Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy kończy się umowa - poszło wypowiedzenie.

 Obecnie mam 

Pakiet Extra+ z CANAL+ ,C+online

HBO/HBOGO

Superpiłka

MultiRoom standard

Płaciłem za to 99,90 a po końcu promo płacę 139,9

 

Chcę pozostać z multi standard (na dwóch niezależnych kartach i dostałem propozycję na nowe karty CAM.)

do tego 4K.

 

Pytanie w jakich pieniądzach można to dostać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregiop

Masz podane w wątku odpowiedzi w jakich pieniądzach to dostać. Zapoznanie się z wątkiem owocuje na 99% dobrą ofertą przy przedłużeniu.

 

6 godzin temu, Kornelix napisał:

....A może samemu do nich dzwonić, kiedyś krążyły numery do ludzi z Biura Utrzymania Klienta czy jak to się tam nazywa, ma ktoś numer?

Oczywiście, że sam możesz zadzwonić....

+48122947879

 

 

5 godzin temu, BIZON58 napisał:

Wczoraj zadzwoniła pani z APS z informacją, że mam się zgłosić  do punktu po inny sprzęt bo wchodzi nowa technologia i moja karta w module  od MR przestanie działać. Mam moduł 4K i dekoder 4K sprzęt  był wymieniony w trakcie umowy miałem Peace i gołego Cameleona. Umowa do końca stycznia pakiet EXTRA 6 C+. Czy już taki MR nie jest przedłużany? Umowa jeszcze nie wypowiedziana.

 Niestety. Kończą się czasy MR niezależnego. 2 umowy lub MR w sieci.

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś pierwszy telefon i od razu konkretna oferta:

 

Extra+ - 44,99 zł

CANAL+ - 19,90 zł

C+ 4K - 0zł

HBO + HBO GO - 20 zł

Cinemax - 8 zł

Eleven - 11,90

Filmbox - 0 zł

History/H2/Adventure/Sportklub - 5 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł
Fox Play/Nat Geo Play - 0 zł

MR - 10 zł

Najem Ultrabox 4K - 0 zł

 

co daje ok. 110 zł + 10 za MR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 21:30, robertokot25 napisał:

 

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

...

(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

co to oznacza dokładnie? że płacisz przez 24m 24,99 a potem 28,99? przecież po 24miesiącach konczy Ci się umowa - więc przechodząc na nieokreslony podbijają tylko o 5pln?

 

co znaczy to "L" na końcu?

 

Apropo propozycji.. dzwoniła babka i zaczeła cos mieszać, że może dodać dwa Canal + (3 i 4) do tego co mam.. ale jak zacząłem negocjowac to zapropopnowała że moze obnizyc abonament ale bez tych Canal+ 3 i 4 i bez Canal + dokument i seriale (?)

 

Czy w tych pakietach o ktorych Wy piszecie "Canal+" jest 8 kanałów?

Edytowane przez sonika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonika

 

W moim przypadku w opcji CANAL+ jest 11 kanałów:
 

1. CANAL+ Premium

2. CANAL+ 1

3. CANAL+ Film

4. CANAL+ Family

5. CANAL+ Seriale*

6. CANAL+ Dokument*

7. CANAL+ Sport

8. CANAL+ Sport 2

9. CANAL+ Sport 3

10. CANAL+ Sport 4

11. CANAL+ Now
 

*kanały świadczone promocyjnie (niegwarantowane)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

po wielu telefonach w końcu trafiłem na kogoś z dobrymi chęciami. Dziś kolejny telefon z nr 12...  Umowę miałem do 30.11  2xcameleon i niezależny multiroom, superpremium +HBO Go za 105 zl.

Teraz:   umowa na kolejne 24 mies.

1 umowa superpremium (składak) + canal+4K + mistrzowska piłka, HBO GO + wymiana na dekoder 4K z dyskiem za 94,99

2 umowa extra+ z canal+ z mistrzowską piłką + wymiana na dekoder wifi premium box za 25

Razem 120 zl  (na elevenach i filmboxach mi nie zależało, za to mam nadal cinemaxy).

Życzę wszystkim udanych rozmów

Edytowane przez ainsztain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

Bez przesady. Kto czyta to wie co ma negocjować i jak. 

Dokładnie. I będzie tak w kółko, zaraz przyjdzie i kolejny i znowu będzie pytać co może ugrać. 

Kelnerzy się zlecą i tak w kółko ;)

Niech się trochę wysilą i przeczytają ci inni dostają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużone.

Umowę mialem do 31.01.22; wypowiedzenie wysłane kilka dni temu.

 

Miałem:

Extra+ - 49,99

NatGeoPlay / FOXplay - 0zł

najem 4k ultrabox+ - 0zł.

 

Mam:

Optimum+ za 24,99 zł

CANAL+ za 19,90 zł/m 

HBO z HBO GO 0 zł  do lutego

Multiroom Standard 10 zł/m

Najem 4K UltraBOX+ za 0 zł/m 

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m

Do końca roku Extra+ za 0zł

Całość za 54,89

I teraz najważniejsze, mam w strefie możliwość podwyższenia do Extra+ za 10zł/m.

 

Bardzo dziękuję za pomoc.

 

 

Edytowane przez Prezes123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie:

Extra z Canal+, C+4K, Mistrzowska Piłka, Eleven Sports, Multiroom - wszystko za 106,89.

 

Chciałbym ofertę:

Optimum +, Canal +, MP, Eleveny, ewentualnie Multiroom.

 

Pytanie: Czy ktoś dostał dokładnie taką ofertę? Czy w ogóle taka istnieje? No i ile kosztuje?

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa do 03.2022

 

Pozdrawiam : ) 

  

Edytowane przez tol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jedną rzecz. O co chodzi z tym dopełnieniem, bo już nie kumam. Jak rozumiem to jest możliwość rozszerzenia niższego pakietu do wyższego czyli np z Optimu do Extra, ale w szczegółach:

 

1.  Na czym polega różnica pomiędzy wzięciem np Optimum+ z dopełnieniem do Extra+ od wzięcia Extra+ ?? Bo jak rozumiem to finalnie w obu przypadkach masz dokładnie te same kanały tak? Czy w takim razie czyste Extra+ po prostu jest droższe od takiego składaka? I tak nie kumam jaki jest sens :)

2. Wiele mówicie o negocjowaniu tego dopełnienia przy nowej umowie. Czy to oznacza, że negocjuje się  możliwość włączania/wyłączania tego dopełnienia przez portal klienta czy obowiązuje ono całą umowę (w tym wypadku znowu, co zyskuje względem umowy z Extra+)

3. Czy jeśli nie negocjuje się dopełnienia przy warunkach nowej umowy tylko np. w umowie jest sam Optimum+, to czy jest możliwość włączenia tego dopełnienia w tracie trwania umowy przez portal klienta? Jaka jest wtedy cena? Może ktoś już ma Optimum+ i widzi taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tol napisał:

Witam,

 

Aktualnie:

Extra z Canal+, C+4K, Mistrzowska Piłka, Eleven Sports, Multiroom - wszystko za 106,89.

 

Chciałbym ofertę:

Optimum +, Canal +, MP, Eleveny, ewentualnie Multiroom.

 

Pytanie: Czy ktoś dostał dokładnie taką ofertę? Czy w ogóle taka istnieje? No i ile kosztuje?

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa do 03.2022

 

Pozdrawiam : ) 

  

Może czegoś nie rozumiem, ale jak umowę masz do marca 2022 a dziś mamy listopad to chyba przy złożeniu wypowiedzenia można się raczej kary umownej spodziewać a nie lepszej oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...