Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Franki napisał:

Witam, właśnie przedłużyłem umowę pakiet EXTRA+ i Pani przez telefon poinformowała mnie, że mogę wymienić obecny dekoder na Ultra 4K z dyskiem (uruchomiła w systemie jakiś voucher dla punktu, gdzie będę mógł wymienić voucher). Następnie przyszedł mi na e-mail plik dokumentów. Nie znalazłem tam informacji o tym, że zostanie mi wymieniony dekoder. Czy to jakaś pomyłka, czy też mam się niczym nie przejmować i po trzech tygodniach mogę udać się na wymianę sprzętu? Przerabiał już to ktoś z Was? Pozdrawiam. Franki

@Franki Oferta wymiany dekodera nie jest widoczna nigdy w dokumentach przedłużenia umowy i jedynie ta oferta jest widoczna w systemie na Twoim koncie w salonie CANAL+ jeśli zaakceptujesz ofertę przedłużenia umowy.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowalem oferte i prawie wdzystko jest ok, ale w ofercie jest inny dekoder niz mial byc ustalony przez konsultanta.. na infolini twierdza, aby sie nie martwic bo tam na umowie jest taki jak obecnie posiadam, a po zaakcsptowaniu umowy moge isc do punktu Canal plus odebrac nowy. Prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Extra+z CANAL+(wszystkie c+ łącznie z 4k) za 79.99zł do tego najem dekodera 4k za 15zł i MR za 10zł co daje kwotę 104.99.


Oferta przedłużenia Extra+z CANAL+(bez C+4k) za 79.99zł najem dekodera 4k za 30zł MR za 20zł za C+4k wołają 10zł co daje kwotę 139.99.

Umowe mam do 30 września. Dobrze że wypowiedzenie wysłane bo widzę że mają stałych abonentów za nic i nic konkretnego nie potrafią zaoferować.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie taki pakiet: Extra+ z Canal+, 3xHBO za 0 zł, 2xMR standard po ITI (2x10zł), Hustler HD za 4,99 zł, stary dekoder turboBOX+PVR bez opłaty za dzierżawę. Razem za całość płacę 104,98 zł.

Umowa kończy mi się 31.08.2020 (nie wypowiedziałem umowy) i proponują ten sam pakiet i zestaw za 109,99 zł (bo Hustler HD obecnie zamiast 4,99 zł kosztuje 10 zł). Ewentualnie do HBO dodają jeszcze HBO GO w tej cenie. Mój dekoder turboBOX+PVR zostaje. Opłaca się podpisać nową umowę na 24 miesiące za 5 zł więcej, czy można tu coś jeszcze ugrać?

 

Opłaca się wymienić mój stary dekoder na 4K Ultrabox+ bez opłaty startowej i z dzierżą 5zł/miesiąc skoro nie będę miał kanał 4KCanal+?

 

Edytowane przez andy_28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz Extra+ z C+, Piłką i MR Pace i Sagem za 79,99...

Pomysł mam taki: Start+ 9,99zł, C+ 25zł i tyle (może z HBO za 20zł i czas włącz/wyłącz Eleven).

Rozumiem, że jako, że chcę znacząco zmniejszyć to zabawa w negocjacje  będzie do końca?

Po przeglądnięciu zawartości to mam w tym wszystko co oglądam + może HBO, które czasem miewam za sporo mniej.

Do ugrania? MR zachowam czy zapomnieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Moja aktualna sytuacja wygląda następująco:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + HBO

Carta Cameleon

Dekoder Peace - za 0 zł

za wszystko płacę 89 zł, umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane.

 

Czy jest do wyjęcia  pakiet start za 9,99 lub comfort za 24,99?

Chcę jeszcze dobrać multiroom za chyba10 zł

 

Jaka jest opłata za dekoder w przypadku opcji multiroom?

 

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, andy_28 napisał:

Ja mam obecnie taki pakiet: Extra+ z Canal+, 3xHBO za 0 zł, 2xMR standard po ITI (2x10zł), Hustler HD za 4,99 zł, stary dekoder turboBOX+PVR bez opłaty za dzierżawę. Razem za całość płacę 104,98 zł.

