Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę spróbować zejść z Extra+ na Comfort+ za 22,50. Wypowiedzenie wysłane. Czy opcję 8xC+ w cenie 25 zł  dostanę tylko podczas negocjacji przy przedłużaniu umowy, czy w podobnej cenie dobiorę go jak już będę miał aktywny Comfort+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:
1. Czy biorąc Comfort, dopełnienie na 1 msc za free do Extra dostaje się zawsze, czy muszę ich o tym poinformować podczas negocjacji?
2. Jak negocjujecie/negocjowaliście to od razu mówicie, że np. chcecie Comfort za 22.50 PLN, czy macie skuteczniejszą praktykę? U mnie po powiedzeniu tego wydają się obrażeni i szybko rozłączają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 16:47, Stasio7777 napisał:

Witam. Jestem tu nowy bo Orbitowałem?. Czy ktoś WIE ale WIE co to jest Nowy Komfort? Coś mu tam obcięli ale co dokładnie?  Yyyy dostałem taką ofertę na przedłużenie plus Canal za 25 pln. Ale co to jest ten Nowy? Pozdro

Podbijam.  Dzięki za wydaje mi się ale czy ktoś wie o co walczy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wreszcie udało się przedłużyć umowę po bardzo miłej długiej i owocnej rozmowie z konsultantem. Najpierw co uzyskałem:

1.Był  comfort z  8 canal+  79,99zl + HBO 0zl  + Wifipremiumbox 2zł,

Będzie Comfort za 22.5zl 

2.Był Comfort+  39,99 zł +  Mediabox 5zł

Bedzie Comfort za 14.99zl + 8canal za 25zl + HBO z HBO go na 6m za 20zl

3.Bedzie comfort+ 14,99 + wifibox 5zl

bedzie Comfort za 14.99

W każdej umowie dopełnienie do konca czerwca oraz dekoder za 0zl.W 1 umowie start oferty od 1czerwca. W 1 i 3 HBO do końca lipca

 

Jeśli chodzi o 1 i 3 umowę to bez problemu doszliśmy do porozumienia.Nad 2 umową musiałem się długo zastanawiać.Konsultant stwierdził,że da mi "legendarnego na satkurierze comforta za 14.99" jeśli dobiorę opcje canal+ na całą umowę i coś dodatkowo,aby wyszło finalnie,że podwyższył cenę pakietu.W jednym z pensjonatów faktycznie jest mi potrzebny większy pakiet z canal+ a opcje HBO po sezonie wakacyjnym wyłączę.Jedyne co będę musiał zrobić to podmienić dekodery ;)

Podsumowujac w  NC+ nie ma żadnych reguł i większość zalezy od konsultanta.Ciesze się,że trafiłem na bardzo sympatycznego i rzeczowego konsultanta,z którym rozmowa była przyjemnościa.Po rozmowie przyznał sie,że czyta regularnie forum dla poprawy humoru i widział mój post.Dzieki za porady i życzę Wam abyście przy swoich negocjacji też trafili na takiego eksperta :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w marcu. Obecnie Comfort za 22,50. Z końcem kwietnia skończył się okres darmowego dopełniania do Extra. Dzwoniłem wczoraj na infolinię i człowiek z nc+ twierdzi ,że nie może dać w cenie 10 zł. Stąd moje pytanie. Czy ktoś dostał ostatnio dopełnienie do Extra właśnie w cenie 10 zł ?

W dniu 4.05.2019 o 11:12, pokrywek napisał:

 

edit: udało się - dostałem dopełnienie do extra+ za 10zł/m do końca umowy. Dzięki @Pawel.

mieli 2 promocje - 2 miesiące gratis i potem 15zł/m-c lub 10zł/mc płatne od czerwca. wybrałem druga opcje.

 

Zadzwoniłeś na infolinię? Bo mi nie chciali zejść do tej ceny. Mówili coś kwocie ponad 44 zł za dopełnienie do Extra z Comfortu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za jaką kwotę można dostać Comfort + Eleveny przy przedłużaniu umowy? Umowa do końca maja. Wypowiedzenie zarejestrowane. Do tej pory Comfort za 22,50 zł. W marcu kupiłem pakiet Eleven za 15,9 zł do końca maja (rozgrywki Nice 1. liga żuzłowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oferta z przed chwili pakiet Superpremium ( 8xCanal, cinemaxy,hbo,Canal4K) za 99zł. Do tego wymiana starego Turbacza na dekoder 4K (dzierżawa 0zł, aktywacja 0zł).  Dodam iż umowe mam na wypowiedzeniu do 31.12.2019. Dobra oferta czy można jeszcze coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...