Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.07.2021 o 12:13, lukx95 napisał:

@Simi90 Wynika z tego, że konsultant wysłał Ci złą ofertę i jak zaakceptujesz, to ceny będą zgodne z dokumentami promocji, które otrzymałeś na e-mail. Także nie akceptuj oferty i składaj reklamację. Możesz uzyskać i negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m, HBO z HBO GO za 20 zł/m i Multiroom Standard za 10 zł/m.

Do tego można dobrać Mistrzoska pilke za 0zl i eleveny za 0zł?

Edytowane przez REBUS82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piotr77sat napisał:

Ewentualnie możesz powalczyć o Canal+ za 19.99 zł. Reszta do akceptacji.

Próbowałem - jest taka możliwość ale wciskają mi MP za 5zł czyli na jedno wychodzi. Czy jak zaakceptuje to będę miał opcję dopełnienia w Strefie Canal+ do Extra+ za 10zł?

Edytowane przez Simi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Simi90 napisał:

Oferta: https://ibb.co/Xj5B1Xy

Otrzymałem taką ofertę, całość 69,99 + 20 multiroom z którego rezygnuję.

Proszę o opinię :-)

A inni mówią, że ja ogłupiałem, mówiąc, że nie dają MP za 0zł

Jest możliwość wynegocjowania optimum za mniej niż 24,99zł?obecnie mam Start+ z Canal + i Canal plus 4k za łącznie 34,99zł

Proponują mi Comfort za 22,50zł i canal za 19,90 i zastanawiam sie za ile można mieć optimum lub extra najtaniej.

Czy w takim zestawieniu, optimum, Canal plus i C+4K można liczyć na MP za 0zł w cenie przy max 45zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, REBUS82 napisał:

Czy w takim zestawieniu, optimum, Canal plus i C+4K można liczyć na MP za 0zł w cenie przy max 45zł?

Optimum+ 24,99zł, C+ 20zł, C+ 4K 0zł co daje 44,99zł na 24 miesiące. Jeśli chcesz MP to raczej z dopłatą 5 zł miesięcznie. Mi nie chcieli dać MP przy C+ za 19,90zł

Edytowane przez Simi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Umowa do końca listopada:  jest superpremium + HBO GO   + multiroom po cyfrze (niezależny, bez połączenia dekoderów), dekodery  wifi premiumbox z dyskiem + wifi box.  Płacę 104,99 miesięcznie

 

Chciałem przedłużyć na superpremium 4K z HBO GO  z wymianą wifi premiumboxa na dekoder 4K Ultrabox z dyskiem oraz zachowanie niezależnego (przynajmniej na razie multiroomu). Drugi dekoder bez zmiany.

Najlepsza oferta to w tej chwili jaką uzyskałem w punkcie to 119,99 miesięcznie.

Wypowiedzenia nie składałem. Przedstawiciel w punkcie odradzał złożenie wypowiedzenia, powiedział, że niedawno po takim wypowiedzeniu na koncie klienta zablokowano przedłużenie umowy z niezależnym multiroomem (przymusowy multiroom po kablu).

Proszę o odpowiedź- brać za 120,  czekać, czy złożyć wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

Przejdź na czas nieoznaczony z tym co masz, jeśli zależy Ci na tym MR.

Cześć!

Widzę, że niedokładnie opisałem.

W najtańszej ofercie przedłużenia za 119,99 mam superpremium 4K oraz multiroom na starych zasadach czyli niezależny.

Jeśli przejdę na nieokreślony to też mam opłatę 119,99 ale zostaję ze starym dekoderem (tylko HD). Mam zamiar kupić TV (oczywiście 4K).

Opcja przedłużenia z dekoderem 4K i niezależnym multiroomem jest OK.

Moje pytanie dotyczy tylko ceny:  czy 119,99 to dobra oferta czy jest szansa na coś lepszego w tej konfiguracji (z niezależnym multiroomem).

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta: https://ibb.co/Xj5B1Xy
Otrzymałem taką ofertę, całość 69,99 + 20 multiroom z którego rezygnuję.
Proszę o opinię default_icon_smile.gif
Dobra oferta. Też w coś takiego celuję: Optimum+, C+, C+4k, dekoder 4k z dyskiem, MP/PSP - do 50zł za całość.
Chociaż poczekam jeszcze jak rozwinie się sytuacja z kanałami Viaplay (a nóż się dogadają z NENTem do początku sierpnia).
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ainsztain napisał:

...multiroom po cyfrze (niezależny, bez połączenia dekoderów), dekodery  wifi premiumbox z dyskiem + wifi box.. 

Nie rozumiesz.... Z takim zestawem na umowie terminowej w każdej chwili możesz być zmigrowany do MR w sieci i nic nie będziesz miał do powiedzenia. Oczywiście za 0 pozostanie.

 

2 godziny temu, ainsztain napisał:

Myślisz, że za 109,99 dekoder 4K z dyskiem, czy za dysk extra płatne?  Jeśli tak ile?

Nie dostaniesz za 0. Może gdybyś miał jeszcze Pejsa, to szansa by była. Minimum 5 zeta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtmen napisał:

Pytanie dla tych co dostali Canal+ za 19,99 jakie Canal plusy wchodzą w skład?

Ja mam canal+ za 25zl i mam canal premium, canal 1, canal film, canal seriale, family, dokument, sport , sport 2, 3, 4, bez canal+4k ake tez chce zejsć z tym na 20zł ale nie chcą obniżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,umowa do 2 września,dzisiaj wypowiedzenie będzie zlożone,1000 telefonów i najtaniej to co mam w tej chwili czyli:Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE,Eleven-0zł,MP-10zł,3xMR-30zł,4K Ultra Box-0zł-119,99.Czy coś mogę ugrać za to?Interesuje mnie to samo co miałem ale za pakietem Relax lub Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wibra napisał:

Witam,umowa do 2 września,dzisiaj wypowiedzenie będzie zlożone,1000 telefonów i najtaniej to co mam w tej chwili czyli:Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE,Eleven-0zł,MP-10zł,3xMR-30zł,4K Ultra Box-0zł-119,99.Czy coś mogę ugrać za to?Interesuje mnie to samo co miałem ale za pakietem Relax lub Optimum.

Teraz są pakiety na stronie Relax+ Sport. W tym Canal+, Eleven i MP za  69,99. Także + 3 Multiroom to pewnie będziesz miał za 99,99. Chyba że ktoś taniej Ci jeszcze coś zaproponuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...