Umowa kończy mi się 31.08.2020 (nie wypowiedziałem umowy) i proponują ten sam pakiet i zestaw za 109,99 zł (bo Hustler HD obecnie zamiast 4,99 zł kosztuje 10 zł). Ewentualnie do HBO dodają jeszcze HBO GO w tej cenie. Mój dekoder turboBOX+PVR zostaje. Opłaca się podpisać nową umowę na 24 miesiące za 5 zł więcej, czy można tu coś jeszcze ugrać?

 

Opłaca się wymienić mój stary dekoder na 4K Ultrabox+ bez opłaty startowej i z dzierżą 5zł/miesiąc skoro nie będę miał kanał 4KCanal+?

 

 

Ktoś mi jeszcze doradzi to tego co wcześniej napisałem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie extra z canal+ jest do wyrwania za 79,99. Tobie proponują za 89,99. Zawsze możesz spróbować złożyć wypowiedzenie, chociaż pytanie czy przy 79,99 dostaniesz hbo za 0.

Jeżeli chodzi o dekoder to jeżeli jesteś zadowolony z szybkości obecnego to zostaw, w przeciwnym wypadku wymieniaj. Możesz powalczyć również o nowy dek za 0, ale konieczne będzie wypowiedzenie.

 

Zawsze możesz zostać na czasie nieokreślonym. Sprawdź sobie w ICA prognozę płatności po umowie.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aqqryq napisał:

Witam!

 

Moja aktualna sytuacja wygląda następująco:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + HBO

Carta Cameleon

Dekoder Peace - za 0 zł

za wszystko płacę 89 zł, umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane.

 

Czy jest do wyjęcia  pakiet start za 9,99 lub comfort za 24,99?

Chcę jeszcze dobrać multiroom za chyba10 zł

 

Jaka jest opłata za dekoder w przypadku opcji multiroom?

 

Proszę o odpowiedź.

Ktoś może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89  

Czy da coś radę jeszcze zjechać z ceny albo dostać coś dodatkowo w tej cenie?pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oferta zaakceptowana. Do tej pory płaciłem 129.99 za całość oferty za wyjątkiem man packa, filmboxa. Na stanie 1 Multiroom, eleveny, liga mistrzów, history itd. Teraz zamiast cinemaxow mam filmboxa, dekoder 4k,canal + 4k. To wszystko za 127.99! Można? Można! Nie dość, że dostałem dekoder 4k, to jeszcze 2 zł mniej. Do zobaczenia za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie do satelitarnych wyjadaczy ;)

 

Mam okazję zrobić cesję, od Szwagra, któremu umowa kończy się w październiku (wypowiedzenie złożone, teraz ma bodajże C+ start za 59,90) wziąłem jego dekodery (Pace i Sagemcom DSI83 plus stare kameleony).

Teraz pytanie chciałbym mieć:

11x C+

C+ 4k

HBO + GO

Eleven Sports

Polsat Sport

Fox Play

Nat Geo Play

Dekoder z nagrywarką

Multiroom 

 

Po pierwszym telefonie do C+ dostałem propozycję:

C+ tak jak chcę + dekoder z nagrywarką 79,99zł + 5 zł za dekoder

Hbo + GO za 20 zł

Eleven 11,90 zł

Mistrzowska piłka 0zł

multiroom na tym dekoderze co jest 0zł, a jeśli bym chciał wymienić na WifiBOX 10 zł miesięcznie.

Łącznie 116,89 zł ( jako nowy musiałbym płacić 139,99zł, a po roku 149,99zł)

 

Teraz moje pytania - czy idzie ugrać coś lepszego? (wiem, że zawsze idzie, ale o 2 zł nie chodzi ;P)

- czy warto zostawić ten dekoder DSI83? (od zawsze miałem kablówkę, więc się nie znam).

Edytowane przez Miki983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, PawelTSW napisał:

4k nie pójdzie ci na tych dekoderach 

Jeśli to pakiet superpremium 4k to cena ok 

Tak, oczywiście dekoder Pace zostanie wymieniony na Turbobox z dyskiem.

@edit 

 

Oczywiście chodzi mi o 4k Ultrabox +

 

Sorki, uczę się dopiero tej nomenklatury ?

Edytowane przez Miki983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...