Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, PawelTSW napisał:

Po co ci dekoder 4k bez kanałów 4k?

Dziwne pytanie.Szybki,duży dysk,multirecoding.Wolałbyś zaoszczędzić 3 zeta i brać wifiboxa ?

Nie mam telewizora 4K i w najbliższym czasie nie zanosi się bym go miał zakupić (chyba, że obecnego szlak trafi) a rok temu wymieniłem turboboxa na ultraboxa 4K i uważam, że w chwili obecnej,bez względu na posiadaną czy planowaną do wzięcia ofertę to jedyny dekoder godny uwagi w ofercie C+.

 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze i nie o wifipremium pisałem tylko o wspomnianym wcześniej wifiboxie. Pomijam już aspekt perspektywiczny.Dzisiaj nie potrzebujemy 4K ale jutro możemy nabrać ochoty po wymianie telewizora na przykład i dekoder będzie jak znalazł.

BTW dyskusja jest bezprzedmiotowa bo @Alf255 już posiada dekoder 4K i chce przy nim pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega @Alf255 wyraźnie napisał: 

"nie ukrywam, iż zależy mi na maksymalnym obniżeniu abo"

 

Stąd podałem mu wifiboxa za 2 zł (aktywacja 0 zł) dekoder 4K to : 5 zł + 49 aktywacja :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obaj macie rację. Zakładałem, iż pozostanie przy obecnym modelu 4k zapewni mi najlepsze "doznania", a przy okazji pozwoli zaoszczędzić dodatkowych kosztów związanych z opłatą aktywacyjną itp.

Zatem chyba zostałbym przy tym modelu, dopłacając te kilka złotych.

Do tej pory płaciłem za canal +4k 10 zł i mało co tam oglądałem, stąd chęć "wytanienia"....

 

 Dodam jeszcze, iż w tym droższym rozwiązaniu dostęp do tego kanału miałbym za 0 zł tak czy owak...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelTSW napisał:

kolega @Alf255 wyraźnie napisał: 

"nie ukrywam, iż zależy mi na maksymalnym obniżeniu abo"

 

Stąd podałem mu wifiboxa za 2 zł (aktywacja 0 zł) dekoder 4K to : 5 zł + 49 aktywacja :)

Gdybyś czytał uważnie zauważyłbyś też wpis Czy masz na myśli dekoder 4k za 2 zł? wolałbym przy nim już zostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kamil2505 napisał:

Z tego co piszesz to miałbys utrzymać Extra+ Canal+ i HBO nie licząc dekodera za 59,99zł i jeszcze do tego dostać 5 miesięcy za darmo, gdy Twoja umowa kończy się dopiero w lutym 2021. To zbyt dobre warunki,  by mogły być prawdziwe. Faktycznie lepiej dopytaj,  bo to wszystko zbyt korzystne się wydaje.  

ponieważ konsultant dziś nie oddzwonił dziś, tak jak się z nim umówiłem, tzn. że była to bezczelna próba wciśnięcia mi kolejnej umowy. Takiego [beep]twa się nie spodziewałem dlatego nie wpadłem w pierwszej rozmowie zapytać czy rozmowa dotyczy przedłużenia czy nowej umowy, bo oczywiście w całej rozmowie nie padło ani razu słowo o nowej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Forumowiczów!

 

Moja aktualna sytuacja:

Pakiet EXTRA+

Carta CAYMAN

WiFi Box+/ SAGEMCOM DSIW74

Cena 44,99 zł./mies.

 

Obecna 24-miesiączna umowa kończy się w listopadzie.

 

Chciałbym pozostać w obecnej cenie, ewentualnie zwiększyć miesięczną opłatę do 50 zł/mies.

 

Czy Waszym w obecnej cenie lub cenie wyższej o 5 zł. można liczyć na coś więcej, poza tym co posiadam obecnie (programy lub wymiana sprzętu)?

 

Dziękuję za wszelkie cenne wskazówki od Was.

