Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ircios napisał:

Możesz liczyć ma taką samą ofertę w takiej samej cenie+ MP za free. Dekoder wymień na WifiPremiumbox za 0(będą chcieli wcisnąć dzierżawę 5 zeta), a to dziadostwo oddaj im. 

Czyli dodadzą tylko dwa kanały sportowe(C+Sport 3 i 4) i wymienią na lepszy dekoder a cena dalej 91,99 zł ? Szkoda, liczyłem, że trochę uda się zejść z ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Robert. napisał:

Witajcie ! Umowa kończy mi się z końcem września, wniosek o odstąpienie od umowy został wczoraj złożony w punkcie nc+, do tej pory miałem Extra+ z Canal+(6), Elven Sports 3 kanały za 0 zł + Mistrzowska Piłka, ogólnie płaciłem 91,99 zł. Pytanie mam do was takie, sam mam dzwonić teraz do nich na infolinię czy do DUK, czy czekać na ofertę(wcześniej widziałem, że do paru osób po wypowiedzeniu w ogóle się nie odzywali) ? Zależy mi na wszystkich(4) kanałach Canal + Sport, 4 kanałach Eleven i pakiecie Mistrzowska Piłka. Jaką kwotę za taki pakiet można uznać za korzystną ? Posiadam dekoder wifiBox+ Sagemcom, bez dysku, czy jakby proponowali to opłaca się na coś innego wymieniać(nie zależy mi na 4k)? Z góry dzięki za pomoc, to będzie moje pierwsze negocjowanie po wypowiedzeniu umowy, wcześniej zazwyczaj podpisywane były nowe umowy lub oferty były akceptowane te co zostały zaproponowane przed końcem umowy. 

widzę, że jedziemy dokładnie na tym samy wózku ?

Utrzymanie 92zł (przynajmniej u mnie) i tak będzie sporym wzrostem w skali całej umowy bo jak sprawdzałem przy poprzednich przedłużeniach zawsze miałem łamańca. Ostatnio 3 miesiące 0zł za wszystko.

z tego co czytałem to Extra + cała paczka C+ wychodzi za 79,99zł. A kanałów jest chyba teraz aż 10. 4K nie liczę bo i tak nie mam na to sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu przedłużyłem extra , 8c+(bez sport3i4), HBO też za 0 i dobrałem dek. 4K z dyskiem

za 84,99zł (dodatkowo dali jakieś Paramount, Foxm i NatGeo VOD-y, ale nie oglądałem tego jeszcze, oprócz jakiegoś filmu 4k w natGeo w celu sprawdzenia jakości 4k).

Z dekodera jestem zadowolony, pomimo tego że nie mam c+4k. 

Jest szybszy, więcej opcji, nagrywanie wielu kanałów, brak jedynie przycisku do wejścia w "Moje nagrania",

więc za 5zł polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam extra+ z mnóstwem dodatków co w praktyce daje pakiet vip. Za ile można wytargować pakiet vip?

Jak zapytałem konsultanta o pakiet vip to powiedział że to się nie opłaca bo 139zł.

A Extra+ C+ C+4K, HBO, HBO GO, Cinemax, Filmbox, ManPack, Liga Mistrzów, Dekoder ultrabox 4k 114zł ( z groszami).

Boje się że przy niższym pakiecie po uruchomieniu C+ OTT (następca zgodnie z zapowiedziami NC+ go) dla abonentów dostanę jakiś mniejszy przydział np. mniej godzin dostępu.

Edytowane przez donat2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jackowski napisał:

Nie wycofane ponieważ na początku dzwonili ze zwykłych działów i nie dawali za ciekawych ofert, dlatego tak czekam aż zadzwonią z utrzymania klienta a coś ich nie słychać . 

Zawsze możesz sam zadzwonić i zapytać o aktualne oferty. Wbrew opinii niektórych nie ma znaczenia kto dzwoni.Ważne żeby się dogadać ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne wypowiedzenie wysłane dwa miesiące temu i zarejestrowane umowa kończy sie 30 września i nie dzwonią z działu utrzymania klienta, miał ktoś tak że nie dzwonili ?
Ja mam identyczną sytuację. Umowa do 30 września. Wypowiedzenie poszło chyba 3 miesiące temu. I cisza nikt nie dzwoni.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Robert. napisał:

Czyli dodadzą tylko dwa kanały sportowe(C+Sport 3 i 4) i wymienią na lepszy dekoder a cena dalej 91,99 zł ? Szkoda, liczyłem, że trochę uda się zejść z ceny ?

Napisałam, że dostaniesz to samo w tej samej cenie, a nie, że coś Ci dadzą . Niestety nic nie ma za darmo. Masz najniższą cenę z możliwych za zestaw E+ z 6C+. Czyli 69,99. Zrezygnuj z Eleven i włączaj sobie co 2 miesiące za niecałe 16 zeta. Średnio zapłacisz niecałe 8. Może dodatkowo wyrwiesz HBO na 5m. za free i na tym koniec. Albo zrezygnuj z tego pakietu. 

