Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila rozmawialem z konsultantem i tak, za 94,99zl moge utrzymac swoj obecny pakiet (za ktory place obecnie 109zl), czyli Extra+ z 6 x C+, Eleveny, Polsaty Liga Mistrzow, Multiroom. Do tego w tej cenie 94,99zl moge wymienic starego Pace'a PVR HD 500 na dekoder 4K i zatrzymac starego Sagemcoma, ktorego juz bede musial podpiac Lanem z tym 4K. Umowa na 24 miesiace. I teraz pytanie do Was - czy jest to dobra oferta? 

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już pisałem. Obecnie posiadam Extra +, z 10x Canalami +, oraz Eleveny za 101,89 zł, na wlasnym CAM CI + Umowa do konca sierpnia tego roku. Wypowiedzenie nie wysłane, wolałem ciut więcej płacić ( dokładnie od września 110,89 zł i być na umowie na czas nieokreślony) Od półtora miesiąca dzwonią z ofertami. Za każdym razem, że nie ma możliwości włączenia C+ 4K na module, musiałbym się przesiąść na dekoder. Tego nie chcę. Od zeszłego tygodnia, już mogą / chcą uruchomić C+ 4K. Oferta z dzisiaj to: Superpremium z 10x Canal +, Canal+ 4K, 3xHBO plus HBO Go, Eleveny, Mistrzowska Piłka, Paczka Filmbox ( 5 kanałów) i jakieś tam kolekcje VOD za 134,99 na 24 miesiące, oczywiście na module. Warto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, piotr77sat napisał:

Super-premium 99.99zł

HBO GO 0/5zł

Polsatu Premium 0zł

Fox Play i Ngc Play 0zł

Eleveny 7.95/11.90zł

Dekoder 4k aktywacja 49 czynsz 0/5zł

 

Umowa 24

Witam jak to zrobiłeś, że dali tobie Mistrzowską piłkę za 0 zł??

Ich propozycja na dziś ,umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie nie złożone nie było po prostu czasu:

Super-premium 99.99zł

HBO GO 5zł

Eleveny były ostatnio po 7.95 dziś już po 11.90zł

A mistrzowska piłka była po 10 zł ale dziś już po 20 zł i z[beep]ka dlaczego nie brałem w lipcu

Dekodery dwa Pace 500 GB dwie osobne karty Camaleon

Czekać czy dzwonić samemu w przyszłym tygodniu i który numer w razie czego wybrać żeby był normalny konsultant  bo ostatnio trafiam na takich że brak słów: 122947999 czy 122947879.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, lecho napisał:

Najtaniej 69,99 zł extra z 6 C+, eleven 7,95 zł, multiroom jak nowy 10 zł, stary 0 zł, mistrzowska piłka 0 zł. Za dekoder ile Ci policzył?

 

Dostalem oferte 89zl bez dekodera 4K, pozniej 89zl przez 6 miesiecy a kolejnych 18 i za dekoder 15zl. Powiedzialem, ze podpisze umowe od zaraz jesli w tych 89zl dadza mi ten dekoder. Facet na 3 min poszedl porozmawiac ze swoim szeryfem i skonczylo sie na 94,99. Powiedzialem ze pomysle. Warto to brac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą jest złożenie wypowiedzenia. Następnie czekamy na telefon od nich , a nie wydzwaniamy. Nawet jak wyłącza sygnał jest 14 dni na zdanie gratow, a wtedy to można wznowić umowę na korzystnych warunkach umowy. Cierpliwości. Sam osobiscie to przerabiałem.

Witam jak to zrobiłeś, że dali tobie Mistrzowską piłkę za 0 zł??
Ich propozycja na dziś ,umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie nie złożone nie było po prostu czasu:
Super-premium 99.99zł
HBO GO 5zł
Eleveny były ostatnio po 7.95 dziś już po 11.90zł
A mistrzowska piłka była po 10 zł ale dziś już po 20 zł i z[beep]ka dlaczego nie brałem w lipcu
Dekodery dwa Pace 500 GB dwie osobne karty Camaleon
Czekać czy dzwonić samemu w przyszłym tygodniu i który numer w razie czego wybrać żeby był normalny konsultant  bo ostatnio trafiam na takich że brak słów: 122947999 czy 122947879.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem sierpnia kończy mi się okres wypowiedzenia i dzisiaj otrzymałem następującą ofertę:

superpremium+;

Canal+4K;

HBO;  

HBO GO;

Polsatu Premium;

Fox Play i NG Play;

Eleven;

Przy zachowaniu obecnych dekoderów tj. mediaBox+ i Box+/HD i MULTIROOM PREMIUM zaproponowali 109,99 PLN a przy wymianie na dekoder 4K + multiroom 119,90 PLN.

