Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
3 minuty temu, Jorg1980 napisał:

Może czegoś nie rozumiem, ale jak umowę masz do marca 2022 a dziś mamy listopad to chyba przy złożeniu wypowiedzenia można się raczej kary umownej spodziewać a nie lepszej oferty ?

Jeśli zaznaczył, że wypowiada z końcem okresu oznaczonego Umowy to o żadnej karze nie ma mowy. Takie wypowiedzenie z określeniem, że wypowiadam z końcem okresu oznaczonego można zrobić nawet w pierwszym miesiącu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ator dopełnienie jest dużo tańsze niż kupowanie od razu extra. 

Mając optimum możesz zawsze rozszerzyć do extra w każdej chwili za 10.

To opłaca się przy przedłużaniu umowy. Optimum można mieć za 24,99 i dopełnić do extra za 10 = 34,99

A sam extra przedłużają za 45 np. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, czerstwy napisał:

Oferty sa najczęsciej sensowne na ok 6 miesiecy przed końcem umowy.

Ok ale jeśli ktoś ma umowę do marca 2022 i złożył teraz wypowiedzenie. Dostaję lepszą ofertę i teraz pytanie czy ta lepsza oferta obowiązuje od momentu przedstawienia czyli od dziś czy dopiero od kwietnia 2022 ?

Edytowane przez Jorg1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PawelTSW napisał:

@Ator dopełnienie jest dużo tańsze niż kupowanie od razu extra. 

Mając optimum możesz zawsze rozszerzyć do extra w każdej chwili za 10.

To opłaca się przy przedłużaniu umowy. Optimum można mieć za 24,99 i dopełnić do extra za 10 = 34,99

A sam extra przedłużają za 45 np. 

O widzisz. I to cenna uwaga. Początkowo myślałem, że przedłużę dalej z tym samym pakietem czyli Superpremium 4K, ale z wymianą dekodera na Ultraboxa 4K no i okazało się, że z wymianą i z nowym multiroom wychodzi jeszcze drożej stąd biorę pod uwagę niższe pakiety i składaki. Jak tak liczę to wychodzi dużo taniej niż Superpremium bez shitów typu Filmbox. 

 

Bo jak liczę po przejrzeniu ostatnich kilkunastu stron to wychodzi mi, ze

Optimum+ 24,99

dopełnienie do extra+ 10

paczka Canal+ 19,90

C+ 4K  0

MP  0

HBO 20

Ultrabox+ z dyskiem no niech im będzie, że za 5

Eleven 11,90 (choć zastanawiam się, czy nie lepiej po prostu dobierać z ICA co jakiś czas)

To mi wychodzi za całość 91,70 jeśli dobrze liczę i to chyba jest optimum.

 

Bez multiroom da się żyć, bo jest apka na Android TV.

 

Czy te ceny powyżej to da się tylko na 24 miesiące, czy na 12/15 również?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tol napisał:

Witam,

 

Aktualnie:

Extra z Canal+, C+4K, Mistrzowska Piłka, Eleven Sports, Multiroom - wszystko za 106,89.

 

Chciałbym ofertę:

Optimum +, Canal +, MP, Eleveny, ewentualnie Multiroom.

 

Pytanie: Czy ktoś dostał dokładnie taką ofertę? Czy w ogóle taka istnieje? No i ile kosztuje?

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa do 03.2022

 

Pozdrawiam : ) 

  

No to masz czas aby zapoznać się z ofertami tu podanymi 

 

 

9 minut temu, Jorg1980 napisał:

Ok ale jeśli ktoś ma umowę do marca 2022 i złożył teraz wypowiedzenie. Dostaję lepszą ofertę i teraz pytanie czy ta lepsza oferta obowiązuje od momentu przedstawienia czyli od dziś czy dopiero od kwietnia 2022 ?

To zależy. Można akceptować i odrazu wchodzi oferta w życie lub od kwietnia.  Natomiast umowa zaczyna obowiązywać od kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jorg1980 napisał:

Ok ale jeśli ktoś ma umowę do marca 2022 i złożył teraz wypowiedzenie. Dostaję lepszą ofertę i teraz pytanie czy ta lepsza oferta obowiązuje od momentu przedstawienia czyli od dziś czy dopiero od kwietnia 2022 ?

