Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko juz zalatwione i wymienione,po rozmowie z kierownikiem i dokupieniem pelnego pakietu sportowego wyszla super oferta:

Extra+ z  8xCanal 79,99zl

HBO +HBO Go 0zl

MP 0zl

Fox i Nat geo play 0zl

Filmbox 5zl

Eleveny 11,90

Canal+ 4k 0zl

Dekoder 4k 49zl aktywacji i 5zl do abonamentu

MR 10zl

Łacznie do płacenie 111,89zl dodajac do tego zwrot z banku wyjdzie mnie 90zl miesiecznie.Mam poczucie,ze wyrwalem MAXa.Dziekuje pozdrawiam?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NobelM napisał:
1 godzinę temu, ircios napisał:
Od 0 do 15. C+4k przeważnie wliczony w abonament. Zdanie zmieniasz?emoji16.png

Widełki znam doskonale, ale chetnie poznam cenę w tym konkretnym przypadku.

Cena zależy od systemu i/lub widzimisię konsultanta. Kolejność dowolna :D

Niedawno miałem telefon z nc+ z ofertą HBO.Gdy zapytałem o wymianę dekodera to ofc jest możliwe za 99 aktywacji i 15 miesięcznie.Podczas gdy dla nowych obecnie jest promocja 0 aktywacji i 0/1 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hubson napisał:

Wszystko juz zalatwione i wymienione,po rozmowie z kierownikiem i dokupieniem pelnego pakietu sportowego wyszla super oferta:

Extra+ z  8xCanal 79,99zl

HBO +HBO Go 0zl

MP 0zl

Fox i Nat geo play 0zl

Filmbox 5zl

Eleveny 11,90

Canal+ 4k 0zl

Dekoder 4k 49zl aktywacji i 5zl do abonamentu

MR 10zl

Łacznie do płacenie 111,89zl dodajac do tego zwrot z banku wyjdzie mnie 90zl miesiecznie.Mam poczucie,ze wyrwalem MAXa.Dziekuje pozdrawiam?

Gratulacje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anonim69: dokładnie tak jak napisał @ircions, złóż wypowiedzenie i jest zupełnie inna gadka ze strony konsultantów.
Może komuś się przyda, miałem Extra, 8xC+, HBO, HBO GO za 99,99 zł, dopytałem o Superpremium 8xC+ (tak jak mi tutaj polecono) za 99,99 zł i była ta opcja, ale za HBO GO dopłata była 5 zł.

 

U mnie negocjacje zakończyły się na:
Extra+,
8x CANAL+,
HBO,
HBO GO,
MISTRZOWSKA PIŁKA
99,99  zł

 

Ogólnie jestem zadowolony bo zależało mi na utrzymaniu tego co mam cenie do 100 zł + ugrania pakietu Ligi Mistrzów, ale widzę że można było jeszcze trochę zejść z ceny jak kolega @hubson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś straszny [beep] mają w tym NC+, do mojego pakietu dodali jeszcze "Mistrzowską Piłkę" na cały okres umowy za 0zł ?, a ja nawet ani razu nie wspomniałem o MP podczas rozmowy.

 

Podsumowując:

Comfort + na 24m-c

dopełnienie do Extra+ do końca lipca

HBO z HBO Go do końca Listopada

8x Canał+ i Canał+ 4K na 24m-c

Mistrzowska Piłka na 24m-c

Oczywiście dekoder 4K 

opłata miesięczna 62,50zł + przy wymianie dekodera na 4K 50zł za aktywację.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, misiek1985 napisał:

Też miałem telefon w sprawie HBO i przy okazji się zapytałem o dekoder i śmiech na sali 99 aktywacja za 4k i 15 zl miesiąc oraz MR 10zł.Ten MR był zapłacił ale za dekoder mogliby dać za 1zł jak dla nowych.Ale wiadomo stałych abonentów gdzie mają.

Bo w trakcie umowy nie ma innych ofert jak 99+15.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, sos80 napisał:

Witam

Umowa na 24 miesiące -   Comfort (22,5)  + C8 (25)  +4C (0)  + wymiana dekodera (15/mies)  = 62,5   do tego 49 zł aktywacja

Brać czy już czekać do końca umowa do 30.06

Drogi dekoder niestety. 

 

Pozdrawiam

 

Ty tak serio? dwa posty wyżej masz odpowiedź.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w ogóle nie rozumiem zagrań nc+. Dzisiaj ponownie zadzwonili do mnie w sprawie "przedłużenia kontraktu" - nie oferując nic w zamian. Płacisz pan tyle, to płać pan dalej, tylko z umową na kolejny okres. :crazy:

 

Myślałem, że jak się dzwoni do klienta z propozycją podpisania umowy na kolejny okres minimalny, to ma się jakąś propozycję (wabika) dla niego,a oni niczego mi nie zaoferowali. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Speedy87kg napisał:

Ty tak serio? dwa posty wyżej masz odpowiedź.?

