Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Doszły mnie słuchy, że skończył się darmowy okres LM i Polsatów Sport Premium, faktycznie włączam tv i nie ma...
Za ile można wyrwać ten pakiet LM? Obecnie posiadam Superpremium + Eleven Sports + Man Pack + Multiroom + 2x PACE - umowa do czerwca 2020r?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...

Obecnie: umowa na czas nieoznaczony - płacę 93,99 zł, w tym:

- Extra+ z 8C+ - 88,99 zł (wcześniej 79,99, gdy obowiązywała umowa na czas oznaczony),

- najem Wifi PremiumBox+ - 5 zł

- multiroom standard (2 karty cameleon) - 0zł

- no i dekoder, który swego czasu wykupiłem na własność a który właśnie przestał działać - Sagemcom DSI87.

No i teraz nie mam możliwości korzystania z multiroomu :(

 

Dzwoniłem w zeszłym tygodniu na infolinie - konsultant od razu mnie zbył i stwierdził, że w ciągu 2 dni odezwie się ktoś do mnie z ofertą utrzymaniową...

Do tej pory cisza.

Podszedłem do punktu nc+ z prośbą o dobranie drugiego dekodera (np. WiFiBoxa) ale tam też mnie miła Pani zbyła i kazała dzwonić na infolinie........... oczywiście niby coś tam mogła, ale oferta standard i +10zł do rachunku.

Teoretycznie chciałbym przedłużyć umowę na obecnych warunkach (ale przy kwocie 79,99+5+0) dobierając Eleveny (w cenie promocyjnej ;)

Niestety nigdzie nie chcą ze mną gadać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już po przedłużeniu. Kolejne 2 lata spokoju ?

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie świetna oferta. Brakowałoby mi tylko ELEVEN . HBO i HBO GO jest na 24 mce? Ja planuję w ramach negocjacji przedłużeniowych zrezygnować z MS i oddać wysłużone Cemeleony i PACE które mam obecnie za 0zł i w to miejsce pozyskać premium boxa i C+4K za Ozł. Ktoś przerabiał taki manewr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również dwa lata spokoju.

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Multiroom Standard
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pawcio29 napisał:

Wg mnie świetna oferta. Brakowałoby mi tylko ELEVEN . HBO i HBO GO jest na 24 mce? Ja planuję w ramach negocjacji przedłużeniowych zrezygnować z MS i oddać wysłużone Cemeleony i PACE które mam obecnie za 0zł i w to miejsce pozyskać premium boxa i C+4K za Ozł. Ktoś przerabiał taki manewr?

 

 

HBO i HBO GO na 24 miesiące. ElevenSports nie chciałem bo nie oglądam tak dużo ligi zagranicznej a jak będzie potrzeba to uruchomie na zasadzie włącz i wyłącz.  Nowych dekoderów nie chciałem. W zasadzie rozmowa trwała 2 minuty. Konsultant zapytał się jaka oferta mnie interesuje abym pozostał dalej z nimi, wiec przedstawiłem warunki które od razu zostały zaakceptowane. 

Edytowane przez taiszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bigbaks napisał:

Witam

 

Doszły mnie słuchy, że skończył się darmowy okres LM i Polsatów Sport Premium, faktycznie włączam tv i nie ma...
Za ile można wyrwać ten pakiet LM? Obecnie posiadam Superpremium + Eleven Sports + Man Pack + Multiroom + 2x PACE - umowa do czerwca 2020r?

 

Pozdrawiam

 

20 i 30 zł. Możesz też przedłużyć umowę to będzie taniej za LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja mam do września extra+ canal+(8) man Pak, eleveny, za 96,89 ale zależy mi na LM I wczoraj dzwoniłem dlaczego wyłączyli więc od razu zaproponowali przedłużenie umowy z LM za 102,89 . Co proponujecie brać czy jest szansa coś więcej wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, taiszo napisał:

I już po przedłużeniu. Kolejne 2 lata spokoju ?

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Hej 

 

Do kiedy miałeś umowę?

Dzwonili do ciebie?

13 godzin temu, dawidek12390 napisał:

U mnie również dwa lata spokoju.

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Multiroom Standard
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilą po kontakcie z mojej strony pod numer tel. 12 2947879 otrzymałem od Pani następującą propozycje:

- multiroom na starej zasadzie z cyfry

- Extra+ 6xcanal+ 69,99 zł

- Eleven (4 kanały) 11,90 zł

- Mistrzowska piłka 10,00zł

Razem daje to kwotę 91,89 przez 24 mc

Jaka jest wasza opinia odnośnie tej propozycji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jakby się uprzeć to za 57.50 można mieć pakiet Extra+ z CANAL+ -> Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pawel87 napisał:

Witam, przed chwilą po kontakcie z mojej strony pod numer tel. 12 2947879 otrzymałem od Pani następującą propozycje:

- multiroom na starej zasadzie z cyfry

- Extra+ 6xcanal+ 69,99 zł

- Eleven (4 kanały) 11,90 zł

- Mistrzowska piłka 10,00zł

Razem daje to kwotę 91,89 przez 24 mc

Jaka jest wasza opinia odnośnie tej propozycji ?

A dekodery masz od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

Taaa jasne ,nikt nie dostał w 2019 r dopełnienia Extra za 10 zł ,dlatego nie pisz bzdur.... 

 

Do tej pory miałem Extra+ HBO (bez Go) za 59.90 -zł.

Po wysłaniu wypowiedzenia i kilku mniej lub bardziej głupich propozycjach z ich strony stanęło w zeszłym tygodniu na:

Extra+, (C seriale i discovery), National G, Fox za 44.99 -zł

 

Jestem zadowolony. Z uwagi na dzieci musiał być Extra, a z uwagi na Netflixa chciałem jak najtaniej bo oferty sportowej i filmowej i tak praktycznie u nich nie oglądam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...