Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Pawel napisał:

Oczywiście, że można mieć dekoder 4K w opcji multiroom. Oczywiście dekoder 4K jest dekoderem master. Za slave robi mydelniczka lub szroty sagemcoma.

 

hmm nie było mnie na forum kilka miesiecy i widze sporo się zmieniło, to dobrze bo jeszcze pare miesięcy temu słyszałem od konsultantów tylko "nie da się"

 

a czy jest to tez mozliwe mając stary MR od cyfry+ z rozdzielonymi dekoderami ?

mam WPB+ i wifibox+, idealnym konfigiem byłoby mieć 4K jako master i WPB+ jako slave..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ircios napisał:

Musisz zamienić P.box na 4k. Albo jeden, albo drugi jako główny.

 

hmm czyli rozumiem, ze  WPB+ nie moze byc slavem, chociaz ktos to powyzej twierdzi ze to mozliwe, no nic umowa niedlugo sie konczy to zobaczymy co sie da osiagnac.

 

a czy ten dekdoder 4K od NC+ i sam kanal C+4K jest możliwym otrzymanie go zrabatowanych do 0 zl na cały okres umowy 12 lub 24 mies ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Don kichot

Tak, pisze. A czy dostał? Nie. Jak dostanie, to będzie można pisać, że to możliwe. Upiera się, że tak mu proponowano. Ok. Nie wnikam. Czekam. Byłby to pierwszy przypadek.  Za piękne, aby było to realne.

 

@awakeman Nie może .

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj dostałem ofertę przedłużenia umowy na 24 mówiące (obecna umowa do końca października) 

- Extra+ 6x Canal+ 79,99 zł

- Canal+ 4K 0 zł

- Eleven 7,95 zł

- HBO z HBO GO za 0zl na 5 miesięcy z możliwością wyłączenia 

- Mistrzowska Piłka za 0 zł

- Fimbox Pack 0 zł

- Najmem UltraBOX+ 4k 15 zł 

To wszytko za 102,94 zł Brać? Czy już nic lepszego nie dostanę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie dla osob ktore zalozyly konta w Credit Agricole w zwiazku z promocja zwrotu 30 zl za abonament NC+, promocja wymaga tez comiesiecznego przelewu 1000zl na to konto, co ciekawe ten wpływ na konto definuja jako

 

Cytat

Wpływ na Konto - suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika. Pierwszy Wpływ na Konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta.

 

nie spotkalem sie w promocjach z takimi wymaganiami, zazwyczaj wystarczyl np elixir expres z BZ WBKa za friko ze swojego konta w innym banku i wymaganie spelnione, tutaj zrobili podchwytliwe wymaganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w lipcu przedłużyłem umowę na pakiet Nowy Comfort+ za 22,5 zł miesięcznie na 2 lata, do tego dostałem na sierpień dopełnienie do Extra+ (ma się wyłączyć automatycznie 31 sierpnia).

Chciałem powalczyć w sierpniu o dopełnienie do Extra + w dobrej cenie, ale mimo wielu prób jedyne co dostałem to propozycja Extra+ za 49,99 zł do końca umowy. Mało tego konsultanci twierdzą, że nie ma innej możliwości dopełnienia pakietu do Extra+ (np. włącz/wyłącz). Śledziłem wątek od 2 miesięcy, ale nie przypominam sobie podobnego przypadku.

 

Czy ktoś miał podobna sytuację? Co można jeszcze ugrać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Don kichot napisał:

Informacyjnie dla osob ktore zalozyly konta w Credit Agricole w zwiazku z promocja zwrotu 30 zl za abonament NC+, promocja wymaga tez comiesiecznego przelewu 1000zl na to konto, co ciekawe ten wpływ na konto definuja jako

 

 

nie spotkalem sie w promocjach z takimi wymaganiami, zazwyczaj wystarczyl np elixir expres z BZ WBKa za friko ze swojego konta w innym banku i wymaganie spelnione, tutaj zrobili podchwytliwe wymaganie.

Nie wiem jak to jest w praktyce, ale gdy pytałem o rodzaj przelewu to powiedzieli mi że mogę przelać ze swojego konta byle było w innym banku. Może ktoś napisać czy przelewał ze swojego konta w innym banku. 

Edytowane przez radzion19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze ustalenia: pakiet Superpremium, 8 x C+, HBO, HBO GO, Cinemax, Filmbox, Multiroom, dekoder 4K - umowa na 24 miesiące za 115 zł. Miałem dostać Mistrzowska Piłkę na 24 miesiące, po czym facet dzwoni (już po zgodnie na przyjęcie oferty i wycofaniu wypowiedzenia) i mówi że się nie da i zamiast tego może dać kolekcję Fox Play i Nat Neo Play na 24 miesiące. Co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piokex napisał:

Witam,

w lipcu przedłużyłem umowę na pakiet Nowy Comfort+ za 22,5 zł miesięcznie na 2 lata, do tego dostałem na sierpień dopełnienie do Extra+ (ma się wyłączyć automatycznie 31 sierpnia).

