Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po kolejnym telefonie z DUK i chciałbym pozdrowić Pana konsultanta który zna to forum i się na mnie zdenerwował, że nie chciałem się zgodzić na optimum+ za 29,99zł. 😂 Może kiedyś jeszcze Pan oddzwoni i wtedy pogadamy o optimum+ za 24,99zł. Reasumując konsultanci znają to forum i jak się o tym wspomni to robią się nerwowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelTSW to jest przedłużenie umowy nie dla mnie. W tej chwili jest Start+ i dekoder HD. Ma być Ultrabox 4K + Multiroom. Dodatkowo do pakietu Canal+. Start+ można dostać za 9,99 zł + Multiroom za 10 zł, tylko mam pytanie przy tak niskim pakiecie jaka cena będzie za Dekoder 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WebMat napisał:

@dodo84 Z szacunku nie chce używać cięższych słów, ale powoływanie się na forum jest działaniem wysoce nieroztropnym.

Ja sie na forum nie powoływałem tylko sam konsultant mi o tym powiedział. Na początku rozmowy konsultant oferował mi optimum+ za 34,99zl i sie na to nie zgodziłem ponieważ "mam informację, że ten pakiet można mieć taniej czyli za 24,99zl" a nastepnie sam konsultant do mnie powiedział "rozumiem, że jest Pan uzytkownikiem znanego forum internetowego" i postanowil sie połączyć z szefem który zaproponowal mi obniżkę do 29,99zł. Ja tej oferty nie przyjąłem to konsultant od razu się zdenerwował i odczytał formułkę o oddaniu dekodera po zakonczonej umowie i nie dając dojść do słowa sie rozłączył. Nie rozumiem o co ta burza. Przecież każdy tutaj na tym forum szuka właśnie takich ofert by płacić jak najmniej i nie być robionym w konia. W moim przypadku to sam konsultant się wygadał o forum a nie ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dodo84 napisał:

Ja sie na forum nie powoływałem tylko sam konsultant mi o tym powiedział. Na początku rozmowy konsultant oferował mi optimum+ za 34,99zl i sie na to nie zgodziłem ponieważ "mam informację, że ten pakiet można mieć taniej czyli za 24,99zl" a nastepnie sam konsultant do mnie powiedział "rozumiem, że jest Pan uzytkownikiem znanego forum internetowego" i postanowil sie połączyć z szefem który zaproponowal mi obniżkę do 29,99zł. Ja tej oferty nie przyjąłem to konsultant od razu się zdenerwował i odczytał formułkę o oddaniu dekodera po zakonczonej umowie i nie dając dojść do słowa sie rozłączył. Nie rozumiem o co ta burza. Przecież każdy tutaj na tym forum szuka właśnie takich ofert by płacić jak najmniej i nie być robionym w konia. W moim przypadku to sam konsultant się wygadał o forum a nie ja. 

 

No bo skąd zwykły człowiek może wiedzieć, że dany pakiet można dostać akurat za 24,99 zł. Tym bardziej, że nie podaje konkretnego źródła tej informacji. On po prostu wyczuł kim jesteś i że blef czuć na kilometr, bo prawdopodobnie przyparty do muru nie zrezygnujesz z C+ przy cenie 29,99 zł, a nawet 34,99 zł. Nie wiem jakie są praktyki, być może kolejny konsultant rozpocznie rozmowę z czystą kartą, ale równie dobrze może widnieć odpowiednie oznaczenie ostrzegawcze w systemie.

 

To nie jest tak, że ktoś jest robiony w konia. Tu chodzi o to, że cena dostosowana jest do konkretnego profilu klienta. DUK ma właśnie uelastycznić tę cenę. Gdyby wszystkim oferowano najniższą cenę z DUK, to cały biznes stałby się nieopłacalny albo byłby na granicy opłacalności. Z kolei warto zatrzymać bardzo oszczędnych czy naprawdę zdecydowanych na rezygnację, choćby dla złapania lepszej skali oraz nie zasilania konkurencji, także z nadzieją na przyszłość, że kiedyś marża się zwiększy. Zarówno jedna jak i druga strona manipuluje przy takich negocjacjach, ale ten mechanizm jest dobry dla wszystkich.

 

3 godziny temu, joy71 napisał:

powołując się w negocjacjach na forum możecie się narazić i nie dostać najlepszej oferty, tak dla przykładu

raczej trzeba się powoływać na znajomych a nie na internet

 

Chyba nawet lepiej nie podawać gotowych rozwiązań, bo będą one palone przez niepewne osoby. Nawet nie wiem czy to, że powstało zestawienie ofert podpięte pod wątek czy jest to w dłuższym terminie dobre rozwiązanie. Najlepiej gdyby te informacje były głęboko ukryte w stronach wątku, żeby trzeba było wykonać pewien wysiłek, aby za dużo przypadkowych osób nie zepsuło modelu sprzedaży. Bo inaczej będzie trudniej wszystkim i wszyscy na tym stracą, także C+.

 

To, że wiemy od znajomych, że ktoś dostał coś taniej niekoniecznie jest dobrym argumentem. Konsultant wymyśli, że u niego się taka oferta nie wyświetla albo że były kiedyś takie promocje, ale od tego tygodnia/miesiąca już ich nie ma. Choć bardzo możliwe, że znajdą się osoby, którym taka droga negocjacji wystarczyła. Jednakże dla najlepszej skuteczności musi być jakiś silny i wiarygodny argument dlaczego chcemy zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pół roku do końca umowy, i już dziś mogę mieć Superpremium 4K za 114,99 zł. Za pół roku dostaną go za minimum 109,99 zł. Czyli oszczędzm 5zł, ale dziś za te niby 5 zł więcej skracam obecną umowę o pół roku za 92,89zł. Więc teoretycznie zyskuje 87,59zł x 6. Taka mała weekendowa zagwozdka

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cidik napisał:

dłuższej niż 24 miesiące nie mogą raczej dać, bo wyszłoby 30 miesięcy w przypadku sumowania

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Ta ciekawe to bardzo😄Edit a nie pomyślałeś że nowa umowa wejdzie w życie jak obecna się skończy?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...