Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ircios napisał:

@Raver Nie mam kiepskiego dnia. Wskoczył mi  inny post z tym marcem. Sorki. Reszta to tak jak pisałem. Wypowiedzenie i negocjuj. Na kilka dni przed końcem umowy powinieneś dostać to co pisałem lub bardzo podobnie. Chyba, że trafisz na konsula beton,  to wtedy będzie inna historia.

Nie ma takiej oferty z Netflix.  Napisałem Ci, że masz sam o ten dodatek poprosić na 6m. za free. 

 

Czyli uważasz że ta moja propozycja z netflixem darmowym dyskiem i tymi innymi dodatkami jest słaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

A to, że Ci proponowano teraz dekoder za 10 zata to normalne. Bo jelenia szukają.  Mi też proponowano za 10 a nawet za 15. To było 2xmiesiace temu. Dzisiaj już za 0 proponują. 

Czy tu jest mowa o wymianie PACE na 4K?

Przy jakim pakiecie (i w jakiej cenie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca grudnia 2020.

Aktualna oferta

Extra+ canal+,hbo, hbo go, cinemax, eleven sports, fox play, filmbox pack, MP, Multiroom x2, MMP, Nat geo play, dekoder 4k

płacę 136,90

Wczoraj telefon z DUK i oferta taka sama jak powyżej, odmówiłem. Da radę coś taniej ?

Chciałbym zejść z cena, pakiet optimum lub comfort z canal+, hbo, eleveny, multiroom x2 za ile takie coś można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raver napisał:

Czyli uważasz że ta moja propozycja z netflixem darmowym dyskiem i tymi innymi dodatkami jest słaba?

Uważam, że każdy jest kowalem swojego losu. Ja osobiście bym się nie zgodził na podwyżkę z Comfort na E+ z C+ i jak by mi zależało na Netflix to i tak wziąłbym bez umowy. Dla mnie Netflix to miesiąc oglądania, bo potem nie ma już tam nic dla mnie i innych w domu. Czekam miesiąc lub 2, wskakują nowe filmy i ponownie biorę Netflix.

Jeśli Ci odpowiada to tak jak napisał kolega @drq

 

8 godzin temu, connor07 napisał:

@sal Jak chcesz wymienić oba dekodery to będziesz musiał zrezygnować z niezależnego multiroom.

Nic nie będzie musiał

 

2 godziny temu, mdmdm napisał:

Czy tu jest mowa o wymianie PACE na 4K?

Przy jakim pakiecie (i w jakiej cenie)?

 Mogą mi dać za 0. Mowa z konsulem była przy pakiecie za minimum 99,99 , bo tańsze oferty bez tego co ja chce mnie nie interesują. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i taka oto oferta.
Da się jeszcze zejść z ceną za tą ofertę?

WYBRANE USŁUGI:
Wybrane usługi Optimum+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Optimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów (09/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 106,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
 
Edytowane przez mlodylol
Błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ,wyjątkowo poszło szybko i sprawnie oraz co najważniejsze po mojej myśli .No i trafił się sensowny gość po drugiej stronie ,więc obie strony zadowolone . Płaciłem 124,99 ,teraz chciałem mniej bo mi nie potrzebna reszta  i dostałem  na 2 lata po 74.99 .

Co w cenie :

Sprzęt to 3 dekodery ,w tym jeden 4K z dyskiem + dwa do MR .

Pakiet to Optimum ,Canal + ,Canal +4K i do tego paczka Filmbox ( której w sumie nie chciałem  ) no ale dostałem 

Wszystko za 74,99na 24m.

Do zobaczenia za 2 lata  ( jak dożyje ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Złożyłem wypowiedzenie - umowa kończy się w styczniu. Pierwszy telefon:

Extra z Canal+ (11), Dekoder 4k, HBO z HBO GO, Mistrzowska Piła, Kolekcje NC GO, NatGeo, Paramount. Gratis na 3 msc FilmBox (którego i tak nie oglądam) za 105zł. Ugram coś jeszcze czy brać co dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ircios napisał:

Optimum za 25 wziąłeś.  Ja mam to do wzięcia bez wypowiedzenia i bez żadnych gadek z konsulem w SC+. Wypowiedzenie wysłałeś?

Miałem Comfort+ w cenie 19,99 + najem ultraboxa 5 zł czyli w sumie 25 zł.Teraz mam w tej cenie Optimum. Przez strefę abonenta i tak nie mogę przedłużać umów, bo dolicza standardowe ceny za MR i najem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tym razem się usztywniłem, bo nie jestem pewny czy na 100% chcę mieć nadal NC+.

Krótka piłka: mam Extra+ z C+ MP itp multiroom pace sagem za 79.99zł (miałem 5 mies HBO free) do marca

Teraz: wypowiedzenie wysłane (przynajmniej przestali dzwonić z głupimi ofertami) ma być to samo, ta sama cena ale HBO cała umowa w cenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawel napisał:

Miałem Comfort+ w cenie 19,99 + najem ultraboxa 5 zł czyli w sumie 25 zł.Teraz mam w tej cenie Optimum.....

Czyli Optimum 19,99 MR 10 i dekoder 5. ?

Ciężko dzisiaj myślę.  Wiec mógłbyś to rozbić.

Inna opcja Optimum 24,99 MR 10 dekoder 0

20 minut temu, prwsk napisał:

A ja tym razem się usztywniłem, bo nie jestem pewny czy na 100% chcę mieć nadal NC+....

 

79.99zł (miałem 5 mies HBO free) do marca...

 

....ma być to samo, ta sama cena ale HBO cała umowa w cenie

 

Mozesz być pewny w 100%, że nie jesteś w nc+ już od jakiegoś zasugerujesz.

HBO nie dostaniesz na całą umowę.  Wiec chyba będziesz musiał odejść z PC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2020 o 21:58, ircios napisał:

Na priv poszło

 

@ircios Cześć, chciałbym skorzystać z kodu polecającego do CA. Planuję otworzyć konto ;)  masz może kod polecający? Widzę, że cały czas się udzielasz więc miej sam coś z tego :) W sumie mi też kiedyś pomogłeś. Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...