Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz wkleić szczegóły oferty? Chciałbym zobaczyć, jakie tam poszczególne ceny wyszły
Rozumiem, że mogli coś takiego zaproponować
Extra+ - 44,99
C+ - 20,00
HBO z GO - 20 zł
Eleven - 11,90
Multiroom - 10 zł
Mistrzowska Piłka - 10 zł
Raczej Extra 6C+ 69.99zł;
HBO z HBO GO 20zł;
Mistrzowska piłka 0zł;
Eleven 11.90zł;
MR 10zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do takiego „zestawu” proponowano wymianę jednego pejsa na 4K za 0/0.

Odnośnie dodatków to HBO z Go powinieneś otrzymać na 2 m-ce free. Zapytaj o MMP na m-c. W zasadzie możesz zapytać o wszystko, to nic nie kosztuje. Z doświadczenia wiem, że jak nie podpytasz, to sami nie koniecznie zaproponują. Natomiast jak się upominasz, to wtedy „ rzeczywiście, jest taka możliwość u pana”. ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam teraz pakiet:

Extra + z 6x Canal+,  Eleveny , Multiroom z dekoderami Wifibox i Ultrabox 4K za cenę 116,90 zł. Umowa do kwietnia 2020r.

Czy jest szansa w tej cenie wywalczyć dodatkowo HBO + Mistrzowska Piłka i Canal+ 4K?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Stasio777 napisał:

Otrzymałem ofertę

Comfort z dopełnienie wywalczony kiedyś za 32,50 + multiroom.

Jakieś kolekcje na cały czas umowy

Pytanie czy lepszy główny dekoder idzie wytargać? Teraz mam Pacea.

Pozdrawiam miłą panią konsultantkę?

Jakieś HBO na dwa miesiące?

Jeśli dobrze rozumiem teraz przedłużyłes na takich samych warunkach jak miałeś? Bo jeśli tak to raczej dopełnienie dostałeś na 1 miesiąc 

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj z tym miesiącem. Przedłużyłem,a raczej zrobię to jutro, na 24 miesiące.

Na miesiąc, czy dwa to może HBO wytargam. Tak w imię zasad. ?

I o jeden nowy dekoder zapytam. Kolekcje wezmę bo C+ można zawsze dobrać,a kolekcji nie dadzą później. Po wyłączeniu dopełnienia zadzwoń,jak trzeba to kilka razy i za 10 powinno się udać dopełnienie.

Edytowane przez Stasio777
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak konsul mi mówi, że proponuje Comfort na 24 miesiące i dopełnienie do Extra na 24 miesiące plus multiroom na 24 miesiące i Player na 24 miesiące to raczej myślę, że to będzie na 24 miesiące.

Jutro rozmowa, nagrywana, sam też nagrywam plus oferta na maila.

A skąd wiesz, co może DUK? Ja mam umowy jeszcze ponad dwa miesiące to raczej nie DUK do mnie dzwonił.

Jutro się okaże. :read:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robus93 napisał:

Witam.

Posiadam teraz pakiet:

Extra + z 6x Canal+,  Eleveny , Multiroom z dekoderami Wifibox i Ultrabox 4K za cenę 116,90 zł. Umowa do kwietnia 2020r.

Czy jest szansa w tej cenie wywalczyć dodatkowo HBO + Mistrzowska Piłka i Canal+ 4K?

 

tak, jest szansa superpremium +4k za 109,99

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Stasio777 napisał:

Jak konsul mi mówi, że proponuje Comfort na 24 miesiące i dopełnienie do Extra na 24 miesiące plus multiroom na 24 miesiące i Player na 24 miesiące to raczej myślę, że to będzie na 24 miesiące.

Jutro rozmowa, nagrywana, sam też nagrywam plus oferta na maila.

A skąd wiesz, co może DUK? Ja mam umowy jeszcze ponad dwa miesiące to raczej nie DUK do mnie dzwonił.

Jutro się okaże. :read:

 

Nie ma dopełnienia na 24 miesiące przy przedłużeniu. Jest na miesiąc w gratisie z automatycznym wyłączeniem.

