Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa upłynęła z końcem września. Dziś oferta Extra z C+(8)+Eleveny+MP+HBO 5msc+Najem Dekodera Wifi PremiumBox+ lub 4K (obecnie mam bez opłat Pace) łącznie 99,39zł  miesięcznie - umowa na 15 miesięcy. Da się wyrwać Wifi PremiumBox+ bez opłat za najem przy wymianie czy już nie ma takiej opcji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodziłem z pakietu Extra za 79,99 zł (Extra + 10 Canal + MP + Multiroom + 2 dekodery)

 

Umowa przedłużona na 15 miesięcy.  Październik za darmo.

Start 14,99 zł + Multiroom Standard 0 zł + Pace PVR 500 GB (karta Cameleon) 0 zł + Moduł CAM (karta Cayman) 0 zł + HBO gratis na 1 miesiąc (do końca Listopada) + dopłenienie do Nowy Comfort gratis na 1 miesiąc (do końca Listopada). Razem: 14,99 zł

 

Podczas przedłużania umowy miałem możliwość jeszcze dobrania dodatków, ale nie skorzystałem:

- Paczki Canal + (10) za 25 zł

- Eleven za 11,90 zł

- Wymiany dekodera na Ultrabox 4K z dyskiem (dekoder za 0 zł, a dysk za 5 zł/miesięcznie). Bez dysku nie było opcji więc podziękowałem.

 

Co o tym sądzicie? Można było jeszcze coś więcej wynegocjować?

 

Po akceptacji umowy w strefie klienta pojawiły się następujące opcje dodatkowe:

- 10 x Canal + za 25 zł/miesięcznie do końca okresu oznaczonego umowy

- 10 x Canal + za 0 zł przez 3 miesiące, a następnie 30 zł miesięcznie do końca obowiązywania umowy | Średnio wychodzi 24 zł/miesiąc

- Eleven Sports za 11,90 zł/miesiecznie do końca okresu oznaczonego umowy

- Filmbox Pack do 2 miesięcy bezpłatnie, a następnie 10 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego umowy

- Cinemax HB i Cinemax2 HD za 10 zł miesięcznie

- Pakiet Nowy Comfort za 29,99 zł/mies do końca okresy oznaczonego umowy

- Pakiet Extra + za 49,99 zł/mies do końca okresu oznaczonego umowy

- Pakiet Optimum za 39,99 zł/mies do końca okresu oznaczonego umowy

- Dopełnienie do Optimum+ za 25 zł/mies.

- Wymiana na dekoder 4K UltraBox + (5zł/miesięcznie) z dyskiem 1TB

 

Czy jeśli włączę opcje dodatkową np. 10 x Canal + za 0 zł przez 3 miesiące, a następnie 30 zł miesięcznie do końca obowiązywania umowy to Październik jest darmowy? 3 miesiące za 0 zł liczą się od następnego miesiąca czyli w moim przypadku to: Listopad, Grudzień, Styczeń ?

Edytowane przez Gustav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli walczyć o

Start+ z pełną paczką Canal+ i Canal+4K oraz MP za 60zł 

eleven za 12zł

i czy wymienię wtedy jeden dekoder 4K z dyskiem za 5zł ?

Czy przy tym pakiecie nie ma szans na to ?

 

Choć w Start+ nie ma ani FOX HD ani discovery. To pozostaje albo Comfort albo Optimum

Edytowane przez mk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z ogarniętym i bardzo konkretnym konsultantem (złożone wypowiedzenie)

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl



Do tego jeszcze trzeba doliczyć 5zł za wymianę dekodera na 4K z dyskiem. Umowa na 2 lata. Bez złożonego wypowiedzenia oferta była taka sama tylko dekoder był za 10zł.

 

Edytowane przez mk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo przeczytania parudziesięciu ostatnich stron, jednak muszę zadać moje pytanie, bo zbliża się koniec umowy... Mam Comfort (22,50) + dopełnienie do Extra (10 zł) + Canal+ (25 zł) i generalnie taki stan posiadania chciałbym utrzymać. Wydaje mi się, że szansa jest, bo w Strefie Klienta jest Comfort za 22,50 (oczywiście przed wypowiedzeniem konsulka zarzekała się, że absolutnie nie, nie da się). Bardziej chodzi mi o to, czy udałoby się coś pokombinować z dekoderem. Mam teraz Mediaboksa, za którego dałem sporo lat temu 199 zł, ale za to jest bez kaucji i zdążył się zwrócić. Niemniej - już mnie trochę męczy, bo lubi mulić. Podpowiecie, na co byłaby szansa przy przejściu na Wifipremiumboksa (byłby dalej za darmo?) lub na Ultra 4K (minimalna opłata 5 zł mc/0 aktywacja, czy udałoby się też bez najmu)? Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...