Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

@bartek1718

Zejść niżej to zazwyczaj można w ostatnim miesiącu/tygodniu/dniu do zakończenia umowy. Nie licz na sensowne propozycje na kilka miesięcy przed zakończeniem umowy.

Ja dwa lata temu zrobilem jeszcze lepszy numer. Nie chcieli mi zejsc na 99,99 zł, wiec zgodziłem sie na jakies 112 czy 114, ale potem przemyślałem i zrobiłem odstąpienie od umowy, no i wtedy sami zadzwonili i zaproponowali 99,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Umowa mi się zakończyła z końcem 2021 roku. Nie dogadałem się z nimi. Czy teraz oni jeszcze będą dzwonili do czasu zwrotu dekoderów? Czy ja mam możliwość dogadania się jeszcze z nimi dzwoniąc do DUK? Czy będzie to juz tylko i wylacznie nowa umowa. Czy daja dobre warunki w takiej sytuacji?  W Strefie C+umowa oczywiście juz nieaktywna. Ktos miał podobnie? Pozdrawiam 

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, dziś dostałem propozycje przedłuzenia jednej umowy na takich warunkach. Brac ? :)

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+ Family, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, Najem WiFiBox+ 5zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 29,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

poprzednio nowy comfort plus z dekiem za 21,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ozzy666 napisał:

@bartek1718

Zejść niżej to zazwyczaj można w ostatnim miesiącu/tygodniu/dniu do zakończenia umowy. Nie licz na sensowne propozycje na kilka miesięcy przed zakończeniem umowy.

@Ozzy666 zadzwoniłem na infolinie utrzymania abonenta i udało mi sie zejść pakiet Nowy Start+ 9.99 umowa na 24 miesiace+ 6 miesiecy umowy ktora została 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Umowa do końca marca, rezygnacja z kontynuowania umowy wysłana.  Do tej pory Extra z Canal +, C+4K, Eleveny, MP, Najem dysku i multiroom - wszystko za 106,89 zł. Dzisiaj telefon z nr komórki 503......

 

Propozycja:

Optimum + 29,99

C+               19,90

C + 4K          0,00

MP                5,00

Eleveny        11,90

Dekoder 4K   0,00

Dysk              0,00

Multiroom    10,00

RAZEM         76,79

 

Do tej pory miałem 5 zł za dysk, 0 zł za MP - teraz jest odwrotnie. Wiem, że niektórzy Optimum + dostali za 24,99 zł.

Ofertę zaakceptuję. Obniżyłem abo o 30 zł.

Pozdrawiam!

 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do końca stycznia Superpremium (8C+) z MP za 99,99.

 

Po wypowiedzeniu zaproponowano mi:
- Extra+
- C+
- HBO/GO
- Mistrzowska Piłka
- Eleveny
na 12 m za 106,72 zł.

 

Chciałem więcej piłki. Obiecano mi, że ŻADEN kanał mi nie odpadnie za wyjątkiem Cinamaxów (chyba wszystkie filmy i tak są na HBO GO).

 

Rozumiem, że brać, bo taniej nie będzie? Rzeczywiście nic mi z kanałów nie wypadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca marca 2022r.

Obecnie pakiet Extra + 8 canal+ dwa dekodery jeszcze po cyfrze+

Cena obecnie 84,99

Wypowiedzenie nie złożone .

Dzisiaj pierwszy telefon.

Oferta ekstra + 8 canal+ i mistrzowska piłka Wymiana dekoderów

Pierwszy 4k 1 T drugi wifi box

Całość około 99,99 zł

Dziękuje za rady i odpowiedzi 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ja dostałem telefonicznie, dzień przed wygaśnięciem umowy w 2021:

 

Optimum +             25zł

Canal+                    20zł

MP                           10zł

Canal+ 4k                 0zł

Dekoder 4k HDD      5zł

 

Na 12 msc.

 

W salonie przy wymianie dekodera dołożyli mi drugą umowę:

Extra+ z Canal+       25zł

MP                               0zł

Dekoder 4k                 5zł

 

Na 24 msc.

 

Trochę dziwne, że dostałem lepszy pakiet dużo taniej  na umowę dodatkową.

 

         

Edytowane przez lasica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vasiek Superpremium+ zawiera Extra/ Canal+/ HBO/ Cinemax/ 

Także poza wspomnianymi przez Ciebie cinemaxami nic nie stracisz :) 

I tak, wszystkie filmy z cinemaxów są dostępne w HBO GO. 