Chciałem powalczyć w sierpniu o dopełnienie do Extra + w dobrej cenie, ale mimo wielu prób jedyne co dostałem to propozycja Extra+ za 49,99 zł do końca umowy. Mało tego konsultanci twierdzą, że nie ma innej możliwości dopełnienia pakietu do Extra+ (np. włącz/wyłącz). Śledziłem wątek od 2 miesięcy, ale nie przypominam sobie podobnego przypadku.

 

Czy ktoś miał podobna sytuację? Co można jeszcze ugrać?

 

 

Dzwoń do skutku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piokex We wrześniu sytuacja się zmieni, gdy wyłącza E+. Powinno się pojawić w ICA dopełnienie do E+ w promocyjnej cenie i standardowej. Wtedy zacznij z nimi rozmawiać. 

 

@krzych_krak Każdy kto ma 8 C+, ma z automatu pozostałe 2.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w praktyce, ale gdy pytałem o rodzaj przelewu to powiedzieli mi że mogę przelać ze swojego konta byle było w innym banku. Może ktoś napisać czy przelewał ze swojego konta w innym banku. 
Też z tego względu wstrzymałem się z założeniem konta. Zamówiłem rozmowę z konsultantem i pytałem czy wpływ 1000 zł z konta w innym banku, ale z moimi danymi będzie zaliczony- zapewniała że tak. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że z Was to prawdziwe Janusze biznesu.Co za problem zrobić przelew od matki,siostry,dziewczyny,kochanki ....Po drugie sprzedać swoje dane za całe 30 zł (10-30) w najgorszym banku ....

 

Po trzecie ,zgodnie z regulaminem dają max 30 zł przez max 18 miesięcy ((łącznie max. 360 zł)) jak 360 zł ,18 x 30 zł daje 360 zł ???,ktoś chyba miał pałę z matematyki ...

 

Dopełnienie do E+ pojawiło mi się na 2 kontach, standardowo 30 zł z z możliwością wyłączenia i 15 zł do końca umowy... za słynne 10 zł nie ma...

Edytowane przez Buziaczek1982
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, krzych_krak napisał:

Dzisiejsze ustalenia: pakiet Superpremium, 8 x C+, HBO, HBO GO, Cinemax, Filmbox, Multiroom, dekoder 4K - umowa na 24 miesiące za 115 zł. Miałem dostać Mistrzowska Piłkę na 24 miesiące, po czym facet dzwoni (już po zgodnie na przyjęcie oferty i wycofaniu wypowiedzenia) i mówi że się nie da i zamiast tego może dać kolekcję Fox Play i Nat Neo Play na 24 miesiące. Co myślicie? 

 

Ktoś podpowie co o tym myśli? Dzisiaj mam koniec umowy, a gość ma dzwonić po godzinie 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że z Was to prawdziwe Janusze biznesu.Co za problem zrobić przelew od matki,siostry,dziewczyny,kochanki ....Po drugie sprzedać swoje dane za całe 30 zł (10-30) w najgorszym banku ....
 
Po trzecie ,zgodnie z regulaminem dają max 30 zł przez max 18 miesięcy ((łącznie max. 360 zł)) jak 360 zł ,18 x 30 zł daje 360 zł ???,ktoś chyba miał pałę z matematyki ...
 
Dopełnienie do E+ pojawiło mi się na 2 kontach, standardowo 30 zł z z możliwością wyłączenia i 15 zł do końca umowy... za słynne 10 zł nie ma...
360 za rachunki, 100 za założenie i 50 za polecenie. 510zl za darmo, dasz mi tyle? Po okresie promocji zamykam konto i dziękuję. Jak dzwonią z ofertami dodaje numer do blokowanych i po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lary504 napisał:
3 godziny temu, Buziaczek1982 napisał:
Widzę ,że z Was to prawdziwe Janusze biznesu.Co za problem zrobić przelew od matki,siostry,dziewczyny,kochanki ....Po drugie sprzedać swoje dane za całe 30 zł (10-30) w najgorszym banku ....
 
Po trzecie ,zgodnie z regulaminem dają max 30 zł przez max 18 miesięcy ((łącznie max. 360 zł)) jak 360 zł ,18 x 30 zł daje 360 zł ???,ktoś chyba miał pałę z matematyki ...
 
Dopełnienie do E+ pojawiło mi się na 2 kontach, standardowo 30 zł z z możliwością wyłączenia i 15 zł do końca umowy... za słynne 10 zł nie ma...

360 za rachunki, 100 za założenie i 50 za polecenie. 510zl za darmo, dasz mi tyle? Po okresie promocji zamykam konto i dziękuję. Jak dzwonią z ofertami dodaje numer do blokowanych i po sprawie.

Dokładnie, ja robię tak samo. Teraz CA, a wcześniej Eurobank. Zawsze lepiej te pieniądze wydać na coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buziaczek1982 a Ty myślisz, że jak nie sprzedaż swoich danych CA, to uchronisz swoją konsumencką anonimowość w dzisiejszym świecie?

Nic nigdy w necie nie kupiłeś? Wątpię. Nawet nie wiesz, jak na potęgę handlują bazami danych klientów różne firmy. I to nie koniecznie zgodnie z prawem.

Trzeba by wyprowadzić się na Alaskę, albo gdzieś zaszyć w głebokich Bieszczadach, żeby o tobie świat zapomniał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...