Nie pamiętam tylko, czy oferta obejmowała Filmbox Pack.

Napiszcie proszę co sądzicie o ofercie?

 

Edytowane przez StałyKlient
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
cześć, jak pisałem, jestem już w 3 a raczej 2 punkcie listy - nie bardzo mam komu powiedzieć co chce - bo po przyjęciu wypowiedzenia telefony zamilkły ...
Umowa do końca sierpnia, mamy w zasadzie połowę i zero odzewu, jakieś pomysły?
poprzednio bez wypowiedzenia telefony co kilka dni 
koledzy,
dziękuję za pomoc

10 dni przed zakończeniem umowy, po wypowiedzeniu zadzwonił konsultant proponując Nowy Komfort za 22.50 i dopelnie do końca września gratis

zapomniałem zapytać, za ile można później mieć dopelnienie...

kto podpowie za ile i jak załatwiać?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lecho napisał:

69,99 zł za 6 C+, eleven są trzy opcje:

7,95 na 12 miesiący 

9,95 na 12 miesiący 

11,90 na całą umowę 

Cena dekodera 4K Jest od 0 zł - 15 zł. 

Mistrzowska piłka 0 zł.

Multiroom w zależności nowy 10 zł, stary 0 zł.

Wypowiedzenie złożone?

 

Wypowiedzenia jeszcze nie składałem, mam jeszcze 10 dni na to, bo umowę mam do końca września.

Z tego co napisałeś, to najtaniej można mieć ten pakiet ze wszystkim za 78 zł. Najdrożej za 107 zł , czyli moje 95 zł to taka średnia ;)

 

Nic, złożę wypowiedzenie i może jeszcze urwę trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lecho napisał:

 

Multiroom w zależności nowy 10 zł, stary 0 zł.

 

Nie ma żadnego nowego Multiroom. Obydwa są stare. Po C+ za 0, jak ktoś przedłuża z tym MR(będzie likwidowany w niedalekiej przyszłości), oraz MR po telewizji n, który to nc pozostawiła w spadku po właśnie tej platformie . Jest płatny 10zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Jak zwykle pod koniec umowy przeglądam forum i podzielę się tym co uzyskałem.

Dotychczas Extra+ 6C+ za 69,99 ze starym MR. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane.

Dziś pierwszy raz odebrałem telefon i dostałem to co chciałem, czyli:

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl


Z tego co widziałem, to w tej cenie chyba max.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,

Malecky.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, awakeman napisał:

A dla mnie stary, to taki który działa bez neta, a nowy to już ten z koniecznością neta. ;-)

Obydwa działają bez neta. MR po n nie wymaga neta. Internet tylko potrzebny głównie do nc+ go tv.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31 stycznia 2020 r. i od 2 tygodni telefony z nc+ a dziś sms oraz mail, że proszą o kontakt w sprawie mojej umowy. Przedstawiona oferta nie jest do końca dla mnie satysfakcjonująca. 

 

Obecnie posiadam Vip+ 149,99 (bez C+ 4K)+ MR 10 zł + dekoder 4k 0zł

 

Propozycja:

To samo co mam + 3x Eleven za 0zł + Mistrzowska Piłka za 0zł. 

 

W chwili obecnej odrzuciłem propozycję. Jestem ciekaw ofert po rebrandingu z nc+ na CANAL+, a poza tym w okresie świątecznym mogą być ciekawsze promocje. Dodam, że nie składałem jeszcze wypowiedzenia w punkcie nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po złożeniu rezygnacji otrzymałem dzisiaj taką oto ofertę na 24 mies:

- Pakiet Extra+ z 8xCanal+ (79,99)

- Eleven (11,90)

- Multiroom (10,00) do tego WiFi PremiumBox (0,00)

- Najem Dekodera 4K (5,00)

- Mistrzowska Piłka (0,00)

- FOX Play, Filmbox Pack, Nat Geo Play (0,00)

- HBO (na 5 mies.)

Suma: 106,89 zł

 

Czy według Was da radę coś jeszcze z tego urwać? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Do tej pory miałem Superpremium + za 114,99 i umowę na 12 miesięcy

 

Po dzisiejszej rozmowie z DUK otrzymałem następujące warunki umowy:

Pakiet Superpremium+, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+

 

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

 

Cena za całość miesięcznie 104,99 zł

 

Nie wiem czy jestem [beep]y czy nie ale może uda mi się coś jeszcze wyciągnąć od telemarketerów, proszę o radę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...