Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dostaniesz, Twoja sprawa. Ogólnie mam wrażenie czytając Twoje posty, że sam już się chyba gubisz w swoich oczekiwaniach i ciągle wrzucasz jedno i to samo. Opisałem swoją rozmowę tu na forum celem podzielenia się z pozostałymi swoimi doświadczeniami, bo wg mnie forum taką pełni rolę. 

Ja wiem co chce chce optimum z dopełnieniem do ekstra c+ mistrzowską piłkę hbo i multiroom o dopełnieniu celowo nie wspominam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Banan79 napisał:

@_Artek_ bez urazy...to twoje pierwsze przedłużenie umowy ? ponieważ widzę że strasznie jesteś podniecony tym faktem...napisałeś już o tym ze 100 postów ale nadal nic konkretnego nie dostałeś.

To jest drugi sezon pod tytułem @_Artek_ przedłuża umowę. Pierwszy sezon @_Artek_ kupuje Canal+ miał bardzo podobną fabułę. Był długi i męczący :D Teraz zapowiada się powtórka z rozrywki. :)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest drugi sezon pod tytułem @_Artek_ przedłuża umowę. Pierwszy sezon @_Artek_ kupuje Canal+ miał bardzo podobną fabułę. Był długi i męczący Teraz zapowiada się powtórka z rozrywki.

Nie nie pierwsze mam internet i telefon który negocjuje od lat po prostu nie wiem czy uzyskam te 75zł schodząc ze 149…….
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej superpremium+, teraz propozycja:

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 13,90 zł/m dla Abonentów (05/19), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

 

Za 108,79. Multiroom był za 0 będzie za 10 bo z wymianą sagemcom na wifiboksa. 4K niedostępne - brak dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, emirates napisał:

...Za 108,79. Multiroom był za 0 będzie za 10 bo z wymianą sagemcom na wifiboksa. 4K niedostępne - brak dekodera. 

To teraz dajesz się w balona zrobić i opłatę sobie wcisnąć?

 

8 minut temu, emirates napisał:

@PawelTSW 4k niedostępne dla mnie bo nie mam ochoty wymieniać mediaboksa, który według mnie jest lepszy od 4kboksa. Multiroom oczywiście bez aktywacji. Ogółem wyszło ok złotówki taniej, a potrzebuję dekodera z wifi do multiroomu. 

Mało istotne, że wymieniasz dekoder. Wifibox nie jest wart nawet złotówki. Bierz za 0 MR, bo zaraz będą innych chcieli w balona zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, emirates napisał:

Próbowałem. Woleli zejść z ceny pakietu niż wymienić dekoder do multi za 0.

@emirates Dekodery Sagemcom DSI83 i DSI87 jako uzupełniające są wymieniane w ramach wymiany serwisowej za free w salonie na wifiBoxy+ do Multiroomu, ponieważ nie ma tych starszych Sagemcomów na wymiany serwisowe w razie awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może komuś się przyda taką ofertę dostałem a mam superpremium +4k i zejście na extra+ składak (bez gównianych filmboxów)

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Extra+ Film 50 zł 3 m, 99,99 zł 21 m i 120,99 zł/m dla Abonentów (08/21) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Zastanawiam się czy akceptować 71,90 zł przez 3 miesiące potem 121.89 zł przy umowie na 24 mc. Miesięcznie wychodzi 115,64 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny łamaniec. Czemu to ma służyć. Chyba tylko w ogłupianiu i liczeniu na to, że abonenci nie umieją liczyć. Co to jest film za 50zł?

Taniej wyjdzie wziąć samo E+ 44,99 z C+ za 20, HBO na 5m. za free, potem włączenie w promo za 20 lub 25, Eleven 11,90. MP za 0, MR 10.

 

Schodzisz z Superpremium 4k, i zastanawiasz się nad gorsza ofertą. Tyle pisane jest, a ludzie dostają jakiejś fantazji jak łamańca widzą.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to kto ile ma tylko kto ile przez dwa lata przepłaci albo nie przepłaci i po to jest ten wątek...... ja np nie mam nawet pewności czy chce dopełniać do ekstra bo co z tego że nie będę miał kanałów linearnych skoro programy z tych kanałów mogę obejrzeć bez reklam w player.pl za którego i tak płacę. 

Poza tym żeby mieć wszystko to co oglądam muszę wykupić viapllay to co zaoszczędzę tutaj mogę wydać gdzieś indziej i chyba o to tu chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

Śmieszny łamaniec. Czemu to ma służyć. Chyba tylko w ogłupianiu i liczeniu na to, że abonenci nie umieją liczyć. Co to jest film za 50zł?

Taniej wyjdzie wziąć samo E+ 44,99 z C+ za 20, HBO na 5m. za free, potem włączenie w promo za 20 lub 25, Eleven 11,90. MP za 0, MR 10.

 

Schodzisz z Superpremium 4k, i zastanawiasz się nad gorsza ofertą. Tyle pisane jest, a ludzie dostają jakiejś fantazji jak łamańca widzą.

 

Coś rzeczywiście drogo za Extra + Film za 100zł. 

 

Ja posiadam pakiet Optiumum + Film za 79,90 (Czyli w tym Canal+ i HBO) do tego Cinemax za 8zł + multiroom za 10 + MP za 0 + Canal+ 4K ultra HD za 0 + dekoder z dyskiem 4K za 0 i wychodzi taniej pare złotych niż jakies superpremium nawet z pakietem Extra :D i umowa na 12 miesięcy.

 

A tutaj widze u kolegi jarosso 24 :(

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

Nowy Comfort+ z Canal+ I WiFiPremiumbox+ za 47,50zł

 

Propozycja:

Optimum+ z Canal+ z C+4K, Mistrzowska Piłka, Fox Play, Nat Geo Play za 49,89zł. Umowa na 12 miesięcy. 

Dodatkowo mam mozlowosc wymiany dekoder na Ultrabox 4K z dyskiem za 0zł, ale wtedy dodatkowo do abonamentu +5zł. 

 

Wreszcie jakieś sympatyczny i rzeczowy konsultant. Bo ostatnio wszyscy, którzy do mnie dzwonili to miałem wrażenie, że jakby tam za karę pracowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...