Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.01.2021 o 21:59, lukx95 napisał:

@cactus  Jaki masz tuner wydany w najem? Do drugiej karty też masz wydany tuner, czy tylko gołą kartę Cameleon bez sprzętu? Możesz wymienić główny dekoder na dekoder 4K UltraBox+ z zachowaniem usługi Multiroom post Cyfra+, ale będzie się to wiązać z wymianą karty Cameleon na nową Cayman, która zostanie sparowana z dekoderem 4K UltraBox+.

Mam dwa tunery pace. Nie używam ich. Nie będę jednak chciał wymiany na tuner 4k bo nie chce tracić dwóch niezależnych kart kameleon. Jeśli nie ma sposobu żeby je zatrzymać przy wymianie tunerów to nie ma tematu. 

Spróbuję wytargować kanały history lub Sundance za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz do marca 2021 taki pakiet.

Pakiet Extra Canal +(6)
Eleven - przez 24 m-ce
Polsat Sport Premium - przez 24 m-ce
2 dekodery PEACE.

 

Razem 81,89 zł przez 24 m-ce
Za ile to teraz będzie ?

Nie bardzo się na tym znam. Ale co mi daje teraz zamiana 2 PEACE z kartami na WIFI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daral7 lepszej oferty nie dostaniesz w tej cenie.

 

Zapewne zmiana multiroomu na nowy, czyli dekodery muszą być połączone w sieci WiFi żeby się widziały raz na jakiś czas (dekoder dodatkowy sprawdzi połączenie z głównym).

 

Nie wiem czy wtedy uda się utrzymać multiroom za 0 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, PawelTSW napisał:

@Daral7 lepszej oferty nie dostaniesz w tej cenie.

 

Zapewne zmiana multiroomu na nowy, czyli dekodery muszą być połączone w sieci WiFi żeby się widziały raz na jakiś czas (dekoder dodatkowy sprawdzi połączenie z głównym).

 

Nie wiem czy wtedy uda się utrzymać multiroom za 0 zł. 

 

 

Ale po co mi to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NobelM napisał:
6 godzin temu, mate1212 napisał:
Witam,
Optimum+ 24,99 zl
Canal+ 25 zl
C+ 4k 0 zl
Mistrzowska Piłka 0 zl
Hbo+HBO GO 20 zl
 
Czy to najlepsza możliwa oferta emoji4.png ? Czy da się coś jeszcze dodać lub urwać z ceny?
 

Mistrzowska piłka nie za 0zł przy składańcu.

d61c72bccf6ab58b66a1f1e76e736987.jpg

 

To ja już nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się umowa na obecny Nowy Comfort+. 

 

Dzwonił dzisiaj do mnie Pan z infolinii i zaoferował przedłużenie Comfort+ oraz nowy dekoder 4k z dyskiem za 24,99zł + 1zł.

Wyższy pakiet - Extra+ za 49,99zł.

 

Czy powyższe oferty są w porządku?

 

Zastanawiam się także nad multiroomem, niestety zapomniałem zapytać o to konsultanta. Mógłby ktoś przybliżyć z jakimi kosztami musiałbym się liczyć? Będę bardzo wdzięczny :)

 

 

 

 

Edytowane przez czarecky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

dzisiaj otrzymałem telefon z podziękowaniami z infolinii, że jestem super i w ogóle, że płacę w terminie i że jestem kilkanaście lat już w nc i z tego powodu chcą mnie nagrodzić dodatkowym dekoderem 4k i telewizją darmową na 5 miesięcy. Nie słyszałem szczegółów, bo Pan przez telefon mówił strasznie szybko i  niewyraźnie (być może specjalnie) i ja także nie miałem warunków,  więc przełożyłem rozmowę na jutro. 

Czy ktoś mi może przybliżyć tę akcję ? Ktoś coś słyszał ? Gdzie jest haczyk ? Bo, że to nagroda i za darmo całkiem, to coś ciężko mi uwierzyć w to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, czarecky napisał:

Niedługo kończy mi się umowa na obecny Nowy Comfort+. 

 

Dzwonił dzisiaj do mnie Pan z infolinii i zaoferował przedłużenie Comfort+ oraz nowy dekoder 4k z dyskiem za 24,99zł + 1zł.

Wyższy pakiet - Extra+ za 49,99zł.

 

Czy powyższe oferty są w porządku?

 

Zastanawiam się także nad multiroomem, niestety zapomniałem zapytać o to konsultanta. Mógłby ktoś przybliżyć z jakimi kosztami musiałbym się liczyć? Będę bardzo wdzięczny :)

 

 

 

 

W porządku będą Comfort 22.50zł i Extra 44.99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do końca lutego:

 

Extra+

6x Canal+

Mistrzowska Piłka (0 zł)

Dekoder 4K UltraBox+ (10 zł)

___________________________________

Wszystko za 79,99 zł

 

 

Czy jest szansa na ugranie czegoś np. darmowy dekoder, HBO za 0 zł lub 8xCanal+?

 

 

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...