Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ircios napisał:

Poważnie? Za mediaboxa 2 zł? :-)

Extra chodzi po 45 ;-)

Lepiej chyba HBO na 6m za free dostać, a potem sobie w promo dobrać.  Prawda?

Płaciłem 5 jeszcze wcześniej teraz te 2 zł i nie chcieli zejść.

A dzisiaj wskoczył ultrabox 4k za 0.  To słaba ta oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość słaba . Są lepsze, tak jak napisałem.  Za dekoder dziadka płacić 2 zł, gdy inni płacą 0 za 4k. A gdzie MP u Ciebie w ofercie? Powinno też być za free. Eleven tylko w atrakcyjnej cenie z dodatków i C+.

To już lepiej wziąć Superpremium 4k za 109

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

Dość słaba . Są lepsze, tak jak napisałem.  Za dekoder dziadka płacić 2 zł, gdy inni płacą 0 za 4k. A gdzie MP u Ciebie w ofercie? Powinno też być za free. Eleven tylko w atrakcyjnej cenie z dodatków i C+.

Napisałem że teraz chca  dać 4K za 0zł. MP nie mogła mi zrobic w tej konfiguracji, jak twierdziła. A eleveny  za 7,95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ircios napisał:

A no tak, bo masz składaka. Moj błąd. To jak ci zależy ma MP to Superpremium 4k za 109.

Tak właśnie składaka. Aż tak na MP mi  nie zależy, próbowałem jeszcze to wyciągnąć ale sie nie dało. A wcześniej Superpremium 4k miałem oferowane za 112 ze względu na ten nieszczęsny dekoder w kwoce 2zł. W mojej opini obecna propozycja nie najgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, piotr77sat napisał:

Oferta w ICA Superpremium 4k + Netflix za 109.99 przez 12 miesiące, później 152,99 kolejne 12 miesiące .

A nie za 119 ? 

Ja w ICA mam to samo za 119. Nie ma jak równi i równiejsi :))).

Mam jednak pewną zagwozdkę - testowo przeszedłem do ostatniego ekranu zamówienia i nie pyta nic o sprzęt, a mam obecnie

https://dvbsklep.pl/pl/p/n-na-karte-modul-nCAM-Conax-CI-Plus-HD-karta-3-m-ce/340  czy wiecie może czy jest możliwość odbioru kanałów 4k na tym module :). Jak zapytałem canal+ to mi udzielili odpowiedzi na wszystko tylko nie o to o co pytałem :).

Edytowane przez slovick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotr77sat napisał:

Wczoraj było za 119, dzisiaj za 109 z groszami.

Heh a to ci nowina - ja dalej mam 119 :).

Za 109 to bym się chyba skusił. I tak od dawna mam subskrypcję netflixa prywatnie, wiec w sumie by mi się to opłacało.

Edytowane przez slovick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=11949]slovick[/mention] na module Conax nie zobaczysz Canal+ 4k, tylko na module z kartą Cayman.
ps. mam jeszcze kilka kodów polecających do CA, jakby co zapraszam na priv
Chętnie bym coś wymienił ,mam starego Turbacza z kartą conax. Jak.masz jakieś ciekawe info daj znać na priv

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kamil2505 napisał:

A jak mam już umowę w nc+ to też mogę skorzystać z promocji CA i wymienić swój dekoder Pace na 4K za 0zł?

Możesz skorzystać  z promocji CA jako stały abonent i dostawać zwroty 30 zł/m.. Niestety bez dekodera w tej promce, bo to tylko dla nowych. Jeśli jesteś zainteresowany tą promocją zapraszam na priv. Wszystko Ci wytłumaczę. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, pablo2 napisał:

@slovick na module Conax nie zobaczysz Canal+ 4k, tylko na module z kartą Cayman.

ps. mam jeszcze kilka kodów polecających do CA, jakby co zapraszam na priv ?

Hm to ciekawe w takim razie , że mogę zawrzeć umowę na usługi do których nie będę miał dostępu nie sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ircios napisał:

Możesz skorzystać  z promocji CA jako stały abonent i dostawać zwroty 30 zł/m.. Niestety bez dekodera w tej promce, bo to tylko dla nowych. Jeśli jesteś zainteresowany tą promocją zapraszam na priv. Wszystko Ci wytłumaczę. 

 

Napisz coś więcej o tej promocji bo to pewno inną jak przy zakładaniu nowego konta w CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dotychczas posiadam pakiet Comfort, pełna paczka C+, Eleven i dekoder wraz z kanałem 4k- wszystko za 74,40zł. Umowa do maja i wypowiedzenie złożone i od razu telefon na drugi dzień. Chcę docelowo poszerzyć ofertę o polsat premium- zaproponowano mi za 81zł to samo + właśnie polsaty ale kosztem mniejszego pakietu C+ (odjęcie seriale + dokumenty). Jest szansa utrzymać co mam i dorzucić polsaty w tej samej cenie? Umowa się zsumuje bo 2 lata zaczną biec od maja dopiero.

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piotr77sat napisał:

Oferta w ICA Superpremium 4k + Netflix za 109.99 przez 12 miesiące, później 152,99 kolejne 12 miesiące .

Mnie to chyba nie lubią bo dają tylko na 2 msc taka cenę, a później 152.99. Szkoda, bo na to co Tobie się wyświetla to bym się skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Pawel napisał:

Dokładnie ta sama.Nowy klient dodatkowo może otrzymać dekoder 4K bez opłat.Reszta taka sama dla nowych i obecnych.

Aby skorzystać ze specjalnej oferty banku należy odwiedzić dowolną placówkę Credit Agricole i otworzyć konto. Przy otwieraniu konta należy podać numer rachunku nc+, na który klient wpłaca opłatę abonamentową lub zasila konto pre-paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...