Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś teraz chce wymienić dekoder lub na przedłużeniu umowy wynegocjować wymianę np wifibox na wifi premiumbox bez dodatkowych opłat to niestety w związku z epidemią wymiany dekoderów są wstrzymane.

 

Podobno konsultanci mają wyłączony dostęp do sprzętu przy przedłużaniu. Odpowiadają, że jak się sytuacja ustabilizuje to trzeba będzie udać się do Salonu C+ i tam ustalić cenę za sprzęt przy wymianie. Jeżeli ktoś ma inne informacje dementujące ten brak dostępu to niech da znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorcze zestawienie jest bardzo pomocne ale mam pytanie odnośnie opcji Multiroom bo nie wiem czy dobrze je odczytuje.

Obecnie mam E+ z całą paczką C+ i z HBO i do tego UltraBox 4k i 2 dekodery na Multiroom--> za wszystko płace 119,99.

Chciałbym skorzysztać z poniższej opcji:

Superpremium+ 4K (+ Mistrzowska Piłka) - 109,99 zł 

tylko nie wiem ile mogę ugrać na dekoderach i multiroom.

Obecnie według oferty płacę za dekoder główny 15zł i po 10zł za dodatkowe, razem 35zł czy jest szansa żeby w sumie zejść do 10zł?

 z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mmkk napisał:

....

1. czy opłata 5 pln miesięcznie za dzierżawę dekodera 4k jest rozsądna (chyba ciężko jest uzyskać dzierżawę bez opłat) ?

2. czy mam szansę uzyskać moduł CI z kartą cayman w zamian za zwrot drugiego cameleona (jesli tak, to na jakich warunkach) ?

3. pytanie techniczne - czy po zamianie kart na 2 caymany w powyższej konfiguracji (dekoder 4k i moduł) - bedę mógł uzywać ich niezależnie

  (w 2 różnych lokalizacjach, w różnych sieciach), oczywiście mając świadomość że poszczególne karty będą przypisane do danego sprzętu ?

 

z góry dziękuję

1. Tak

2. Szansę mają Ci ci mają swój prywatny sprzęt. 

3. Jeśli spełnia się punkt nr. 2 to żadna sieć nie jest potrzebna. Moduł nie pracuje w sieci. 

 

@hedonista W zestawieniu masz klarownie napisane. MR za 0 tylko dla byłych Cyfrowiczów. Reszta 10 zł.

Możesz jedynie próbować zbić cenę za dekoder.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ircios napisał:

 

@hedonista W zestawieniu masz klarownie napisane. MR za 0 tylko dla byłych Cyfrowiczów. Reszta 10 zł.

Możesz jedynie próbować zbić cenę za dekoder.

OK, czyli jeżeli jestem cyfrowiczem od 8 lat to mogę walczyć o dekoder główny plus 2xMR za 0zł z pakietem Superpremium 4k w cenie łącznej 109,99/mc?

Oczywiście wypowiedzenie złożone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hedonista napisał:

OK, czyli jeżeli jestem cyfrowiczem od 8 lat to mogę walczyć o dekoder główny plus 2xMR za 0zł z pakietem Superpremium 4k w cenie łącznej 109,99/mc?

Oczywiście wypowiedzenie złożone.

Najprościej zadzwonić do DUK i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ziutek napisał:

Jeżeli ktoś teraz chce wymienić dekoder lub na przedłużeniu umowy wynegocjować wymianę np wifibox na wifi premiumbox bez dodatkowych opłat to niestety w związku z epidemią wymiany dekoderów są wstrzymane.

 

Podobno konsultanci mają wyłączony dostęp do sprzętu przy przedłużaniu. Odpowiadają, że jak się sytuacja ustabilizuje to trzeba będzie udać się do Salonu C+ i tam ustalić cenę za sprzęt przy wymianie. Jeżeli ktoś ma inne informacje dementujące ten brak dostępu to niech da znać :)

Nie wiem co tu dementować....w piątek wymieniałem Pace na Ultraboxa za free.... i dało się w 5 minut w punkcie APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hedonista napisał:

OK, czyli jeżeli jestem cyfrowiczem od 8 lat to mogę walczyć o dekoder główny plus 2xMR za 0zł z pakietem Superpremium 4k w cenie łącznej 109,99/mc?

Oczywiście wypowiedzenie złożone.

Nawet możesz być 20 lat i to niczego nie zmienia.  Abonenci po C+ aneksujacy dostają MR za 0, o ile pozostaną z MR po C+. Jednak w przypadku rozbudowy MR o 3 dekoder, wtedy opłata +20/m. W Twoim przypadku..(2 dodatkowe) + opłata za główny, jak taka będzie.  

