Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Posiadam 2 pakiety superpremium+ (jeden dla rodziców) , oba kończą się z końcem października.  Jeden z nich jest z MR - 114,99 zł drugi bez MR - 104,99 zł. Wypowiedzenie złożone, telefonów było już sporo, aczkolwiek póki co nie obrałem żadnej koncepcji. 2 lata temu, gdy dzwonili to dopiero 2 dni po zakończeniu umowy zaproponowali mi przedłużenie umowy na tych samych warunkach i 4 miesiące gratis.

 

Chętnie wziąłbym pakiet SP 4K + MP + History w tej cenie dla wersji bez MR - 105 zł

Ewentualnie pakiet SP 4K + MR w wersji z MR  - 115 zł

 

Póki co propozycje pojawiały się na przedłużenie umowy na dotychczasowych warunkach. Podpowiedzcie, co można wynegocjować? Czy lepiej przerzucić się na polsat cyfrowy z ekstraklasą? Będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi, sugestie negocjacji etc.

 

Edytowane przez visera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelTSW napisał:

@Carles w tej cenie byś miał superpremium 4k za 109,99 + eleven 11,90 + dekoder 5 zl + 10 multiroom. Pamiętaj o Mistrzowskiej piłce! 

 

Co zyskałbyś biorąc superpremium-4k? C+4k oraz paczkę filmbox. 

 

Nic więcej nie ugrasz z extra, ewentualnie hbo na 5 miesięcy 0 zł jest do ugrania

 

Aktualnie nie mam TV 4K ;) ale wiadomo, że nie wiadomo co przyszłość przyniesie :D 

 

Właśnie wspomniałem konsultantowi o tych 5 miesiącach HBO za darmo to stękał, że nie. Ale spróbuję znowu, bo nawet w mojenc+ jest taki prezent do wyboru..

Jakby to dał to raczej zaakceptuje 125 po tych 5 miesiącach. W poniedziałek umówilismy się, że będzie dzwonił.

 

MP proponował za dodatkowe 5 zł to nie chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

@Carles w tej cenie byś miał superpremium 4k za 109,99 + eleven 11,90 + dekoder 5 zl + 10 multiroom. Pamiętaj o Mistrzowskiej piłce! 

Zapoznaj się proszę z pakietem Superpremium 4k, a nie wprowadzasz w błąd prawie za każdym razem. Nie żadne +Eleven 11,90. Ta opcja jest składem tego pakietu. Jak i MP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Zapoznaj się proszę z pakietem Superpremium 4k, a nie wprowadzasz w błąd prawie za każdym razem. Nie żadne +Eleven 11,90. Ta opcja jest składem tego pakietu. Jak i MP. 

 

Czy w zwykłym Superpremium bez 4k też jest MP w pakiecie?  @ircios czy dałbyś napisać jakąs sugestię dot pakietu superpremium lub superpremium 4k w co można celować przy próbie negocjacji przedłużenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment mam Extra+ za 52,5, umowę mam do końca stycznia i już wydzwaniają. Jak nie z Warszawy to z komórki. Na ten moment Extra+ drożej niż na ofercie na stronie na moim koncie. Po zapytaniu się, dlaczego telefonicznie jest drożej niż na moim koncie to cisza i informacja, że jest to nie możliwe. Hm. poczekamy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, visera napisał:

....czy dałbyś napisać jakąs sugestię dot pakietu superpremium lub superpremium 4k w co można celować przy próbie negocjacji przedłużenia?

Superpremium+ 99,99 do tego za free można dostać MP, NG Play, F Play, MMP za 0 lub 15, Eleven 11,90 lub w opcji w/w niecałe 8.

Superpremium 4k 109,99 z MP, Cinemax 0 lub 8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

Posiadam umowę do końca października 2020. We wrześniu wysłane wypowiedzenie. Posiadam:

-comfort+canal+(6) za 59,99

-eleven za 11,9

-mistrzowska piłka za 0

-multiroom za 10

 

Wczoraj był pierwszy telefon po wypowiedzeniu i propozycja zwiększenia comfort+ do pełnego canal+ ale cena +10 czyli 69,99. (Pani argumentowała że nie ma już w ofercie comfortu z 6 canal plus). Reszta w obecnej cenie.