 

Pozdrawiam

 

Franki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyjątkowo w tym roku propozycje cenowe były za każdym razem zbliżone. Wahania nie przekraczały 5zł.

Ale 2 lata temu miałem podobnie, na początku super oferta 3mce przed końcem umowy, a potem przez 2 miesiące drożyzna.

Dopiero ok, 2 tyg przed  zakończeniem dostałem ofertę podobną do jednej z pierwszych. 

Z tego co zauważyłem, ceny ofert zależą od:

- bieżących promocji w danym okresie,

- konsultanta,

- wypowiedzenia (ale u mnie to chyba tylko raz zmieniło ceny ofert),

- czasem też od ilości dni do końca umowy, ale tu zależność nie jest prosta.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Franki napisał:

Witam szanownych Forumowiczów!

 

Moja aktualna sytuacja:

Pakiet EXTRA+

Carta CAYMAN

WiFi Box+/ SAGEMCOM DSIW74

Cena 44,99 zł./mies.

 

Obecna 24-miesiączna umowa kończy się w listopadzie.

 

Chciałbym pozostać w obecnej cenie, ewentualnie zwiększyć miesięczną opłatę do 50 zł/mies.

 

Czy Waszym w obecnej cenie lub cenie wyższej o 5 zł. można liczyć na coś więcej, poza tym co posiadam obecnie (programy lub wymiana sprzętu)?

 

Dziękuję za wszelkie cenne wskazówki od Was.

 

Pozdrawiam

 

Franki

 

Wymień wifibox na ultrabox 4K za 5zł miesięcznie, 0 zł aktywacji. Do samej oferty w tej cenie nic już nie dostaniesz, możesz ewentualnie zapytać o miesiące gratis na jakieś pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, connor07 napisał:

Wszystko co jest na cinemaxach jest na HBO GO.

Mi dziś proponowali extra+ z Canal+ za 94,99, też chciałem Eleven, wcześniej miałem Superpremium+ więc opłacało się brać Superpremium 4K, jak ktoś wcześniej nie miał takiego składaka to teraz raczej nie ma co liczyć na zbyt niższe ceny.

Eleven w zobowiązaniu 11,9zł lub w opcji wł wył 15,9, HBO z GO 20 zł.

Dzwonili wczoraj, nie wiem czy standardowa infolinia czy utrzymanie. Proponują mi bez cinemax, których nie muszę mieć 149zł. Nie chce mi się z nimi użerać. 1.09 zanoszę dekodery do ich punktu i mówię im nara. Skoro nie chcą mieć 110zł przychodu, a wolą 0zł no problem. Mam inną opcję, która wyjdzie nawet 15zł mniej w kablówce osiedlowej. Bez 4k można żyć.

Edytowane przez zuchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder pracuje dużo lepiej niż "WifiSzrot", tj. jest szybszy, nie wiesza się, obsługuje EPG oraz posiada opcję Netflixa jeśli masz konto.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Obecnie posiadam comfort+, canal+ (8) oraz dekoder 4k z dyskiem za 79 zł

Interesują mnie w sumie tylko canal+ i dekoder z dyskiem najlepiej żeby został ten 4k bo mam tv 4k i może dobiorę C+ 4k ale to nie najważniejsze. Oglądam tylko ligę angielską i niemiecką te dwa mecze które mają na canal+.

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca lipca i pani złożyła mi dwie oferty. Pierwsza to:

Comfort+, Canal+ i dekoder 4k z dyskiem za 74,99 zł 

oraz druga to:

jakiś Start+ za 14,99 zł, canal+ za 25zł i dekoder z dyskiem za 15zł w sumie 54,99zł. 

Interesuje mnie ta druga opcja bardziej bo mi inne kanały nie potrzebne, pytanie czy da sie taniej a jak się da to ile i o co pytać. Najlepiej żeby znieśli mi czynsz na dekoder albo chociaż do 5zł obiżyli i dali chociaż na parę miesięcy C+ 4k

Z góry dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...