A jaką , że  zabrana oferta z dekoderem + 15 zł/mies.. - co jest niestety drogo.

Moje pytanie było czy dostanę lepszą ofertę za dekoder - bo ta cena jest delikatnie mówiąc "średnia"

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam umowę do 30.06.2019 r. na Pakiet Comfort+ z Canal+ i mediabox+. Za całość płacę teraz 60,50 zł. W dniu 02.05 udałam się do salonu nc+, by porozmawiać o warunkach przedłużenia umowy. Sprzedawca zaproponował mi wypowiedzenie umowy i do końca wypowiedzenia nie odbieranie telefonów z nc+. Powiedział, że na pewno na koniec okresu wypowiedzenia będzie mógł zaoferować lepsze warunki niż konsultanci. Umówiliśmy się, że on wycofa wypowiedzenie na koniec czerwca, a ja przyjadę 01.07 i podpiszę aneks (mam 60km do salonu). Dzisiaj przez przypadek odebrałam telefon z nc+. Konsultant zaproponował mi za ten sam pakiet 47,50 zł. Proszę o informację, czy to korzystna oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, izolda50 napisał:

Witam. Posiadam umowę do 30.06.2019 r. na Pakiet Comfort+ z Canal+ i mediabox+. Za całość płacę teraz 60,50 zł. W dniu 02.05 udałam się do salonu nc+, by porozmawiać o warunkach przedłużenia umowy. Sprzedawca zaproponował mi wypowiedzenie umowy i do końca wypowiedzenia nie odbieranie telefonów z nc+. Powiedział, że na pewno na koniec okresu wypowiedzenia będzie mógł zaoferować lepsze warunki niż konsultanci. Umówiliśmy się, że on wycofa wypowiedzenie na koniec czerwca, a ja przyjadę 01.07 i podpiszę aneks (mam 60km do salonu). Dzisiaj przez przypadek odebrałam telefon z nc+. Konsultant zaproponował mi za ten sam pakiet 47,50 zł. Proszę o informację, czy to korzystna oferta?

Pod zadnym pozorem nie odbieraj telefonow od NC+, bo jeszcze dostaniesz lepsza oferte niż w POS(swoja droga rozumiem,ze zadna propozycja tam nie padla?) i Pan z punktu nie dostanie prowizji?. Bezczelność pracowników POS bije na glowe tą ,ktora prezentuja niektorzy konsultanci DUK. 

Edytowane przez hubson
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hubson napisał:

Pod zadnym pozorem nie odbieraj telefonow od NC+, bo jeszcze dostaniesz lepsza oferte niż w POS(swoja droga rozumiem,ze zadna propozycja tam nie padla?) i Pan z punktu nie dostanie prowizji?. Bezczelność pracowników POS bije na glowe tą ,ktora prezentuja niektorzy konsultanci DUK. 

 

A w którym miejscu pracownik APS był bezczelny? Powiedział prawdę, że po wznowieniu da dobrą ofertę, takie same oferty ma infolinia jak i APS na wznowienie więc nie widzę problemu. Inaczej to będzie wyglądać jak Pani będzie mieć problem i będzie chciała uzyskać pomoc od pracownika APS bo niestety ale z problemem nie będzie dzwonić na infolinie tylko przyjedzie do punktu. Wtedy ten pracownik jak ją rozpozna to zrobi to zgodnie z procedurą, czyli przyjmie reklamnacje a z resztą się "bujaj" Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz,że prosba o nie rozmawianie z  DUK  jest wporzadku? Dzwine standardy ma ta NC+ ?... u mnie nazywa sie to dzialanie na szkode firmy.Bezczelność w tym akurat przypadku to naciąganie na koszty dojazdu i odradzenie rozmowy z DUK,który zrobi niegorsza umowę a często lepszą umowę niż POS na reaktywacji.Zobacz parę postów wyżej jaka otrzymałem ofertę.Zrobilbys ja w POS(z tego co widze jestes pracownikiem)?? W innych przypadkach bezczelność to nagminne sugerowanie,że trzeba "przepisać"  umowę na męża,żonę.Czesto klienci są nieswiadomi,że zawarli nową umowę i np maja podwójny rachunkek przez miesiąc lub dwa. Mój znajomy poszedł do jednego punku w celu wymiany uszkodzonego pilota.Karyna w punkcie powiedziala,ze jak przedluzyl przez infolinie to niech zalatwia na infolinii,bo.u niej musi zaplacic...dopiero reklamacja przywolala Pania do porzadku.Oczywiscie dzbany trafiaja sie w kazdym dziale tak samo jak porzadni ludzi,wiec napisalem to w duzym uogolnieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się do tej "bezczelności" pracownika. Co do działania na szkodę firmy zgadzam się z tym ale odnosisz się do infolinii więc Ci tylko powiem to jest nic w porównaniu do tego jak infolinia działa na szkodę firmy (z własnego doświadczenia i opowieści klientów po rozmowach z nimi), z resztą niejeden tutaj pisał o tym jak konsultanci odpowiadają klientom, ich zachowanie i stosunek do klienta. To wszystko podchodzi pod działanie na szkodę firmy.