 

@zuzik1111 Nie wszystkie APS są otwarte.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

1. Tak

2. Szansę mają Ci ci mają swój prywatny sprzęt. 

3. Jeśli spełnia się punkt nr. 2 to żadna sieć nie jest potrzebna. Moduł nie pracuje w sieci. 

 

@ircios - dziękuję bardzo za odpowiedź - czyli mam szansę (mam prywatnego sagemcoma do multiroomu ), pytanie:

- czy jest to odpłatne,

- czy mogę to wynegocjować przy przedłużaniu umowy, czy też taka wymiana (cameleon z prywatnego sprzętu -> cayman z modułem CI+)  jest niezależna od negocjacji        przedłużeniowych i można jej dokonać w punkcie (myślę o normalnej sytuacji, bez obecnych ograniczeń)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Nawet możesz być 20 lat i to niczego nie zmienia.  Abonenci po C+ aneksujacy dostają MR za 0, o ile pozostaną z MR po C+. Jednak w przypadku rozbudowy MR o 3 dekoder, wtedy opłata +20/m. W Twoim przypadku..(2 dodatkowe) + opłata za główny, jak taka będzie.  

 

OK, dzięki, no własnie tego nie kumałem czy w 3 dekodery wliczać też ten główny, jeżeli nie to znaczy że walcze o pełną pule czyli 0zł.

Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawel napisał:

@hedonista jeśli masz 3 dekodery to nie masz multiroomu "pocyfrowego" tylko "poenkowy" (dekodery pracują w jednej sieci ?) , więc możesz co najwyżej zbić cenę najmu dekodera głównego. Nie zejdziesz do kwoty 0 zł.

No tak, wszystkie musze miec podpiete pod jeden router.

Czyli jednak nie skumalem i w takim udkładzie maksymalnie mogę zejść do 20zł za dekodery.

Pytanie mam w takim razie czym się różnią poniższe pakiety bo na stronie Cyfry jest tylko 4K

Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

Superpremium+ 4K (+ Mistrzowska Piłka) - 109,99 zł

Chodzi mi o to czy w tańszej opcji są dostępne Eleveny i Filmboxy? 

Edytowane przez hedonista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2020 o 13:16, mmkk napisał:

Witam serdecznie,

Mam umowę do końca maja (obecnie Extra+ z C+, HBO/HBO GO, Eleven, multiroom z cameleonami  za 101,98), złożyłem wypowiedzenie i przygotowuję się do rozmów.

Dzięki informacjom uzyskanym na Szanownym Forum, myślę o superpremium 4k za 109,99 i przejściu z cameleonów na caymany aby mieć mozliwość odbioru 4k.

Obecnie mam starego Pace'a a drugiego cameleona używam na module aston (mam również starego sagemcoma na własność)

 

Byłbym wdzięczny Doświadczonym Kolegom za następujące wskazówki:

1. czy opłata 5 pln miesięcznie za dzierżawę dekodera 4k jest rozsądna (chyba ciężko jest uzyskać dzierżawę bez opłat) ?

2. czy mam szansę uzyskać moduł CI z kartą cayman w zamian za zwrot drugiego cameleona (jesli tak, to na jakich warunkach) ?

3. pytanie techniczne - czy po zamianie kart na 2 caymany w powyższej konfiguracji (dekoder 4k i moduł) - bedę mógł uzywać ich niezależnie

  (w 2 różnych lokalizacjach, w różnych sieciach), oczywiście mając świadomość że poszczególne karty będą przypisane do danego sprzętu ?

 

z góry dziękuję

2.Dokladnie mam taką konfiguracje.Dekoder główny  Ultrabox 4K i moduł CAM CI+ z ECP

3.Tak sprzęt można używać w dwóch różnych sieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, hedonista napisał:

 

Pytanie mam w takim razie czym się różnią poniższe pakiety bo na stronie Cyfry jest tylko 4K

Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

Superpremium+ 4K (+ Mistrzowska Piłka) - 109,99 zł

Chodzi mi o to czy w tańszej opcji są dostępne Eleveny i Filmboxy? 

W Superpremium za 99.99 zł nie masz ani Eleven ani Filmbox, masz za to Cinemax. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, aro napisał:

2.Dokladnie mam taką konfiguracje.Dekoder główny  Ultrabox 4K i moduł CAM CI+ z ECP

3.Tak sprzęt można używać w dwóch różnych sieciach.

W jakich różnych sieciach? Inne miejsce w tym przypadku to nie sieć. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomo1979 napisał:

Witam oferta z dzisiaj 

Comfort+, 10C+,multi standard, najem wi-fi premiumbox 2zł H i H2 2,99 wszystko 76,88zł.Hbo +Go 5m 0zł.

Teraz bez HBO,History i Elevenów 71,99.

Dobra oferta? Ktoś mi podpowie co robić,umowa do końca 05/20 nie wysłałem wypowiedzenia.

Dzięki.

Dekoder ma być za 0zł. O co chodzi z tymi elevenami? Przecież w ofercie ich nie ma? Coś chyba zjadłeś :D

 

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

Nie masz też Polsatów Sport Premium oraz Fox Play i Nat Geo Play (to są kolekcje VOD w nc+ GO TV).

To czym się różni Superpremium od Superpremium 4K?

1 godzinę temu, ircios napisał:

Czy na bank WifiPremiumbox? Bo dzierżawa za niego to jest 5 zeta, a za Wifibox 2 zł. Słaba oferta. 

Oni do tej pory biorą za to jeszcze dzierżawę? Ja za premiumboxa nie płace już gdzieś od 2 lat.

35 minut temu, prawns napisał:

Czy jest możliwość wymiany dwóch dekoderów na raz? Głównego i MR

Jak to na raz? Jakie masz teraz że chcesz wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...