Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon od C+ i już spięcie.

Po pierwsze wyjaśniono mi, że oferta dla nowych abonentów z Extra+ nie ma w niej C+. Tam są 7 kanałów tematycznych Canal+ jak np. Domo itp. Wobec tego, zostaje mi pozostać jeśli chcę na tych samych warunkach co jestem.

Odrzuciłem. To pakiet ekstra+ i teraz nie wiem czy z (6) C+ lub Mistrzowską Piłką  za 80 zł. O mooltirumie nie było mowy. Wypomniane mi były negocjacje przy starych umowach, że rezygnowałem i wracałem i na moje odmowy Pan był już mniej przyjemny.

Czyli na razie rezygnacja do końca tygodnia dalej aktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bloo411 napisał:

Jak zarejestrują Twoje wypowiedzenie w systemie, to i ICA Canal+ nie będziesz już miał widocznych ofert na przedłużenie umowy.

Na chwilę.  Potem ponowie są. Tańsze.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kapitan_Ż napisał:

Telefon od C+ i już spięcie.

Po pierwsze wyjaśniono mi, że oferta dla nowych abonentów z Extra+ nie ma w niej C+. Tam są 7 kanałów tematycznych Canal+ jak np. Domo itp. Wobec tego, zostaje mi pozostać jeśli chcę na tych samych warunkach co jestem.

 

A co liczyłeś że w tym Extra za 49 zł jest 7C+??I pewnie liczyłeś że jak dla nowych jest Extra z 7C+ to pewnie jeszcze chciałeś bonusy jako stary abonent.?To już teraz sie nie dziwię czego konsule sa często nerwowi skoro trzeba się użerać z takimi abonentami.Wymagania nie z tej ziemi a nawet oferty nie zna.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bloo411 napisał:

@ircios, no chyba jednak nie, skoro w poprzednich latach po zarejestrowaniu wypowiedzenia oferty znikały, zaś po wejściu w zakładkę Przedłuż umowę wyświetlała się prośba kontaktu z infolinią w celu przedłużenia umowy.

Być moze, ale nie dam sobie głowy uciąć.  Może pamięć nie ta, bo  ostatnie wypowiedzenie składałem na koniec 2016.

 Niech napiszą koledzy co złożyli wypowiedzenie jak to wygląda teraz w Strefie Canal+

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bloo411 napisał:

A jak wejdziesz w Przedłuż umowę, to masz oferty?. Bo wydaje mi się, że nie będzie. Będzie tylko info, aby skontaktować się telefonicznie.

Są dalej te same co były.

I ważna informacja :"

W kolejnych krokach będziesz mógł przedłużyć umowę poprzez wybranie najlepszej dla siebie oferty.

Jeżeli złożyłeś rezygnację z usług, to przedłużenie umowy w Strefie CANAL+ równoznaczne jest z wycofaniem wypowiedzenia.

 

 

Wiem że kiedyś oferty znikały, ja piszę jak jest obecnie bo to widzę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mimo wypowiedzenia w systemie dalej są dostępne oferty. Wypowiedzenie złożyłem w grudniu i przez cały styczeń oferty były dostępne mimo, że wypowiedzenie było w ica Canal i można je było wycofać. Tak było aż do końca umowy czyli 31.01. 

 

Ps. Przy przedłużeniu dostał ktoś Eleveny za 7,95 /12 miesięcy czy już tego nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 23:33, Kapitan_Ż napisał:

Obecnie mam Comfort+z dopełnieniem do E+ z 6C+ PVR pace + multiroom (cameleon) + polsat sport extra - 70 PLN

Na razie po targach była ostatnia oferta była na pozostanie na tych samych warunkach, lecz uważałem, że za drogo. Chciałem zjechać z ceną, ale i prędkość działania Pace PVR mnie dobija, no i zamiast dopełnienia wolę normalnie mieć pakiet E+ bo nie mam dostępu do kanałów z pakietu E online.

 

Co to za bełkot? Nie masz online pakietu E+? Czyli nie masz w ogóle. Najpierw zapoznaj się z tym co masz a później pisz mądrości typu,że zły konsul nie dał Ci paczki 7 Canal+ do Extra za 49.99.Po Twoim ostatnim poście widać,że szybko się na Tobie poznali?

Edytowane przez P_Canal+
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Być moze, ale nie dam sobie głowy uciąć.  Może pamięć nie ta, bo  ostatnie wypowiedzenie składałem na koniec 2016.

 Niech napiszą koledzy co złożyli wypowiedzenie jak to wygląda teraz w Strefie Canal+

 

Ja jestem na wypowiedzeniu od początku stycznia i mam te same oferty co przed wypowiedzeniem. Screen poniżej:

https://zapodaj.net/c78994b4d4bda.jpg.html

 

Rzeczywiście jest info, że przy przedłużeniu przez umowy przez ICA wycofuje się automatycznie rezygnację

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marippo1738 napisał:

Dzisiaj telefon z infolinii. Wypowiedzenie przyjęte tydzień temu - umowa ważna do końca marca.

Otrzymałem następującą ofertę

Extra +

C + (6)

Wymiana dekoderów na nowe

MR

84,99 zł

Da się ugrać jeszcze coś więcej ? Jak myślicie ?

 

 

Da się zerknij co ja mam np: :) 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki. Za ile na dzień dzisiejszy przy wypowiedzeniu można byłoby uzyskać pakiet Comfort + Canal Plus + HBO a za ile Extra + Canal Plus + HBO ?

 

Żadne inne dodatki (w tym sportowe) nie wchodzą w gre.

 

Comfort za 22.50 zł, Canal Plus za 25zł i HBO za 20 zł? Wchodzi to w grę.?

Edytowane przez Wilinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wilinho10 napisał:

Koledzy i koleżanki. Za ile na dzień dzisiejszy przy wypowiedzeniu można byłoby uzyskać pakiet Comfort + Canal Plus + HBO a za ile Extra + Canal Plus + HBO ?

 

Wszystko jest na forum.

Ludzie dostają Comfort+ ,C+, HBO za 22,5+25+20, a Extra+, C+, HBO za 44,99+25+20 + ewentualna opłata za dokoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, connor07 napisał:

Wczoraj pierwszy telefon, pani zaproponowała Superpremium+ za 102zł, po mojej odmowie stwierdziła, że da się za 99,99, mam teraz ten pakiet w tej cenie. Interesuje mnie Superpremium+ HBO Go i Eleveny za 99,99, czy po wypowiedzeniu da radę to osiągnąć?

A jaki masz obecnie dekoder i ile za niego płacisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...