Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może łatwiej wynegocjować dodatkowy multiroom za 0zł zamiast zejścia z czynszu za główny dekoder? Interesuje mnie też kwestia Netflixa, bo na samych początkach tej usługi na platformie, jakiś konsultant mówił, że do pakietu Superpeemium można za 43 zł dokupić opcję, która normalnie na stronie Netflixa kosztuje 52zł czy to jest błędna informacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter  

 

Witaj dekoder 4K za darmo jak i podobna oferta do twojej to Superpremium+ 4K 109,99 plus dodatkowo Cinemax od 0 do 10 , Mistrzowska piłka 0  

 

 History,H2,SportKlub+,Fihtbox,Adventure 5zł ale bez Hustler HD pełny zestaw erotyki w Multi men pack za 15 w włącz wyłącz 

Netflix 43 (2 Ekrany HD + 9zł za4 ekrany + 4K ) = 52 złote 

 

Teraz dla nowych dają multiroom na rok za 0 nie wiem jak obecni 

 

tu masz nr do centrum promocji PC+ 12 294 78 79

 

Pozdrawiam Adam :)

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kleyo

 

Mają gotowy formularz tylko podajesz kiedy kończysz umowę i powód a i zabierz dowód ze sobą 

 

Ps.: takie wypowiedzenie od razu  jest w systemie

 

Pozdrawiam Adam :) 

W dniu 28.06.2020 o 12:36, kingofsouth napisał:

Czy ktoś z was drodzy forumowicze przedłużał umowę i brał pakiet Vip+Max/Vip+Max z Netflix?

 

Ja w trakcie umowy wziąłem VIP+MAX 4K ZA 229,99 + Multiroom 10 zł dekoder 4K 0 ZŁOTYCH

 

Pozdrawiam Adam 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

faktycznie dostajecie oferty przedłużenia z Superpremium+ 4k za 109,99 ??  Mi się nie udało.

 

Obecnie posiadam:

Superpremium+  129,99

Eleveny  15,90

MR x4  40,00

Razem:  185,89

 

Proponują:

Superpremium+ 4k  139,99

MR x4  40,00

Razem: 179,99

 

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

Telefon po złożonym wypowiedzeniu i nadal proponują Superpremium+ 4k za 139,99

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jupiter napisał:

...no i 15zł czynszu za dekoder 4K nie chcą odpuścić. Przecież już dwa lata za niego płaciłem, a nowi klienci dostają go od razu za 0zł.

5 zł za dekoder 4k z dyskiem to nie jest zła cena, nawet jeśli bez c+4k. Owszem zdarzają się oferty za 0, ale trzeba mieć w poprzedniej umowie zrabatowaną do zera opłatę za dekoder.

16 godzin temu, jupiter napisał:

A może łatwiej wynegocjować dodatkowy multiroom za 0zł zamiast zejścia z czynszu za główny dekoder? Interesuje mnie też kwestia Netflixa, bo na samych początkach tej usługi na platformie, jakiś konsultant mówił, że do pakietu Superpeemium można za 43 zł dokupić opcję, która normalnie na stronie Netflixa kosztuje 52zł czy to jest błędna informacja?

No jeśli konsultant proponował Netflix max za 43zl, to chyba tak sprzedają. Ale może warto dopytać czy umowa na netflix może być rozwiązana w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat.

Netflix bez zobowiązania ma tę zaletę, że po obejrzeniu interesujących pozycji mozna wyłączyć i poczekać kilka miesię aż znów się coś uzbiera do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kończy mi się umowa z końcem lipca. Wypowiedzenie wysłane kilka tyg temu. Dzisiaj dzwonili z DUK. Interesuje mnie superpremium 4K z wymianą dekodera na 4K. Umowa po Cyfrze + 

 

Teraz jest opcja Extra + z canal +, hbo 

 

to co chciałbym posiadać

Superpremium 4K pełen pakiet 

Eleveny 

liga mistrzów 

hbo

multiromm standard (do teraz płaciłem za sam najem 1 dekodera 10zł)

 

dzisiaj proponowali w cenie 119,99 na 24 miesiące bez mistrzowskiej piłki :(

 

nic niego mnie nie interesuje 

 

jaką kwotę można uzyskać ?