Edytowane przez Barti
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin80 napisał:

Jeśli dopełnienie było dokupione w trakcie to raczej DUK nie ma możliwości jego przedłużenia. Jesli się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Dostajesz je na miesiąc i potem znów dzwonisz na Warszawę i dokupujesz.

Ja dostałem na całą umowę ale to było rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Ja dostałem na całą umowę ale to było rok temu.

I po rozmowie myślę,że też tak dostanę.

Choć z drugiej strony dzwonił konsultant z Krakowa i proponował mi na całą umowę za free Disney Plus ?

Pomylił Marksa z Mercem?

Jestem dobrej myśli,że dostanę to co proponowali na 24 miesiące. Wiem co to jest dopełnienie na miesiąc i potem dzwonienie,a co to propozycja na 24 miesiące.

Jutro się okaże. Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stasio777 napisał:

Choć z drugiej strony dzwonił konsultant z Krakowa i proponował mi na całą umowę za free Disney Plus ?

I po tym wnioskujesz, że pierwszą rozmowę miałem też z Krakowa?

Po drugie: DUK dwa i pól miesiąca przed końcem umowy?

Też się cieszę. Jutro się dowiemy na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUK dzowni.

Ja mam umowę do 30.04.2020 i dzisiaj rozmowa z DUK Kraków.

Złożone wypowiedzenie.

 

Chcę Extra+, HBO z GO, C+ (10) plus C+ 4K, wymiana na UltraBox 4K za 89 zł miesięcznie.

Dzisiaj doszliśmy do:

Extra+, HBO z GO, C+ (6), wymiana na UltraBox 4K za 94,99 zł.

 

Blisko, ale jeszcze nie to, co chcę.

Pan oczywiście powiedział, że to max i mam do 15 maja oddać sprzęt. :-)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój tata ma obecnie Extra+ 6x Canal+, Wifibox za 72zł. Propozycje, jakie padają to przeważnie Extra+ , do tego wszystkie Canal+ i 2 miesiące HBO.

Umowę ma do końca kwietnia. Z tego, co pokazywał to dzwonią z tel. komórkowych, więc nie wiem, czy Warszawa, czy Kraków. Tata za bardzo pewnie nie dopytuje, co może dostać, więc propozycje dają marne, zwłaszcza że to starszy człowiek i nie wie, co powiedzieć, by uzyskać lepszą ofertę, a czytając posty widzę, że za dobrej nie dostaje. Dlatego mam pytanie: czy przy tej opcji, co miał, może dostać Ultraboxa za 0 zł i dłużej np. HBO?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Część postu napisana w sposób mało czytelny. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kleopatra napisał:

 

Dlatego mam pytanie: czy przy tej opcji, co miał, może dostać Ultraboxa za 0 zł i dłużej np. HBO?

 

To ja jestem w podobnej sytuacji - możesz przeczytać kilka postów wyżej.

Mam Extra+ HBO + PremiumBox za 74,99 zł.

To, co mam na stronie to mogę przedłużyć Extra+Canal (6) 69,99 zł plus 5 zł dekoder.

Ale jak czytam wpisy uzytkwoników to można wywalczyć:

Extra+Canal+ (6) plus UltraBox 4K za 69,99 zł

Co do gratisu jak HBO na 6m za 0 zł potem 25 zł to móżna powalczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma umowę do końca kwietnia to teraz nie jest poro na najlepsze oferty.Extra+6C+ w tej cenie to nie jest zła oferta.Proponuja wszystkie C+ przy wifiboxie?Mało realne bo odbiornik ten nie ma technicznych możliwości do odbioru C+4K.O ultraboxa 4K za free będzie chyba trudno skoro obecnie płaci nawet za wifiboxa.Pewnie będą chcieli za ten odbiornik 5 zeta miesiecznie ale przy pakiecie Extra+6C++C+4K+MP+ za 69 złote warto pomyśleć.Do tego HBO np na 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam w tej chwili extra+ canal+komplet hbo,hbo go elewen sport dodatki history ,h2 ,sportklub cena 116 arta cameleon wlasny sprzet ich w szafie Co moge otrzymac za powyzsza oferte ewentualnie bym dolozyl pilke polsaty Nie wiem czy brac modul czy dalej uzywac cameleon Z gory za pomoc dzeki  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...