 

Powiem tak, nie chcę więcej płacić niż teraz i nie jestem zainteresowany zwiększeniem oferty programowej względem tego co obecnie posiadam. Proszę Was o radę co byście zrobili i też o podpowiedź czy oni mogą mi jeszcze coś z ceny zejść względem tego co proponują, nie wiem np. tańszy eleven albo Multiroom? I czy faktycznie nie da się przedłużyć comfortu z 6 canal plus?

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sportfan123 napisał:

Posiadam:

-comfort+canal+(6) za 59,99

 

Wczoraj był pierwszy telefon po wypowiedzeniu i propozycja zwiększenia comfort+ do pełnego canal+ ale cena +10 czyli 69,99. (Pani argumentowała że nie ma już w ofercie comfortu z 6 canal plus).

 

A jaką masz ofertę w ICA dla przedłużenia? Bo ja mam podobną sytuację, tylko Extra+canal+(6) za 69,99 i dokładnia taka sama oferta przedłużenia wisi w ICA, co by znaczyło, że opcja 6 Canal+ nadal występuje. Chyba, że chodziło jej o to, że nie występuje w pakiecie z Comfort+, co byłoby dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rycerz napisał:

 

A jaką masz ofertę w ICA dla przedłużenia? Bo ja mam podobną sytuację, tylko Extra+canal+(6) za 69,99 i dokładnia taka sama oferta przedłużenia wisi w ICA, co by znaczyło, że opcja 6 Canal+ nadal występuje. Chyba, że chodziło jej o to, że nie występuje w pakiecie z Comfort+, co byłoby dziwne.

 

W ICA mam nowy comfort+canal+ za 69,99zł (czyli to jest to co proponowała konsultantka). Mam też Extra+canal+ za 79,99zł. Czyli wszystko w opcji pełnej canal+, nie mam oferty z 6 canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostałem taką ofertę przy przedłużeniu umowy

 

Pakiet Extra+ z CANAL+
79,99 zł/mies. 
Opcje dodatkowe:
  • MISTRZOWSKA PIŁKA0,00 zł/mies.
  • FOX Play0,00 zł/mies.
  • Paramount Play0,00 zł/mies.
  • Nat Geo Play0,00 zł/mies.
  • Eleven Sports11,90 zł/mies.

dekoder UltraBox bez dysku 5zł mies.

 

Można coś jeszcze ugrać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć,dzisiaj dostałem taką ofertę bez wypowiedzenia (umowa do 31.01.20201 r.). Do tej pory miałem to samo bez MMP, Eleven i MR,  ale z Filmbox i Cinemax na całą umowę za 99,99 (promocja świąteczna). Razem z MR opłata to 129,99. Brać?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 94,99 zł 24 m, a po tym okresie 103,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł 1 m i 10 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Edytowane przez Otton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i zaoferował mi to co mam czyli:

Extra+ z Canal+ (6), do tego Mistrzowska Piłka z multiroomem x 2 (czyli łącznie 3 dekodery), jeszcze teoretycznie HBO na 5 miesięcy (ale nie chcę, bo ostatnio tata zapomniał wyłączyć i miał potem problem) w cenie 90 PLN. Ewentualnie za 95 PLN jeśli chce nowy dekoder 4K, ale nie chce bo nikt z nas nie ma takiego telewizora.

Patrzyłem teraz na ICA i tam mam to samo w cenie 95 PLN (bez zmiany dekodera), więc zawsze coś utargowałem. Teoretycznie chciałem nawet zejść niżej na ten Optimum czy jak się to zowie, ale tam mi policzył  że bez MP będzie 80 PLN, więc chyba wezmę tą jego ofertę za 90 PLN.

Dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mieteqq napisał:

Witam

 

Dostałem taką ofertę przy przedłużeniu umowy

 

Pakiet Extra+ z CANAL+
79,99 zł/mies. 
Opcje dodatkowe:
  • MISTRZOWSKA PIŁKA0,00 zł/mies.
  • FOX Play0,00 zł/mies.
  • Paramount Play0,00 zł/mies.
  • Nat Geo Play0,00 zł/mies.
  • Eleven Sports11,90 zł/mies.

dekoder UltraBox bez dysku 5zł mies.

 

Można coś jeszcze ugrać?

 

 

HBO na 5 m za free i dekoder 5 zeta z dyskiem.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...