To akurat się zmienia.Obecnie to raczej umowy sie sumują. Kiedyś przy aneksie anulowałem miesiące. W konkurencji stara umowa jest anulowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja powoli zbieram się do przedłużenia umowy trwającej do 31.12.2021 r. 

 

Obecnie superpremium 4 k za 109,99 zł wifipremiumbox, pace, niezależny MR. 

 

Nie ukrywam iż w związku ze stratą ligi angielskiej mocno się zastanawiam nad sensem przedłużania umowy, a na pewno bym chciał zbić z ceny. 


Aby nie zaśmiecać wątku pytanie. Czy oferty w tym temacie są aktualne: 

A jeśli nie to proszę o uaktualnienie. Co ułatwi wszystkim życie. Bez zbędnych pytań i odpowiedzi. 

 

2. Czy prawdą jest co pojawia się w temacie iż nie ma już możliwości zachowania niezależnego multiroomu z drugim dekoderem pace? Zależy mi żeby drugi dekoder był też z dyskiem. Jest możliwość wzięcia dwóch wifipremiumbox? Albo innego dekodera z dyskiem? No i zachowania MR niezależnego od siebie?  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

 

Wszystko co przeczytałeś to prawda.  Przecież to świeże ofery   więc bez sensu pytasz czy to prawda. Odpowiedzi masz i tego się trzymaj. Po co Ci pisać to samo setny raz.

Ale już zestawienie ofert w linkowanym poście, do którego zresztą cały czas zachęca info na górze wątku, jest nieaktualne. Może warto zaktualizować, albo jak nie ma kto to zdjąć, bo myli trochę. Ja najpierw zajrzałem tam, a potem na forum przeczytałem coś zupełnie innego i miałem lekki mętlik w głowie :)

Edytowane przez Ator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Jeśli zaznaczył, że wypowiada z końcem okresu oznaczonego Umowy to o żadnej karze nie ma mowy. Takie wypowiedzenie z określeniem, że wypowiadam z końcem okresu oznaczonego można zrobić nawet w pierwszym miesiącu umowy.

Dokładnie tak - wypowiedzenie umowy złożyłem ze skutkiem na 31 marca 2022 (dokładniej zrezygnowałem z kontynuowania umowy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Do końca roku mam:
Extra+ z Canal+ (6) 69,99
Multiroom (stary niezależny po Cyfra+) - 0,00
Ultrabox+ 4K z dyskiem za - 5,00
Pace PVR - 0,00
Całość: 74,99

Nikt nie dzwonił, tylko przysłali sms-a bym sam zadzwonił pod nr 222704310 oraz mail, że od stycznia przestanie działać multiroom - Pace PVR.

Zadzwoniłem i dostałem „świetne” propozycje:
- wymiana Pace na Wifibox+ i połączenie multiroom przez wifi – za 74,99
lub
- dodatkowa umowa w zamian za Pace za 25 (Extra+ z Canal+) zł lub 10 zł (sam Extra+ bez Canal+)

Drożej nie chcę płacić więc druga opcja mnie nie interesuje – dekodery są w zasięgu jednej sieci wifi.
Pierwsza opcja też nie za bardzo, bo zamiast dwugłowicowego dekodera PVR dostanę jednogłowicowy bez dysku a w zamian za to nic – ani obniżki abonamentu czy zniesienia choć tych 5 zł.
Poza tym ten Wifibox+ to chyba jakaś totalna porażka, nie mam zamiaru przez 2 lata się z nim użerać.

W salonie też nic innego nie zaproponowali, więc złożyłem wypowiedzenie.
Może jeszcze ktoś z czymś sensowniejszym się odezwie, zamiast Wifibox+ choć ten Wifi Premiumbox+, bo o drugim Ultraboxie to nawet nie marzę.

Jak myślicie jest jeszcze jakaś szansa w grudniu na coś dobrego z ich strony? Czy zostaje naziemna albo Wifibox+ (może jakoś to po wifi będzie działać)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć po koniec listopada kończy mi się umowa obecnie mam:

 

CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów  

Fox Play/Nat Geo Play - 0 zł

WiFi PremiumBox+

 

Jak najkorzystniej to przedłużyć czy jak zrobię  Optimum+ 24,99 to zawsze będę miał możliwość dokupienia Extra + za 10 zł ?

Jest możliwość wymiany dekodera na 4k z dyskiem za 0 zł lub 5 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...