 

 

Pozdrawiam

Dawid 

Edytowane przez dawcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

@rafluk75 Superpremium 4k za 109,99 i szansa na jeden MR za free Za całość 139,99. 

 

W czerwcu zarówno konsultanci, jak i w stacjonarnym punkcie obsługi cały czas proponowali tylko to co pisałem wcześniej, czyli przedłużenie Superpremium+ 4k za 139,99  + MR 10,00 / każdy dekoder. 

W czerwcu ogólnie to było bez sensu, bo biorąc nową umowę była taka sama cena, a dodatkowo 49,99 / 3m, więc nawet licząc aktywacje wychodziło taniej. Teraz już nie ma tej promocji.

 

Po złożeniu wypowiedzenia telefon i nic nie drgnęło, cały czas taka sama propozycja i że obecnie nie ma innej możliwości.

 

Dodam, że mam dekoder 4k za 0,-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Extra+, C+(6), HBO, HBO GO, MR x2 i mediabox  za 105 zł/mies.

Oferty telefoniczne na extra lub superpremium byle nie zejść niżej 

Dostałem Comfort+, C+(10), MRx2 i mediabox za 74,99 

Składałem wypowiedzenie, w salonie powiedzieli że po zakończonej umowie będzie propozycja tego co dostałem za 62,99 ale okazało się że ani salon, ani Krakówek nie mogą mi dać comforta taniej niż za 34,99 przy zejściu z extra, są równi i równiejsi ;-)

Usłyszałem również, że Do comforta nie da się dołożyć żadnego vod ani MP za 0 zł

Mam 14 dni na zrezygnowanie? ;-) Może w Orange (mam światłowód i abonament komórkowy) udałoby sie zrobić taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

-Extra+

-CANAL+ (10)

-Canal+Vod

-HBO

-HBO GO

-dekoder Pace PVR

-Multiroom po C+ 

Łącznie 79,99zł i umowa do końca listopada 2020.

 

Propozycja:

-Extra+

-CANAL+ (10)

-Canal+Vod

-HBO

-HBO GO

-dekoder Pace PVR

-Multiroom po C+ 

+

-Mistrzowska Piłka,

-Fox Play,

-Nat Geo Play,

-Paramount Play

-Filmbox Pack do końca sierpnia gratis

Łącznie za 82,50zł i umowa na kolejne 24 miesiące.  

 

Tutaj istnieje możliwość wymiany dekodera, ale w tej chwili tylko:

-Wifipremiumbox+ za 49zł aktywacja i 5zł miesięcznie do abonentu

Łącznie daje to 87,50zł

-4K za 0zł aktywacja i 10zł miesięcznie do abonentu.

Łącznie daje to 92,50zł. 

 

Co sądzicie o tej opcji?  

 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta.. Nie widziałem, żeby ktoś wcześniej dostał taka ofertę. Ja dostałem propozycję za 85 zł bez HBO, ale z kanałem Canal+ 4K i dekoderem 4K. Ale schodziłem z pakietu 115 zl. Gdybym dostał podobna ofertę do twojej to bym ją zaakceptował bez zastanawiania.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NobelM dokładnie tak jak mówisz.  W sumie oferował to samo za to samo.  Później zapytałem o Ligę Mistrzów i w sumie za 2,50zł bez grosza dorzucił Mistrzowską Piłkę i kolekcje VOD.  Oferta extra. 

 

Mi zależy na wymianie dekodera.  Ale 10zł za 4K bez Canal+4K to jednak chyba trochę za dużo. Kiedyś miałem opcje wymiany 99zł aktywacja i 5zł miesięcznie,  ale twierdzi,  że teraz nie ma dla mnie takiej oferty.  Może jakby jeszcze w tej cenie był Canal+4K to jeszcze nie byłoby tak źle.  Ale 10zł za sam dekoder to jednak słabo.  