 

@Maciejka77 Póki co drogo, co najmniej możesz celować w Extra z C+ za 79,99 i MR 10 zł.

Ewentualnie dla bardziej wytrwałych Extra 44,99 + Canal+ 19,90, MR 10 choć pewnie tu ciężko będzie wyrwać dek 4K za 0zł. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vasiek Superpremium+ zawiera Extra/ Canal+/ HBO/ Cinemax/ 
Także poza wspomnianymi przez Ciebie cinemaxami nic nie stracisz  
I tak, wszystkie filmy z cinemaxów są dostępne w HBO GO. 
 


Następny co to do oferty satelitarnej proponuje serwis streamingowy. Traci cinemaxy ale nic nie straci bo są w necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mikoko napisał:

 


Następny co to do oferty satelitarnej proponuje serwis streamingowy. Traci cinemaxy ale nic nie straci bo są w necie emoji2357.png

 

Ja tylko stwierdzam fakty, choć sam nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, żeby kanały linearne zastępować dostępem do platformy VOD i sam obok Superpremium 4K mam Cinemaxy.  Choć swoją drogą cinemaxy jako kanały siostrzane powinny być dostępne w pakiecie HBO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, opisze moje póki co krótkie negocjacje.

Moja umowa to jakaś klasyczna, kupiona 2 lata temu oferta, ze strony operatora, czyli:

Extra+

C+

HBO+GO

Eleven

MR

Fox i Nat Geo Play

za całość płacę 116,89 zł. Umowa ważna do 31 stycznia.

 

Temat śledzę i robię notatki od kilku miesięcy, więc wiem co można i czego chcę (pech ciał że umowę podpisywałem 2 lata temu, w tym samym czasie co pewien użytkownik forum i teraz też mu się ta umowa kończyła, więc było co czytać😂).

 

Generalnie pierwsze telefony zaczęły się już w wakacje, wypowiedzenie złożone przed Bożym Narodzeniem. Pierwszy telefon z DUK dzień po świętach, ale prowadziłem samochód, więc poprosiłem o telefon następnego dnia, nie zadzwonili. Drugi telefon wczoraj, ale prowadziłem samochód, więc poprosiłem o telefon następnego dnia, zadzwonili.

 

Interesowało mnie to (w takich cenach):

Optimum+ (24,99 zł)

C+ (19,90 zł)

HBO+HBO Go (20 zł)

C+ 4K (0 zł)

MR (10 zł)

MP (0 zł)

Fox i Nat Geo Play (0 zł).

 

Początek rozmowy był taki, że Optimum, HBO i MR OK, ale 5 zł za dekoder 4K (który obecnie mam za darmo) lub 5 zł za C+4K i MP za 10 zł. Od samego początku konsultant proponował umowę na 12 m-cy i że nie ma opcji na kolekcje Fox i Nat Geo za free w tym pakiecie. Chyba nie jest to prawda? Generalnie jakoś bym nie płakał po tych kolekcjach.

Powiedziałem, że raczej nie i wyciągnąłem swojego "asa" z rękawa, mówiąc że żeby nie było że tylko coś chcę, to jak dostanę tą ofertę w takiej cenie jak chcę to dobiorę sobie Netflixa Standard do umowy (nigdy nie korzystałem a i tak planowałem to dorzucić z ciekawości). Konsultant przystał na warunki powyżej, tj. to co wyżej plus Netflix za 112,89 zł (niestety bez kolekcji Fox i Nat Geo), ale musi skonsultować się z kierownikiem. 

Po konsultacjach okazało się, że jedyna opcja to 117,89 zł. Odmówiłem. Dostałem informację że to oferta ostateczna i na nic więcej nie mogę liczyć plus dostałem instrukcję jak i do kiedy zdać sprzęt. 

Co dziwne, mimo że miało już nie być kontaktu, momencie jak piszę te słowa telefon z DUK dzwonił dwukrotnie, ale jakoś mnie zablokowało i nie odebrałem, a poza tym chciałem podpytać, czy tych kolekcji faktycznie nie można dostać w Optimum+? Wydaje mi się że nie jest to prawda, ale tych niuansów akurat jakoś szczególnie nie śledziłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...