multiroom i wzięcie ponownie, ale wtedy opłata aktywacyjna 49zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, connor07 napisał:

Ma MR po Cyfrze za 0 zł.

To prawda, przepraszam za brak dopowiedzi wcześniej, że oferta, o której pisałem dotyczy sytuacji MR standard po dawnej cyfrze. Reasumując, na ten moment mam taką ofertę: Przy przedłużeniu superpremium (tego bez 4k) za 99,99 (wiadomo cena po zgodach marketingowych, buhaha) oraz przy wyborze dalej MR standard, wówczas sam MR jest za 0 zł, wynegocjowany dek. główny ultrabox 4k za 0 zł (wciskali go za 5 zł) i dodatkowy, może byc wifiSZROTbox + za 0 zł, lub ultrabox 4k bez hdd za 15 zł, ponoć wifipremium box+ można za 10,00 (bez hdd). Naturalnie oferta dla dawnych cyfrowiczów. Ponadto nadal hbo go za 0 zł, MPiłka za 0 zł, fox play (to akurat jest ok. może wreszcie obejrzę całe The X files) i nat geo. play za 0 i jakieś dodatki na kilka miesięcy za free typu tidal, sundance tv, które należy w odpowiednim momencie wyłączyć.

Finalnie mogę zamknąć się w kwocie 114,99 za miesiąc. W ogóle taką kwotę, mój profil pokazuje też na czas nieoznaczony, w sytuacji braku przedłużenia, oczywiście przy nieaktywnej karcie kameleon do dekodera dodatkowego. Ponadto oczywiście dotychczasowe dekodery do zwrotu wraz kartami camelon:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, maciekmm napisał:

Nie potrzebuje wyższego pakietu. Kanały, które mam mi wystarczają.

Jestem na 95% w drodze rezygnacji, chyba, że właśnie dostanę go za 19,99zł albo umowe na rok.

Interesuje mnie czy jest na to szansa czy nie mam co tracić czasu i po prostu zawieźć WIFISZROT do punktu na koniec lutego?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, housemdt napisał:

Nie potrzebuje wyższego pakietu. Kanały, które mam mi wystarczają.

Jestem na 95% w drodze rezygnacji, chyba, że właśnie dostanę go za 19,99zł albo umowe na rok.

Interesuje mnie czy jest na to szansa czy nie mam co tracić czasu i po prostu zawieźć WIFISZROT do punktu na koniec lutego?

Nie dostaniesz Comfortu poniżej 22,5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, housemdt napisał:

Mam od kilku lat Comfort+ obecnie chyba nazywa się Nowy Comfort.

Płaciłem 22,50zł umowa do końca lutego, wydzwaniają jak nienormalni.

Czy da się zejść do 19,99zł?

Jeśli nie to co mogę uzyskać zostając przy 22,50zł? Umowę na rok, dekoder 4K za 0zł?

Nie zejdziesz niżej niż masz. Nie dostaniesz dekodera 4k za 0.

Być może na rok dostaniesz umowę.

 

 

54 minuty temu, maciekmm napisał:

Nie przypominam sobie zeby ktos tutaj pisal ze dostal Comfort za 19.99. 

Ja mam N.Comfort w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

za jaką cenę można uzyskać pakiet ekstra +, canal +, MP, MR. Wypowiedzenie złożone umowa do końca lutego. Na tę chwilę mam propozycję 80 zł a to dla mnie to stanowczo za dużo. Do ilu mogą zejść za tą konfigurację ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Litti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

I jeszcze Filmbox Pack do końca marca za darmo.

 

Obecnie płacę, znaczy płaciłem za Extra+, 8C+, HBO + HBO GO, Mistrzowska Piłka 99,99zł i do tego jeden multiroom za 0zł a drugi za 10zł =109,99zł

Ofertę zaakceptowałem, mam płacić 104,99zł. Więc 5zł urwałem. Nie chcieli mi urwać na dekoderze 4k z dyskiem, żądali 5zł/msc, więc zostałem przy MediaBoxie. Jak zmienię zdanie to mam zadzwonić. Na razie i tak tam mało filmów w 4k leci więc dużo nie tracę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą pierwszy telefon od Canal+ z ofertą. 22 270 43 00 - podobno jedyny numer dla umów z MR Cameleon

Obecnie:

Extra+, Canal+, HBO, HBO GO, Fox Play, Nat Geo Play za 89,99

MR po cyfrze Pace + Sagemcom za 0,00

 

Propozycja

Extra+, Canal+, HBO, HBO GO za 94,90 + dekoder 4K Ultrabox +

do tego druga umowa zamiast MR

Extra+, Canal+, Mistrzowska Piłka za 35zł + dekoder Wifibox +

 

 

Do głównej umowy nie chcieli dać MP za 0zł.

Jak zapytałem o zejście na niższy pakiet to była opcja:

Optimum+, Canal+, HBO, HBO GO za 104,99 🤣🤣🤣🤣🤣 (nie rozumiem hehe)

 

Podziękowałem póki co. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 18:42, pomelo18 napisał:

Jaka jest teraz cena za pakiet Extra + z Canal + przy przedłużeniu umowy?

 

 

W dniu 15.02.2022 o 18:47, czerstwy napisał:

Extra+C 65-80 zł.

Widzę że pojawia się za ten pakiet kwota 65 zł. Ktoś tu też pisał że argumentując utratę ligi angielskiej zszedł z 80 zł na te właśnie 65 zł. Ja mam identycznie. Extra wraz z wszystkimi C+ za 79.99. Jeśli daliby mi za 65 zł to brałbym odrazu. Z tym że ja chcę wymienić przy okazji Mediaboxa na 4K i wziąć zamiast obecnie posiadanego Multiroomu dodatkową umowę tą za 10 zł. Czy ta kwota 65 zł jest powiedzmy na porządku dziennym czy też łatwo do ugrania czy trzeba o to walczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...