Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile wart jest VIP + z dekoderem PVR? Proponują mi utrzymanie 139,99 + 20 najem z wymianą na Ultrabox 4K (dla mnie zbędny) i HBO Go też zbędny.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gebi napisał:


Jeżeli śledzisz wątek, to powinnaś widzieć, że z tym dopełnieniem ostatnio bywa różnie. Generalnie, to loteria czy dostaniesz. DUK napewno ci nie zagwarantuje utrzymania aktualnie posiadanej ceny. Z różnych źródeł słyszę to samo, odchodzą od dopełnień, w szczególności za dyszkę do comforta za 22,50. To taki paradoks. Oferta programowa ta sama, a cena kilkanaście zeta mniejsza. Na infolinii, jak mantrę powtarzają to samo, żeby zapomnieć o dopełnieniu w kwocie 10pln, do comforta w tak niskiej cenie. Oczywiście nie jest to reguła. Może będziesz miała więcej szczęścia i dostaniesz w tej cenie. Na dzień dzisiejszy marne szanse, ale kto wie.

 

No to w najgorszym razie  moze uda mi sie wynegocjowac 22,50 za Comfort+   ... czyli ta sama cene. A jak sie uda z dopelnieniem to ok, a jak nie to trudno. zostanie 22,50 za comfort+....

 

PYTANIE - da sie wynegocjowac bez wypowiedzenia czy bede musiala wypowiedziec? Wiecie moze? 
Dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rad-tar napisał:

Witam wszystkich. Dziś w punkcie zaproponowano mi 99.99 za E+, 8C+, MR, dekoder 4K, C+4K,HISTORY, NGeo i FOX, umowa na 24 mce. Czy ta oferta jest OK? Dodam, że ponad dwa lata jestem już na czasie nieokreślonym z TURBO+MR, E+, 8C+, HISTORY i płacę 95 zł. 

Popatrz wyżej na moją ofertę. Prawie taka sama ale 10C+ bez History za 74,99. Niektórzy zbili do 69,99 zł. Teraz sam sobie odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie?

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 10 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89  zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikes7

O co najmniej 30 zł za dużo.

Pakiet Extra+ Canal+ (6) dają za 69.99 zł, a Canal+ 4K możesz dostać za 0 zł, najem za dekoder powinieneś zbić na 5 zł.

Co do HBO i HBO GO powinieneś dostać za darmo na 5 miesięcy.

Jak dla mnie oferta do odrzucenia tylko.

 

Pytanie czy składałeś wypowiedzenie i ile do końca umowy?

Edytowane przez lukas88
literówka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy, ponieważ nie miałem nigdy styczności z ofertami C+. ? Kolega posiada pakiet:

SUPERPREMIUM+ za 99.99 zł

ELEVEN SPORTS za 15.90 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA za 20

2x MR za 10 zł

Łącznie 145.89 zl

Umowa kończy się w maju tego roku i pytanie co może uzyskać zachowując obecny pakiet? Dekoderów nie chce wymieniać. Opcjonalnie interesował by go obecny pakiet z dodaniem Netfilixa ale nie nie jest to priorytet. Z góry dziękuję za podpowiedzi. ?

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 15:38, ircios napisał:

Nie. 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 127,94  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory extra z 8c+ za 79.99, multiroom po cyfrze na 2 niezaleznych kartach za 0, wifi premium box za 5zl.

 

Umowa zaakceptowana dzis: comfort za 34.99, hbo na 5mies.free z opcja odlaczenia, multiroom i dekoder 0, wszystkie c+ za 25zl, multi man pack 1mies.free.

 

W zasadzie standard, ale dali mi to w umowie na 15 miesiecy! Wiec warto na maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

        Do tej pory Extra + 6xC+ HBO za 74,99 - Turbobox bez opłat  teraz PROPOZYCJA C+ zwiększona do 10 kanałów za 79,99

        O wymianie bezpłatnej na nowy dekoder 4K  nie chcą gadać a nowe oferty na sklepie maja 4k w cenie i to mnie wstrzymuje od akceptacji.  Co myślicie ??

   
Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nowy 123 napisał:

@czerstwy dokładnie tak jeden MR ma za 0 zł a drugi płatny. Czyli jest opcja żeby miał pakiet za 109.99 i MR za 10 zł lącznie 119.99? Czy to raczej mało realne? 

Skoro teraz ma tylko jeden MR płatny to raczej mu opłaty nie naliczą na drugi skoro i na MR po C+ nienaliczają a po N już tak.Superpremum 4K jak najbardziej za 109 zeta + MR.Tylko raczej w maju bo obecnie płaci sporo więc niechętnie będą chciali dać taką ofertę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lukas88 napisał:

@Nowy 123

Superpremium 4K zawierające już w sobie Eleven i Mistrzowską Piłkę można mieć za 109.99 zł, do tego multiroom za 10 zł każdy dekoder dodatkowy. Łącznie wyjdzie 129.99 zł.

Ewentualnie Superpremium 4K z Netflix za 109.99 przez rok i 152.99 przez kolejny rok.

wysłałem rezygnację w ramach 14-dniowego prawa do rezygnacji, ponieważ moja oferta była za droga- w pierwszym roku 139.99 a w drugim 193 zł (z możliwoscią rezygnacji z Neflix 4k- ale zostaje wtedy  Netflix HD- za 184 zł)- można jeszcze deoder 4K dostać?  Obecnie odbieram na karcie conax, czy w związku z tym musiałbym zaakceptować wymianę karty?

Edytowane przez karolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...