Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman jako główna i wtedy druga karta zostaje w cameleonie i nie wymaga zbliżania, bo nie jest parowana zgodnie z zasadą starego MR.

Dostałem taką propozycję do opcji 4k (obecnie również mam 2 karty na cameleonie).

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie?

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 5 zł/m dla Abonentów (04/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 122,98  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, drq napisał:

Cayman jako główna i wtedy druga karta zostaje w cameleonie i nie wymaga zbliżania, bo nie jest parowana zgodnie z zasadą starego MR.

Dostałem taką propozycję do opcji 4k (obecnie również mam 2 karty na cameleonie).

Możesz mieć dwie karty cayman parowane z dekdoerem i pozostać na "starym" multiroomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamk102 napisał:

Panowie co byście polecali w granicach 90-100 zł?

 

 

 

Zależy co dokładnie Cię interesuje.

Ja w takiej kwocie mam zamiar przdłużyć:

EXTRA  6C+ ,ELEVEN,  HBO , MP oraz multiroom(aktualnie 2x camaleon)

69,99+7,95(11,90)+20  MP i multiroom za 0

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dokładnie Cię interesuje.

Ja w takiej kwocie mam zamiar przdłużyć:

EXTRA  6C+ ,ELEVEN,  HBO , MP oraz multiroom(aktualnie 2x camaleon)

69,99+7,95(11,90)+20  MP i multiroom za 0

Chodzi o to że teraz mam super premium + Multiroom (236 kanałów) Canal+, HBO, cinemax, eleven, h i H2 , adventure.prawda jest taka że głównie dziecko ogląda bajki, a ja sporadycznie mecze ligi polskiej. chciałbym zejść trochę z ceny (126 zł) tak do 100 zł z Multiroomem. Cinemax nie oglądam, adventure także. Chciałbym eleven sport, ligę mistrzów, c+ i HBO, H i H2 też by się przydało. Jest możliwe coś zejść z ceny?

 

Wysłane z mojego Xiaomi Mi6

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adamk102 napisał:

Chodzi o to że teraz mam super premium + Multiroom (236 kanałów) Canal+, HBO, cinemax, eleven, h i H2 , adventure.prawda jest taka że głównie dziecko ogląda bajki, a ja sporadycznie mecze ligi polskiej. chciałbym zejść trochę z ceny (126 zł) tak do 100 zł z Multiroomem. Cinemax nie oglądam, adventure także. Chciałbym eleven sport, ligę mistrzów, c+ i HBO, H i H2 też by się przydało. Jest możliwe coś zejść z ceny?

 

Wysłane z mojego Xiaomi Mi6

 

Zerknij na mój zbiorczy post na stronie 2038. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami bezczelność konsultantów powala mnie na kolana. Dzisiejszy telefon w sprawie przedłużenia umowy i kobieta próbuje mi wcisnąć kit, że nie opłaca mi się zejść z Extra+, Canal+(6) na Comfort+, Canal+(6) bo będę płacił tyle samo czyli 79,99zł  
Ja miałem podobną sytuację. Na dodatek koleś mi wpierał że Multiroom za 10 zł i nie ma negocjacji z tym. Jakbym chciał z super premium zejść na extra to się nie opłaca bo HBO trzeba doliczyć. Ja mówię HBO za 0 zł chcę to nie ma takiej opcji

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim, milo wpasc  po prawie 2 latach przed kolejna umowa ....zanim zaczne negocjowac nowa umowe..... wypowiedzenie poszlo na maila z  zeskanowanym i zalaczonym formularzem  z odrecznym podpisem. Przejdzie  mailem czy trzeba bedzie jednak polecony jak myslicie? Drugie pytanie:  od  5 lat  korzystam z dekodera za granica. Nie  moge odbierac vod ani  uslugi go, nie mam tez mozliwosci  technicznej podlaczenia dekodera  media box do internetu  (wifi rachityczne a kabel za slaby mieszkam w odludnym miejscu w gorach)   Czy jest sens negocjowac neftlixa  w takiej sytuacji?  Bedzie odbieral przez dekoder bez netu?   Jaka jest realna  negocjowalna cena za pakiet  typu comfort ( juz ich nie widze na stronie ale chce zejsc z pakietu   Extra+CANAL+(6)LIVE ktory konczy sie  w lipcu. Zalezy mi na filmach i dokumentach. olewam sport i programy dzieciece. Canal +, hbo (moze byc kilka miesiecy gratis potem platne ) no i ten neftlix jesli  by odbieral.....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miesiąc po przedłużeniu otrzymałem propozycje aby wziąć drugą umowę na 2 lata. Aktywacja 9.99 za pierwsze 12 miesięcy 0 zł drugie 39.99 za pakiet Extra +. Umowa jest na żonę więc dzwonili do niej gdy akurat byłem w pracy, a że ona nie ogarnia tych tematów, to może ktoś otrzymał taką propozycję i wie coś więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...