Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

 

Teraz mam goły Extra+ za 44,99pln, umowa do końca marca. Przedłużenia jeszcze nie dostałem ale umowa już wypowiedziana.

 

Mam teraz Turbobox+, do którego nie mam zastrzeżeń. Warto rozważyć jakiś inny model?

Jeśli brałbym Optimum i dopełnienie do Extra za 10 pln, to kiedy się wybiera to dopełnienie? Można w dowolnym momencie czy tylko w trakcie przedłużania?

 

Gdybym chciał multiroom, tzn dodatkowy 1 dekoder, dopłacam 10pln za ten dodatkowy?

 

Razem 24,99+10+10. Zgadza się?

 

Edytowane przez emefe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czerstwy napisał:

Jak zmieniać to tylko na boxa 4K.Tak MR to opłata 10zeta.Dopełnienie najczęśćiej dostajesz na miesiąc a następnie dobierasz na infolinii czy w strefie abonenta.

 

Pozwól że wyjaśnię: zamawiam teraz Optimum + MR za 34,99 i w dowolnym momencie przez infolinię dobieram Extra za dodatkowe 10/m-c?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

Dokładnie i o ile będą w takich cenach na Twoim koncie takie ceny za Optimum i dopełnienie.

To już teraz rozumiem, dzięki.

Czy dopełnienie kosztuje tyle samo bez względu na liczbę dekoderów MR? Teraz nie płacę wcale za dzierżawę Turbodekodera, a za ten do MR pewnie tak. Domyślam się, że główny Turbodekoder też będę musiał zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, emefe napisał:

....Czy dopełnienie kosztuje tyle samo bez względu na liczbę dekoderów MR? Teraz nie płacę wcale za dzierżawę Turbodekodera, a za ten do MR pewnie tak. Domyślam się, że główny Turbodekoder też będę musiał zmienić...

To nie ma znaczenia. Turbacza też nie musisz zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 17:22, Pawel napisał:

Tego niestety nie wiem, bo posiadam Optimum. Teoretycznie pakiet Comfort zostaje po ciuchu wycofywany i biorąc logikę dopełnień powinien być jak już dopełniany do Optimum. Ale to tylko moje teoretyczne przemyślenia ;)

Okazuje się że dopełnienie Comfortu do Extra jest możliwe i kosztuje 15 zł z darmowymi miesiącami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można wziąć dopełnienie kanałów C+ do pełnego z pakietu: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE do pakietu: Pakiet Extra+CANAL+(8)LIVE. 

Ile takie dopełnienie kosztuje? Jak to załatwić?

Dodam, że umowa przedłużona kilka dni temu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca, nie zdążyłem wysłać wypowiedzenia, dzisiaj przedłużone na kolejne 24 miesiące:

 

- Nowy Comfort+

- Canal+ (10kanałów)

- Mistrzowska Piłka

- HBO+GO 3mies/0zł

- dopełnienie do ekstra na 2 mies./0zł

- wymiana Pace na 4K ultrabox z dyskiem (0zł aktywacja i 0zł opłata miesięczna). 

Za całość opłata miesięczna 59,99 zł przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...