Jump to content

Yozeph

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Yozeph

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Witam jak to zrobiłeś, że dali tobie Mistrzowską piłkę za 0 zł?? Ich propozycja na dziś ,umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie nie złożone nie było po prostu czasu: Super-premium 99.99zł HBO GO 5zł Eleveny były ostatnio po 7.95 dziś już po 11.90zł A mistrzowska piłka była po 10 zł ale dziś już po 20 zł i z[beep]ka dlaczego nie brałem w lipcu Dekodery dwa Pace 500 GB dwie osobne karty Camaleon Czekać czy dzwonić samemu w przyszłym tygodniu i który numer w razie czego wybrać żeby był normalny konsultant bo ostatnio trafiam na takich że brak słów: 122947999 czy 122947879.
 2. Witam, umowa do końca sierpnia już z milion telefonów i zawsze to samo. Superpremium za 99.90 zł, eleveny za 11.90 zł, HBO GO 5 zł, dekodery w multiroom i dwie karty Cameleoon za 0 zł. chce tylko i wyłącznie mistrzowską piłkę w tej cenie. Propozycje były za 30, 20 teraz jest za 10 zł. Z miesiąc temu jeden normalny konsultant zaproponował eleveny za 7.95 zł na rok i trzeba znów przedłużyć na kolejny rok. Dziś telefon i znów ta sama gadka obraza majestatu co ja chce bo to najtaniej a o elevenach sam się upomniałem i HBO GO na dwa miesiące za free też sam, wypowiedzenie nie złożone ale wg, konsultantki to nic nie da bo to już najtaniej. Cena na teraz 122.95 zł warto czy czekać?
 3. Nie siedze w pakietach non stop dlatego tak napisałem żeby była jasność co i jak Nie jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia, mówiłem mu wprost że nie mam czasu na takie zabawy i droczenie się to dowiedziałem się że tak było kiedyś, aaaa jeszcze chciał mi przedstawić niższy pakiet żebym miał cenowo to samo, ale go wyśmiałem uznałem to jako żart
 4. Witam, szukałem takiej oferty jak mam ale podobnej nie znalazłem, a mianowicie umowa do końca sierpnia, telefon z dziś: Superpremium 99,99, HBO GO 5 pln., HBO z CINEMAX, Eleveny 11,90, dwie karty osobne Cameleon, 2 X Pace wychodzi razem 116,89 i to jest umowa z przed 2 lat a ja chce w tej cenie tylko i wyłącznie Mistrzowską Piłkę i na razie 10 dodatkowo proponują. Na co mogę liczyć bo na początku rozmowy miałem 20 a zeszło do 10, a jak powiedziałem że z NETFLIXA korzystam na 4 po 13pln to usłyszałem czy słyszałem o SHOWMAX i że padli a NC+ nigdy nie zniknie- taka ciekawostka
 5. Witam mam pytanko, a mianowicie w piątek na dwie karty cameleon przyszedł FEDC, splitter SMALL 3, korzystam z PACE, oraz dwóch Fergusonów 100, dokupiłem bloker w poniedziałek i wszystko się pięknie odpaliło do momentu włączenia trzeciego dekodera ferdka który jest najdalej bo tylko on przycina co dwie sekundy, wystarczy że wyłączę jeden z pozostałych dekoderów i jest ok. Zamiana który dekoder jest który w spliterze nie pomaga. Następny problem taki że na drugi dzień z rana oba chodzą aż nagle obraz się zamraża i wiadomo "zakodowane" itd. Muszę wyjąc kartę z blokerem i wkładam do fergusona, obraz się pojawia, wkładam do splitera i wszystko śmiga. Miał ktoś podobnie jest jakieś rozwiązanie żeby chodziło jak dawniej aż do momentu jak to wszytsko już padnie na amen?
×
×
 • Create New...