Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu wpisy że dostali.  A co Ci to da, że ktoś się odezwie.? Jednym dają innym nie. Bo mieli już dzierżawę,  albo wymieniali Pejsa z Cameleonem. Czekaj cierpliwie do końca umowy i upieraj się przy dekoderze za 0. Może się uda,może nie. Max 5 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacyjnie wrzucam ofertę niby na "black friday" , acz sam nie wiem czy w ogóle kontynuować tv sat bo na poważnie juz miałem tym razem się pożegnać bo mogę mieć kablówkę upc z szybkim netem, co ostatnie dla mnie jest  dość kuszące

 

i tak : obecnie extra+ 6 C+ za 70 pl bez grosza

 

propozycja:  Optimum za 25 zł albo Optimum z C+ full za 50 zł i dekoder 4k ( już nie wiem czy za 0 czy za 5 zl), albo to wszystko z multiroomem za 60 zł ( w tym dekoder 4 k jeden i drugi chyba wifi box).

 

jak myślicie - dobry ten "black friday" w czwartek ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spartacus99 napisał:

informacyjnie wrzucam ofertę niby na "black friday" , acz sam nie wiem czy w ogóle kontynuować tv sat bo na poważnie juz miałem tym razem się pożegnać bo mogę mieć kablówkę upc z szybkim netem, co ostatnie dla mnie jest  dość kuszące

 

i tak : obecnie extra+ 6 C+ za 70 pl bez grosza

 

propozycja:  Optimum za 25 zł albo Optimum z C+ full za 50 zł i dekoder 4k ( już nie wiem czy za 0 czy za 5 zl), albo to wszystko z multiroomem za 60 zł ( w tym dekoder 4 k jeden i drugi chyba wifi box).

 

jak myślicie - dobry ten "black friday" w czwartek ? ;)

Mam w podstawie dokładnie to samo i na taką ofertę jak dostałeś zgodziłbym się bez mrugnięcia okiem.

Ile masz do końca umowy?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, torre24 napisał:

Mam w podstawie dokładnie to samo i na taką ofertę jak dostałeś zgodziłbym się bez mrugnięcia okiem.

Ile masz do końca umowy?

umowa do poniedziałku tylko...

 

ta oferta na black friday to tak sarkastycznie raczej zapytałem czy dobra... bo zwyczajna raczej, acz dopiero wczoraj mi optimum za 25 proponowali , wcześniej za 40 tylko  i dekoder 4k za 5-ka...

 

konsultant nagrzany jak kot w marcu bym cofnął wypowiedzenie :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po pierwsze chciałbym się upewnić czy rzeczywiście dają optimum za 25zł. (obecnie mam extra+ za 47,50 zł)

Po drugie wiem że można dostać HBO z HBO GO za 25 zł ale ja bym chciał wiedzieć, czy można wziąć samo HBO Go - i za ile, bo ja żadnych filmowych kanałów nie oglądam z satelity.

Po trzecie, chciałbym wiedzieć czy te tunery 4k lepiej działają od tych WiFiBOX+, i czy można dostać na wynajem za 0zł ten bez dysku (nie mam potrzeby nagrywania czegokolwiek)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz samo HBO Go, to musisz sobie sam wykupić. Operator daje tylko z kanałami HBO. Myślę, że dostałbyś Ootimum za 25 z wypowiedzeniem. Dekoder 4k jest lepszy od tego szrotu co posiadasz. Przy tak niskim abonamencie to raczej ciężko będzie za 0, nawet bez dysku. Max 5 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spartacus99 napisał:

umowa do poniedziałku tylko...

 

ta oferta na black friday to tak sarkastycznie raczej zapytałem czy dobra... bo zwyczajna raczej, acz dopiero wczoraj mi optimum za 25 proponowali , wcześniej za 40 tylko  i dekoder 4k za 5-ka...

 

konsultant nagrzany jak kot w marcu bym cofnął wypowiedzenie :P 

 

Zaproponowano mi przed chwilą to o czym piszesz (Optimum, C+, C+4K, Ultrabox 4K) za 50 zł, dobranie MR za 10 zł (0 zł aktywacja) ale na umowie, której nie wypowiedziałem... nie wiem czy do takiej oferty można jeszcze wyciągnąć Mistrzowską Piłkę za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...