Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Multiroom osobno dodatkowo 10zł , a dekoder główny masz za 0. 

 

Łącznie wyjdzie 120.

 

A obecnie tyle płacisz. 

Dlatego obecną ofertę masz bardzo dobrą , nie wiem czy opłaca ci się wiązać umowa na kolejne 2 lata skoro możesz zostać na nieokreślonym. 

Ile byś wtedy płacił? 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PawelTSW napisał:

Multiroom osobno dodatkowo 10zł , a dekoder główny masz za 0. 

 

Łącznie wyjdzie 120.

 

A obecnie tyle płacisz. 

Dlatego obecną ofertę masz bardzo dobrą , nie wiem czy opłaca ci się wiązać umowa na kolejne 2 lata skoro możesz zostać na nieokreślonym. 

Ile byś wtedy płacił? 

Wychodzi na to, że płaciłbym 118,99. bez Elevenów. 

Poniżej foto z mojej oferty sprzed 2 lat.

54a5d4a07ab05664gen.png

Edytowane przez troosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@troosiNic nie obniżysz. Z takim zestawem nie dostaniesz E+ z C+ za 79,99. Pozostaje Ci zostać tym co masz w tej samej cenie. Ewentualnie Superoremium 4k, ale wtedy Cinemax do odstrzału. Na twoim miejscu targowałbym to samo w tej samej cenie. Oferta bardzo dobra.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelTSW napisał:

118,99 + 7,95 lub 11,90 za eleveny = 126,94 lub 130,89 bez umowy. 

Lub 109,99 z umową na 2 lata. 

Wybór należy do ciebie. 

 

 

Dzięki za pomoc.

Zobaczę co się uda dogadać, bo jak na razie DUK twierdzi, że pozostawienie obecnej oferty to jest max.

Wezmę albo Extra+ w obecnej konfiguracji albo Superpremium 4K na 2 lata. 

P.S. lepiej od razu wyartykułować swoje oczekiwania i tego się trzymać, czy prowadzić 'miękkie' negocjacje? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie aktualnie posiadam ofertę Extra+ za 59zl plus dekoder mediabox + 5zl miesięcznie (Zadowolony z niego jestem)  dostałem ofertę przedłużenia umowy tj. Ten sam pakiet Extra + bez Cinemax i filmbox ale z 11x Canal Plus oraz całym pakietem Polsat Premium z Ligą mistrzów.  Za cenę 84zł dekoder zostaje ten sam . Dodatkowo do końca kwietnia Pakiet HBO. Jak myślicie czy dobra to jest oferta ? Dodam że filmy oglądam gdzie indziej i te kanały filmowe są mi zbędne. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co dzisiaj dostałem, przedłużając umowę, do tej kwoty nalezy doliczyć dekoder 4k za 5zl. Mam pytanie tylko odnosnie canal+ te 40zl to jest kwota po 2 latach czy po 6 miesiącach jesli zdecyduje się pozostawić canal+?

https://zapodaj.net/adaf501bbced0.jpg.html

Edytowane przez ashes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PawelTSW napisał:

@arunia23 wymień na ultrabox 4k, jest lepszy i szybszy 

Właśnie o nim tez myślałem lecz on nie ma wyświetlacza a mediabox ma fajny VFD . Mediabox spoko chodzi długo się włącza po wyjęciu wtyczki ale tak to to jest ok. Nigdy w życiu mi się ten tuner nie zawiesił w porównaniu z Małym WiFi box który wieszał się notorycznie . Zastanowię się jeszcze .Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...