Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Faktycznie ten sam poziom Samo Optimum na stronie 50 zeta a ty dostałeś za 25 zł😂

 

Jednego dnia miałem ofertę za 55 zl.. Kolejnego na 60 zl jeszcze innego za 75 zl.. Okresy tak samo raz jest tylko na 24 miesiące innego razu na 12 miesięcy a na koniec 15 miesięcy :). Jednak nigdy nie dostałem oferty, jaka osoby z tego forum otrzymały. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę z Platformą CANAL+.
Obecnie posiadam pakiet Superpremium+4K.
Niektóre kolekcje, jak: CANAL+4K, FOX PLAY, HBO GO, MOVIES FUN.
I kanały: CANAL+, HBO, FILMBOX, POLSAT SPORT PREMIUM 1 i 2, POLSAT SPORT PREMIUM 3,4,5,6 PPV, ELEVEN SPORTS 1,2,3,4, ELEVEN SPORTS 1 4K.
Teraz będę płacić 139,99 zł.
Wcześniej płaciłem 114,99 zł. Miałem pakiet Superpremium+.
Nie miałem wtedy FILMBOXów, Polsatów Sport, Eleven Sports.
Zastanawiam się czy postąpiłem dobrze. Wiem, że już za późno. Ale chciałbym znać Waszą opinię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vampi napisał:

Zastanawiam się czy postąpiłem dobrze

Drogo bardzo 

7 minut temu, Flaga napisał:

Głowna umowa

Optium + 24,99

C + z 4k  19,90

MP za 0 

dekoder Ultrabox+ 4k z dyskiem 1TB za 0 (miałem 5zł)

HBO z HBO GO 20zł ( ewentualnie jakiś 2 mce-za   póżniej w/w)

Dostałeś taką? 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Vampi napisał:

Dzisiaj przedłużyłem umowę z Platformą CANAL+.
Obecnie posiadam pakiet Superpremium+4K.
Niektóre kolekcje, jak: CANAL+4K, FOX PLAY, HBO GO, MOVIES FUN.
I kanały: CANAL+, HBO, FILMBOX, POLSAT SPORT PREMIUM 1 i 2, POLSAT SPORT PREMIUM 3,4,5,6 PPV, ELEVEN SPORTS 1,2,3,4, ELEVEN SPORTS 1 4K.
Teraz będę płacić 139,99 zł.
Wcześniej płaciłem 114,99 zł. Miałem pakiet Superpremium+.
Nie miałem wtedy FILMBOXów, Polsatów Sport, Eleven Sports.
Zastanawiam się czy postąpiłem dobrze. Wiem, że już za późno. Ale chciałbym znać Waszą opinię. :)

Ładnie Cię wydoją. Jedyne słuszne rozwiązanie w tej sytuacji to wysłać im odstąpienie od warunków i negocjować przyzwoite ceny. To co przedstawiłeś to jest najlepszy przykład jak dać się wydymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem budować umowę począwszy do Opium+ ale się nie opłacało. Mam HBO z Go 5 m-cy w gratisie to mi bardziej pasuje później zrezygnuje i przejdę na w/w, tak samo Eleveny włączę wtedy kiedy biedą rozgrywki piłkarskie. MPiłka za 5 zł ale dekoder z 0, wcześniej MPiłka była za 0 ale dekoder za 5zł. Chciałem właśnie oferty bardziej elastycznej niż wcześniejsza. Będę korzystał z 50 zł zwrotu za abonament C+ przez 12 m-cy promocja CA.              

Edytowane przez Flaga
błąd w tekście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Optimum+dopełnienie do Extra za 35 zeta sie nie opłaca bardziej sie opłaca Extra za 45 zeta.😂Zyskałeś 3 miesiace HBO bo przy Optimum były by 2 miesiace za free. Zawsze byłem słaby z matematyki ale  przepłacić ok 240 zł za podstawe nie opłaci sie bardziej by zyskać 60 zeta czyli HBO 3 miesiące za free. Już nawet nie wspominam o MP płatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba rezygnuję.  Nie są w stanie zaproponować warunków jakie mi pasują, także nie ma sensu dalej bawic się w kotka i myszkę. Dzisiaj propozycja optimum za 35zl, MP za 5zl (oczywiście z C+ za 20 zl i HBO za 20) Slabo. Umowa do dzisiaj. Waszym zdaniem jest sens czekac jeszcze kilkanaście dni przed zdaniem sprzetu (do 14) na propozycje od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ciśnienia to czekaj te 14 dni sami do Ciebie zadzwnią.  Ja sobie odbije na zwrocie 50zł przez 12 m-cy abonamentu  dla posiadacza konta w CA za faktury z C+ wyjdzie 500zł. Promocja przedłużona w banku do 31.03.2022 dla osób które założą tam konto lub inny domownik  

 

 

 

Podejrzewam że możliwość by była po 1 stycznia ale pewności nie mam ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Flaga napisał:

Warunki takie jakie chciałem

Hehe chyba sobie żartujesz 

Chciałeś za 35 a wcisnęli ci za 45

Chciałeś MP za 0 a wcisnęli ci za 5 

 

Przepłaciłeś o 10 miesięcznie.

 

12 minut temu, wepses napisał:

Ja chyba rezygnuję.  Nie są w stanie zaproponować warunków jakie mi pasują

No to albo chcesz zostać albo rezygnujesz, za darmo nie dostaniesz. 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Flaga napisał:

Jak nie masz ciśnienia to czekaj te 14 dni sami do Ciebie zadzwnią.  Ja sobie odbije na zwrocie 50zł przez 12 m-cy abonamentu  dla posiadacza konta w CA za faktury z C+ wyjdzie 500zł. Promocja przedłużona w banku do 31.03.2022 dla osób które założą tam konto lub inny domownik  

 

 

 

Ja na nic nie muszę czekać dostałem to co chciałem czyli Optimum+C+MP za 55 zeta pierwszy miesiąc  10zeta taniej. Dodatkowo MMP na miesiąc za free i HBO i HBO go na  dwa miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...