 

Dalej już podpinasz pod tą bezczelność coś czego w tym punkcie nie było (przepisywanie umowy, itp). Albo piszemy o konkretnej bezczelności tego pracownika albo ogólnie. Z ogólną się mogę zgodzić ale tutaj konkretną już nie. Proste, że gość chce zarobić od tego w tym punkcie jest. Myślisz, że zarabia na tym że pilota czy dekoder wymieni?

20 minut temu, hubson napisał:

Mój znajomy poszedł do jednego punku w celu wymiany uszkodzonego pilota.Karyna w punkcie powiedziala,ze jak przedluzyl przez infolinie to niech zalatwia na infolinii,bo.u niej musi zaplacic...dopiero reklamacja przywolala Pania do porzadku.

 

Co do powyższego co to znaczy uszkodzony? Co nie działało? Bo tu Cię mogę zaskoczyć co to jest uszkodzenie pilota wg NC+ i ta Karyna mogła mieć rację (choć nie twierdzę, że miała bo nie napisałeś co to za uszkodzenie) a tak po reklamacji miała podkładkę.

 

Co do ofert DUK jak i APS to odniosę się do Twojej, jedynie HBO za 0 zł standardowo nie jest dostępne trzeba pokombinować żeby dać to klientowi więc:

20 minut temu, hubson napisał:

 DUK,który zrobi niegorsza umowę a często lepszą umowę niż POS na reaktywacji.Zobacz parę postów wyżej jaka otrzymałem ofertę.Zrobilbys ja w POS

tak zrobiłbym

 

Edit: koniec offtopu bo i tak pewnie w koszu wylądują wpisy

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem.Bezczelnosc w tym przypadku to  prosba o nierozmawianie z innym przedstawicielami swojej firmy.Inne przypadki podalem.Sprawa z pilotem.Stary pilot do Mediaboxa 1/3przyciskow przestala dzialac,nie bylo to uszkodzenie mechaniczne.Przedluzenie w Duk z info,ze mozna gwarancyjnie wymienic.Karyna bez nawet zobaczenie pilota powiedziala,ze jak znajomy nie przedluzal u niej to nie zalatwi sprawy.Dopiero po otwartej reklamacji sprawa zalatwiona pomyslnie.Jestem pewien,ze na reaktywacji bys mi nie dodal HBO Go za 0 i nie zrabatowal  wymiany dekodera 4k do 5zl,ale nie moge Ci tego udowodnic,tak jak Ty mi.Poza tym bylem w POS i oferty na przedluzenie byly zenujace w porownaniu do DUK.Nie kazdy ma chec czekania na odciecie syganlu zeby dostac cos porownywalnego do oferty w DUK w POSie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację w APS nc+, gdy poszedłem zapytać o propozycję przedłużenia umowy - jeszcze wtedy bez złożonego wypowiedzenia. Przedstawiona oferta bardzo mało atrakcyjna, więc od razu poprosiłem o wydrukowanie wypowiedzenia i po tym zaraz padło, że niech najlepiej umowa się zakończy to wtedy Pan przyjdzie w ciągu 14 dni i załatwimy coś ekstra, bo teraz będą dzwonić z mało ciekawymi ofertami i marnować Panu czas ;) 

 

Ale nie tylko w nc+ tak jest, gdyż z podobną sytuacją spotkałem się w T-Mobile, gdy podpisywałem umowę na internet domowy LTE. Konsultantka powiedziała to samo, że jak w przyszłości będzie dzwonić DUK / SUK czy infolinia to nie rozmawiać i że kontaktować się tylko z nią, bo jak sama powiedziała jest przedsiębiorcza i nie odpuszcza prowizji. Uśmiechnąłem się tylko ironicznie, zabrałem papiery i poszedłem czym prędzej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie. Telefon z ostatniej chwili: propozycja

1) Start+ z 8xC+ za 42,50 / 24 m-c

2) Start+ 6xC+, mistrzowska piłka 0 zł / 24 m-ce, HBO z HBO Go 5 m-czy za 0 potem OFF - 54,99

3) Comfort+ z 6xC+, mistrzowska piłka 0 zł / 24 m-ce, HBO z HBO Go 5 / 24 m-ce - 59,99

 

Obecnie mam Start+ 14,99 z pakietem 8xC+ promo za 25,00 i najem WifiPremiumBox za 5,00

całkść płace 44,90

Zalezy mi najbardziej na sporcie.

Co sądzicie o ofercie? Da rade coś jeszcze ugrać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...