 

Na wymianę dekodera mam czas do końca lipca.  Jeżeli się na nią zdecyduje.  Bo mogę też przyjąć ofertę bez dekodera. 

 

Jest się nad czym zastanawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LM lekko naciągnęli, bo do pakietu (nie składaka) Extra+ z 10C+ (lub 6C+) kanały PSP dają za 0zł bez większych problemów.

C+VOD jest gratis w każdym pakiecie z C+10.

No ale i tak jesteś nieźle do przodu na HBO z HBO GO (+20zł). Jakby za 10zł było łącznie dekoder 4k i kanał C+4k, to jeszcze do przełknięcia. Może jeszcze powalcz. A jak nie zależy Ci na 4K, to przeczekaj - może będą jakieś promocje na dek lub kanał C+4k w trakcie trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NobelM twierdził,  że żeby LM dać w cenie 79,99zł to bym musiał z HBO i HBO GO zrezygnować co się kompletnie nie opłaca. No i potem wyszedł z tą propozycją za 82,50zł z LM i tymi kolekcjami Vod. 

 

Powiem,  że nie tyle mi zależy na tym 4K jak na dostępie do chociażby HBO GO przez dekoder.  Zawsze to wygodniejsze.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też do tej pory miałem pakiet HBO  a dzisaj twierdził że nie da rady i nie ma takiej opcji aby za 85 zł w pakiecie z paczką canal + było HBO i mistrzowska piłka. Jedynie co zaproponował że może zrobić to dać Mi HBO  do. Końca wrzenia i menpacka do. Końca sierpnia 

Jutro Mam mu dać odpowiedź.Dzięki kamilowi 2505 będę walczył o paczkę HBO na całą  umowę. Niech zrobi jak radzisz i walczy o. Cała + 4K i dekoder w cenie lub ewentualnie za 5 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzegorz512 myślę,  że nie zaakceptuje tej oferty jednak. Może faktycznie bliżej końca umowy uda się ugrać chociaż ten dekoder za 5zł. 

 

Wątpię czy odrzucenie oferty już teraz i próba połączenia Canal+4K i dekodera 4K w jednej cenie się powiedzie.  W samych warunkach promocyjnych (dokumenty na e-mail) Canal+4K to kolejne dodatkowe 10zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam pakiet Superpremium(6)LIVE (HBO, Cinemax, 6xCanal) + WiFi PremiumBox + 2xMultiroom WiFi Box. Za wszystko płacę 120 zł, a umowa kończy się pod koniec lipca. Po wypowiedzeniu umowy kilka dni temu otrzymałem telefon z propozycją:

- wszystko, co miałem

- 10xCanal + Canal 4K

- kolekcje Canal VOD

- dekoder 4K

 

Umowa na dwa lata za 125 zł. Można coś jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałem to, co poniżej:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł

 

Dodatkowo wymiana dekodera na 4K z dyskiem. ManPack do końca sierpnia 0zł, potem wyłączam.

Powyższa cena uwzględnia opłatę 5 zł za dekoder. Niestety bez C+4K, ale nie chciałem dopłacać 5zł (jakby było NBA w 4k to może bym się zastanowił).
- bez wypowiedzenia,

- umowa stara do 31.07.2020, Extra, c+8, HBO 0zł mediabox 3zł, płaciłem 82,99 zł.

 

Dzięki za pomoc i dzielenie się swoimi doświadczeniami na forum, to zawsze pomocne przy negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2020 o 13:33, Poul napisał:

Cześć,
Proszę Was o info czy Extra, Canal+ (10), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł na 5 m, Fox Play, Nat Geo Play, Multiroom Standard, wymiana WiFiPremiumBox na UltraBox 4k z dyskiem 1TB za 0 zł bez aktywacji - całość za 84,99 zł to dobra oferta? 
Dzięki.


Podbijam.
Proszę doradźcie brać czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...