Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

Taaa jasne ,nikt nie dostał w 2019 r dopełnienia Extra za 10 zł ,dlatego nie pisz bzdur.... 

 

nie ma już dopełnienia comfortu do extra+ za 10zł ? wcześniej dawali każdemu .

czy comfort za 19,99zł jest do wyciągnięcia?

wysłali mi smsem propozycję extra+ za 44,99 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Buziaczek1982 napisał:

Taaa jasne ,nikt nie dostał w 2019 r dopełnienia Extra za 10 zł ,dlatego nie pisz bzdur.... 

Zanim włączyłem kilka dni temu darmowy pakiet HBO miałem w ICA ofertę na rozszerzenie do Extra+ w cenie 10 zł. Więc kto tu pisze bzdury?

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dawidek12390 napisał:

U mnie również dwa lata spokoju.

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Multiroom Standard
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł 


po jak długich negocjacjach otrzymałeś taką ofertę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem wszystkim przedłuzajacym! ?

Ja obecnie posiadam pakiet :

1.Pakiet comfort+

2. 6x C+

3. Multiroom za 10zł (jeden dodatkowy dekoder)

 

Łacznie placę 69,99zł

 

mam umowe do konca marca i juz dzwoni do mnie dzial utrzymania klienta bozlozylem wypowiedzenie. 

 

Rozumiem ze pakiet Extra+ i 8xC+ jest za 59zł? W moim wypdku dodatkowo 10zł za MS

 

Pytanie do was jak to robicie zw dostajecie np dodatkowyndekoder za 0zł lub nawet 5zł? Jak ja negocjuje to nic sie nie da zrobić... podpowiedzcie co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się uprzeć to za 57.50 można mieć pakiet Extra+ z CANAL+ -> Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów. 
Wszystko fajnie, tylko do takiej konfiguracji Mistrzowska piłka za minimum 20 zł /m. Dlatego sens ma tylko włącz /wyłącz (w miesiącach kiedy trzeba).
Do innych Extra z 6C czy Extra z 8C dają MP za 0zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Buziaczek1982 napisał:

Taaa jasne ,nikt nie dostał w 2019 r dopełnienia Extra za 10 zł ,dlatego nie pisz bzdur.... 

Piszesz bzdury.Znam osobę która dostała w Lutym dopełnienie za 10zl do pakietu Nowy comfor t za 22.5.To, że nie umiesz negocjować nie znaczy,że już nie dają takiego dopelnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jakid napisał:


po jak długich negocjacjach otrzymałeś taką ofertę ??

Odebrałem ze 10 telefonów za każdym razem wybuchali śmiechem jak im mówiłem o tej ofercie, aż w końcu zadzwonił jakiś gość z numeru krakowskiego i po konsultacji z kierownikiem przedstawił mi tą ofertę :)   

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2019 o 08:00, czarek007 napisał:

Extra,6xc+ 69,99,eleven 11,90,polsat sport premium za darmo.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Dzisiaj miałem to samo + utrzymanie MRS i dotychczasow dzierżawa 1xPACE za 0 zł - razem 81,90 zł. Na moją propozycję rezygnacji z MRS w zamian za premiumbox4 k i C+4K i HBO (w tym go) , chwila zadumy i jesteśmy na jutro umówieni na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

Mam pytanie do Was . 

14 lutego przedłużyłem umowę na kolejne 24 m-ce ( ta umowa kończyła mi się w maju br.) Dostałem tak warunki :

 

"Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje    Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)    od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,94 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Czy była szansa dostać kanały HBO na całe 24 m-cy gratis ???    Bo jeśli tak to jeszcze wypowiem im umowę ?? 

Z góry dziękuje za informację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś wcześniej HBO ? Przed przedłużeniem?

Jeżeli nie, to szanse na jego zdobycie za 0zł na całą umowę nikłe (a wręcz równe 0).

 

Na pewno za 79,99zł udałoby Ci się zdobyć 8xC+ zamiast 6xC+, a to pozwoliłoby Ci na korzystanie z Canal+VOD (nie wiem czy potrzebujesz).

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamil2505 napisał:

A miałeś wcześniej HBO ? Przed przedłużeniem?

Jeżeli nie, to szanse na jego zdobycie za 0zł na całą umowę nikłe (a wręcz równe 0).

 

Na pewno za 79,99zł udałoby Ci się zdobyć 8xC+ zamiast 6xC+, a to pozwoliłoby Ci na korzystanie z Canal+VOD (nie wiem czy potrzebujesz).

 

Bardzo dziękuje za odpowiedź . Nie ma potrzeby korzystania z Canal+ VOD , no może jak bym miał to i może bym korzystał . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po negocjacji z działem utrzymania (kończy się bieg wypowiedzenia) otrzymałem:

Superpremium+

Canal+8

HBO

Filmbox Pack

Mistrzowska Piłka

HBO GO

Fox Play

NatGeo Play

za 104,99zł /m-c

 

do tego 4K Ultrabox za 5zł/m-c (aktywacja 49zł)

 

Umowa na 24 miesięcy. Jestem zadowolony, bo zmniejszyłem troszkę rachunek i wymieniam Pace'a który już wołał o wymianę (wolny, co chwila niezbędny był reset).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, przed chwilą po kontakcie z mojej strony pod numer tel. 12 2947879 otrzymałem od Pani następującą propozycje:

- multiroom na starej zasadzie z cyfry

- Extra+ 6xcanal+ 69,99 zł

- Eleven (4 kanały) 11,90 zł

- Mistrzowska piłka 10,00zł

Razem daje to kwotę 91,89 przez 24 mc

Jaka jest wasza opinia odnośnie tej propozycji ?

A dekodery masz od nich?

 
Tak, dekodery są w dzierżawie (jeden z nagrywarką chyba Pace PVR, drugi najprostszy jakiś model Sagem-  oba starocie kilkuletnie)
Z dekoderami podobno lepiej nic nie kombinować ze względu na stare zasady multiroomu...
Będę próbował uzyskać w takim razie tak jak sugerował shark co najmniej darmowe PSP
 
Szybka aktualizacja informacji , zadzwoniłem pod numer 608913460 i Pani praktycznie od razu przystała na powyższą propozycję(darmowe PSP) w kwocie 81,89zł także  dzięki za poradę :)
Edytowane przez Pawel87
Przedłużenie umowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎20‎.‎02‎.‎2019 o 14:18, Krzysiek11:) napisał:

Jakby się uprzeć to za 57.50 można mieć pakiet Extra+ z CANAL+ -> Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów. 

 

W dniu ‎20‎.‎02‎.‎2019 o 14:48, Buziaczek1982 napisał:

Taaa jasne ,nikt nie dostał w 2019 r dopełnienia Extra za 10 zł ,dlatego nie pisz bzdur.... 

A po ile chodzi teraz dopełnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...