Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie forumowicze podstawą dobrej oferty jest zarejestrowane przez was wypowiedzenie (najlepiej w salonie nc+) i cierpliwe czekanie do ostatniego miesiąca w którym kończy się umowa. Wtedy dzwonią i sami pytają co Was interesuję;).

 

5 minut temu, brumq napisał:

Jak to jest dokładnie z kanałami Polsat Sport Premium.

Aktualnie mam je za darmo - dostałem je przy przedłużeniu umowy Extra+ Canal+ (oferta świąteczna na 2 lata za 99,99zł).

Czy przy przejściu umowy na czas nieoznaczony te kanały będą mnie kosztować 30zł?

Wszystko zależy od tego czy za dwa lata Polsat nadal będzie posiadał prawa do LM bo w wyniku przetargu może "ona" wrócić do Canal Plusa;). Odległa przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomek198609 napisał:

Mozesz dac jakis zrzut ekranu z konta na ICA potwierdzajacy Twoja oferte?

 

 

Poniżej scan potwierdzenia skorzystania z oferty otrzymanej na @.

http://hostuje.net/file.php?id=ccf33005a45a15245f28d14da19a526c

 

 

44 minuty temu, NobelM napisał:
17 godzin temu, erdalove napisał:
Wszyscy tu piszą, że nie ma HBO na całą umowę, jak się nie miało go w ofercie. Ja nie miałem, a dostałem HBO z HBO GO na całe 24 m-ce + 8xCanal+ z Comfortem+, Filmboxami i multiroomem za 69,99 zł. Pierwszy uśredniony rachunek to 63,99 zł.

Jaki pakiet miałeś poprzednio i ile płaciłeś?

 

Comfort+, 8xCanal+, multiroom. Uśredniony miesięczny koszt 61,50zł, było bodajże 69,99zł ale pierwsze 3 miesiące darmowe płaciłem normalnie 61,50zł. Umowa na 15 miesięcy do 31.01.2019. Przedłużyłem w połowie 12.2018, bez żadnego wypowiedzenia. Sami dzwonili, nie kontaktowałem się ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety bez gratisa, uważam że dostałem i tak sporo choć wiem że te 2 miesiące za 0zł było jeszcze do ugrania. Pierwszy niższy rachunek wynika z tego że miałem nadpłatę z poprzedniego okresu rozliczeniowego (stara umowa). LM jest w otwartych kanałach, niestety już się tak nie zapalam na piłkę kopaną jak to było jeszcze kilka lat temu i PSP nie był priorytetem w negocjacjach. Najbardziej zależało mi na HBO a w zasadzie na bibliotece HBO GO z pokaźną liczbą tytułów do nadrobienia. Swego czasu miałem HBO ale to było jeszcze w starej N-ce. Zgram sobie tureckiego "Ezela" z kolekcji Filmbox LIVE i zamienię na coś innego, może dopełnienie do extra czy eleveny, nie wykluczam też PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, konkretne pytanie: place za wynajem dekodera 4K - 15 zl umowa do konca stycznia. Czy jest szansa przy negocjacjach zejsc nizej z ta kwota albo nawet do zera albo wymiana dekodera na inny z nizszym kosztem wynajmu?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kubson79 napisał:

Panowie i Panie, konkretne pytanie: place za wynajem dekodera 4K - 15 zl umowa do konca stycznia. Czy jest szansa przy negocjacjach zejsc nizej z ta kwota albo nawet do zera albo wymiana dekodera na inny z nizszym kosztem wynajmu?

Pod względem sprzętu w nc+ jest wolna amerykanka.Nie ma niestety jasnych reguł ile i przy jakich pakietach obowiązują ceny najmu. Przy wyższych pakietach teoretycznie łatwiej o niższy koszt najmu ale to też nie jest reguła, bo jeszcze konsultant może a nie musi przydzielić rabat. Jak to napisał klasyk "trzeba jeszcze odpowiednio prowadzić rozmowę" cokolwiek to znaczy :D

Fakt jest taki, że to co utargujesz to Twoje ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kubson79 napisał:

Panowie i Panie, konkretne pytanie: place za wynajem dekodera 4K - 15 zl umowa do konca stycznia. Czy jest szansa przy negocjacjach zejsc nizej z ta kwota albo nawet do zera albo wymiana dekodera na inny z nizszym kosztem wynajmu?

@kubson 79 walcz o wynajem deka za 5 zł. bo jest teraz taka promocja bo sam ją dostałem przy małym abonamencie i to sami mi zaproponowali a nie wiem czy mając teraz dek 4k chciałbyś  ograniczać się w gorszym obrazie czy nagrywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na koniec lutego kończy mi się umowa( od 12 lat w canal+) jak niżej. Do dotychczasowej umowy chciałem dobrać multirom, Ligę Mistrzów,  nc+ oferuję za 109 PLN. Czy to dobra cena?

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  86,4
Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji
Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies.
Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m i 79,50 zł dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), Najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaakceptowałem takie coś:

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, Cinemax, Filmbox Pack, H2, HBO GO, History HD, Hustler HD, Mistrzowska Piłka, Sportklub.

Wszystko za 119zl. Jedynie zaczynam żałować, że wymieniłem Mediabox na ten 4K. Skusił mnie tylko ten większy dysk.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2019 o 15:30, Arr0w napisał:

Można jakoś sprawdzić, ile wyniesie abonament, po przejściu umowy na czas nieokreślony?

 

Teraz płacę 49,99 PLN za Comfort+ z 8xCanal+ (umowa do końca miesiąca).
Konsultant twierdzi, że po wycofaniu wypowiedzenia, będzie tylko 4 PLN więcej.

 

 

Konsultant mówi prawdę będziesz płacił 4 zł więcej, tylko nie dodał że będzie to opłata za sam pakiet Comfort+. Pakiet 8xCanal+ wygaśnie z końcem umowy bo zapewne dobierałeś go w trakcie umowy do końca bieżącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel, czyli jak umowę mam do końca kwietnia, a we wrześniu 2018r. włączyłem Canal+ 4K ze zobowiązaniem na 12 m-cy (okres gwarantowany w ICA wskazuje do września 2019r.) to mimo wszystko z końcem okresu oznaczonego umowy będę mógł wyłączyć tą opcję bez żadnych problemów? ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też (nie mam HBO) interesuje ta oferta 79,99zł C+8 HBO (może być bez GO), z MP, bez tych Foxów i innych Nationali, ale z opcją Eleven rok 7,95

 

Jak miałbym dostać HBO free tylko na 5 mies, to chciałbym 6C+ 69,99zł z MP i opcją Eleven 7,95zł rok, no już kompletnie marudząc na 15mies a nie na 24mies, albo jakieś miesiące free.

 

Ale na razie miałem tylko jakąś jedna egzotyczną propozycję, nie wartą opisywania nawet (umowa do końca marca) plus jakiś sms z prośbą o kontakt.

Zadzwoniłem sam dziś (KRK) oferta 82,99 Extra+8C+, HBO gratis tylko do końca marca, możliwość kupienia Eleven na rok za 9,95zł, oczywiście odrzucona, wypowiem, poczekam

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...