Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ofertę start+ z 6 canal+, multiroom, za 75zł, i dzwonię sobie dziś na infolinię i ponoć nie ma już możliwości posiadania 6 canal+, tylko trzeba wszystkie 10 zakupić, prawda to, czy gość mnie okłamywał, bo był jakis dziwny, proponował mi pakiety w cenach 85zl- start, 95zł-comfort, 105zł- extra razem z multiroomem, wiem, że jest post podwieszony z ofertami podwieszonymi, ale gość zarzekał się , że niżej nie da rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sheldoncooper7373 Weź sam Start za 14,99, no nax 19,99. Potem dobierz całą paczkę C+ Za 25 ;-) .

Oczywiscie ściemniali.

 

30 minut temu, Riddick napisał:

Dziś mi się kończy umowy zgodnie z wypowiedzeniem. Czy lepiej jeszcze dziś negocjować przedłużenie, czy jutro i np. zyskać miesiąc gratis (październik), o ile to teraz możliwe?

Przez 14 dni, do czadu zdania sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 17:52, Martinos napisał:

Witam,

dziś konkretny konsul i umowa przedłużona o kolejne 24 m-ce.

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack (2miesiące), HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Telewizja przez Internet - 79,99zł

Eleven Sports - 11,90zł

Ultrabox z dyskiem - 5zł.

Razem: 96,89zł

 

 

 

Filmbox Pack na 2 miesiące i Paramount Play dają tylko przy Superpremium 4k?

 

Zapytam jeszcze raz z ciekawości czy ktoś wynegocjował jakieś inne bonusy na kilka miesięcy za darmo do pakietu Superpremium niż Sundance TV na 6m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawel napisał:

Po to żeby móc korzystać z opcji dodatkowych w promocyjnych cenach. Na bezterminówce jest lipa pod tym względem.No chyba, że komuś nie zależy to wtedy faktycznie bez różnicy.

Mam identyczną kwotę za Comfort+ tj. 14,99 zł. Na razie nie dzwonią. Umowa do końca roku. Mam nadzieję, że pod koniec roku będą bardziej chętni na pozostawienie tej kwoty. Najwyżej zostanę na bezterminówce za 18,99 zł. Ale czy rzeczywiście nie da się włączyć żadnego pakietu w cenie promocyjnej np. CANAL+ za 25 zł na 6 miesięcy itp. gdy ma się umowę na czas nieokreślony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam

Extra+ Canal+(6), MP, Eleven, FOX Play, 2xPVR Pace, MR na cameleonach - płacę za to teraz 92zł

Chcę wynegocjować coś takiego

Extra+ Canal+(10), Canal+4K, MP, Eleven i wymienić główny dekoder na 4K i zostawić drugi dekoder aby pozostać przy starym MR

Czy jest szansa ugrać to w podobnych pieniądzach jak dotychczas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet start z 6x canal+ MP i multiroom za 74,99zł. Wczoraj jako, że nie ma juz ofert z 6 canal+ proponowano mi cenę 84,99. Po złożeniu wypowiedzenia dzisiaj telefon z Krakowa z utrzymania klienta i zabrali jakiś kanał MTV, dodali wszystkie canal+ i cena 74,99. Więc chyba trzeba się zgodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mk77 tak pod warunkiem że uda, Ci się wynegocjować extra z canal+ 10 za 69,99 zł, ale bardziej prawdopodobna cena jest 79,99 do tego masz za eleveny 12 i dekoder 4k razem z c+ 4k max za 10 powinieneś dostać.

 

@sheldoncooper7373 wszystkie canal+ czyli ile? Warto dopytać, jak 10 to dobra cena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rlox napisał:

Mam identyczną kwotę za Comfort+ tj. 14,99 zł. Na razie nie dzwonią. Umowa do końca roku. Mam nadzieję, że pod koniec roku będą bardziej chętni na pozostawienie tej kwoty. Najwyżej zostanę na bezterminówce za 18,99 zł. Ale czy rzeczywiście nie da się włączyć żadnego pakietu w cenie promocyjnej np. CANAL+ za 25 zł na 6 miesięcy itp. gdy ma się umowę na czas nieokreślony? 

Nie włączysz oferty na 6 miesięcy jak masz miesięczny okres wypowiedzenia. Już obecnie pewnie masz okrojoną zakładkę dodatków w promocji. Ja przy umowie również do końca roku mogę tylko włączyć pakiet History oraz zmienić pakiet. Reszta dodatków jest niedostępna.

Na zachowanie obecnej ceny raczej marne szanse moim zdaniem.Ja startuję z 19,99 i już nie liczę na zachowanie ceny a co dopiero 14,99. Ale oczywiście nie ma rzeczy niemożliwych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, domokun napisał:

 

Filmbox Pack na 2 miesiące i Paramount Play dają tylko przy Superpremium 4k?

 

Zapytam jeszcze raz z ciekawości czy ktoś wynegocjował jakieś inne bonusy na kilka miesięcy za darmo do pakietu Superpremium niż Sundance TV na 6m?

F Play, NG Play, MP

3 godziny temu, Rlox napisał:

... CANAL+ za 25 zł na 6 miesięcy itp. gdy ma się umowę na czas nieokreślony? 

Możesz wszystkie opcje włączyć w standardowej cenie w opcji w/w.

48 minut temu, sheldoncooper7373 napisał:

Mam pakiet start z 6x canal+ MP i multiroom za 74,99zł. Wczoraj jako, że nie ma juz ofert z 6 canal+ proponowano mi cenę 84,99. Po złożeniu wypowiedzenia dzisiaj telefon z Krakowa z utrzymania klienta i zabrali jakiś kanał MTV, dodali wszystkie canal+ i cena 74,99. Więc chyba trzeba się zgodzić :)

Pisałem Ci, że ściemniają i przekonałeś się dziś. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gweden napisał:

Witam 

posiadam umowę do 30/3/2021 roku zobowiązanie 179 zł 

Mogę już negocjować nową umowę jeśli wynegocjuje mniej muszę płacić do 30/3/2021 czy wynegocjowana cena wejdzie od przyszłego miesiąca ?

Obawiam sie, że na obecnym etapie, propozycje operatora to będzie więcej do płacenia lub przy odrobinie szczęścia w tej samej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną kwotę za Comfort+ tj. 14,99 zł. Na razie nie dzwonią. Umowa do końca roku. Mam nadzieję, że pod koniec roku będą bardziej chętni na pozostawienie tej kwoty. Najwyżej zostanę na bezterminówce za 18,99 zł. Ale czy rzeczywiście nie da się włączyć żadnego pakietu w cenie promocyjnej np. CANAL+ za 25 zł na 6 miesięcy itp. gdy ma się umowę na czas nieokreślony? 
Nie da się włączyć nic promocyjnie. Paczki C+ nie można włączyć, nawet w cenach standardowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Dzięki. To stawia ich w lepszej pozycji negocjacyjnej, bo akurat na paczce C+ mi zależy. Jeśli ktoś dostanie przedłużenie Comfort+ za 15 zł to niech da znać. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wkrótce kończy się mi się 2-letnia umowa. To co teraz mam to Superpremium+ z dekoderem 4k,multirum standard,Hbo,Hbo Go,Mistrzowska Piłka,Fox,Man Pack,Filmbox,Cinemax,National Geographic,Canal+4K.

Za wszystko płace 140PLN.

Ogólnie przedłużyłbym na dokładnie takich samych warunkach.

Jest szansa?Komuś się udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...