Wszystko masz napisane w zestawieniu. Nie wiem skąd Twoje rozczarowanie najtańszą ofertą za ten zestaw.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Napisałam, że dostaniesz to samo w tej samej cenie, a nie, że coś Ci dadzą . Niestety nic nie ma za darmo. Masz najniższą cenę z możliwych za zestaw E+ z 6C+. Czyli 69,99. Zrezygnuj z Eleven i włączaj sobie co 2 miesiące za niecałe 16 zeta. Średnio zapłacisz niecałe 8. Może dodatkowo wyrwiesz HBO na 5m. za free i na tym koniec. Albo zrezygnuj z tego pakietu. 

Wszystko masz napisane zestawieniu. Nie wiem skąd Twoje rozczarowanie najtańszą ofertą za ten zestaw.

@ircios eleven włącz/wyłącz tylko u konsula czy można też online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martinos napisał:

@ircios eleven włącz/wyłącz tylko u konsula czy można też online?

Jesli w Strefie Canal+ będą Ci się wyświetlały w standardowej cenie bez zobowiązania, to możesz włączyć. Możesz też przez czat lub formularz. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, donat2000 napisał:

Mam pytanie mam extra+ z mnóstwem dodatków co w praktyce daje pakiet vip. Za ile można wytargować pakiet vip?

Jak zapytałem konsultanta o pakiet vip to powiedział że to się nie opłaca bo 139zł.

A Extra+ C+ C+4K, HBO, HBO GO, Cinemax, Filmbox, ManPack, Liga Mistrzów, Dekoder ultrabox 4k 114zł ( z groszami).

Boje się że przy niższym pakiecie po uruchomieniu C+ OTT (następca zgodnie z zapowiedziami NC+ go) dla abonentów dostanę jakiś mniejszy przydział np. mniej godzin dostępu.

 

Może ktoś, coś o pakiecie VIP wie za ile można go wygarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jax napisał:

@donat2000 poczytaj na stronie Platformy Canal+.

Bardzo pomocne :D Pytanie za ile można go wygarnąć przedłużając umowę. Wiadomo, że podana cena jest do negocjacji. Stąd moje pytanie za ile można wygarnąć czy komuś udało się poniżej 139zł.

Edytowane przez donat2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2020 o 13:44, arzak napisał:

2 miesiące temu przedłużyłem extra , 8c+(bez sport3i4), HBO też za 0 i dobrałem dek. 4K z dyskiem

za 84,99zł (dodatkowo dali jakieś Paramount, Foxm i NatGeo VOD-y, ale nie oglądałem tego jeszcze, oprócz jakiegoś filmu 4k w natGeo w celu sprawdzenia jakości 4k).

Z dekodera jestem zadowolony, pomimo tego że nie mam c+4k. 

Jest szybszy, więcej opcji, nagrywanie wielu kanałów, brak jedynie przycisku do wejścia w "Moje nagrania",

więc za 5zł polecam.

gratisy sami z siebie dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fachowców: czy podczas rozmowy z konsultantem mam mówić wprost co i za jaką kwotę mnie interesuje (czyli odsłonić się, że wiem ile mogę ugrać) czy lepiej udawać głupiego? 

Mam pakiet comfort, poszła rezygnacja z końcem września, interesuje mnie wyszarpanie tego samego pakietu za 22.50. Przed chwilą dzwoniła pani z ofertą 24.99 oczywiście upierając się, że taniej się nie da (na zasadzie: wyprzedaż, bierz Pan bo jutro będzie drożej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem VIP+, Multiroom za 154,90zl, obecnie dostałem poniższą propozycję, warto walczyć czy dać sobie spokój ....

 

Drogi Abonencie,

PROPONOWANE USŁUGI:

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

CINEMAX

Filmbox Pack

HBO GO

History HD_H2

Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

PROPONOWANE PROMOCJE:

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20)

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

CZAS TRWANIA UMOWY:

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:

Do 30 września 2022

125,98ZŁ

MIES

Cena po rabacie 5 zł/mies.
za zgody marketingowe

OPŁATA W KOLEJNYCH MIESIĄCACH:

W zależności od wybranych usług
- zgodnie z Warunkami Promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października. Złożone wypowiedzenie a dzień później pierwszy telefon i oferta:
Extra+ z Canal+ 79.99
Eleven Sports 11.90
Mistrzowska Piłka 0zł
HBO i HBO GO 0 zł
Canal +4K Ultra 0 zł
Fox Play 0 zł
Nat Geo Play 0 zł
Paramount Play 0 zł

Dobrałem również: wymianę dekodera Mediabox na 4K UltraBOX najem 5 zł, najem Dysk PVR 0 zł oraz Multiroom Standard aktywacja 0 zł i opłata 10zł na miesiąc.
Odpuściłem targowanie się o opłatę za najem bo w sumie oferta spełniła moje oczekiwania ;)

Finalnie wyszło 106.89 na miesiąc.
Kwota akceptowalna, 2 lata spokoju.


Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...