Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Pawel napisał:

W ICA jakie masz oferty przedłużeniowe?Do końca stycznie jeszcze jest trochę czasu. Czekaj.Sami się odezwą prędzej czy później.

 

W ICA mam własnie ofertę taką sama jaką usłyszałem od konsultantki. Coś czuje że nic ciekawego nie zaproponują i chyba im podziękuje za współprace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panie i panowie w tym momencie mam taka o to oferte:

 

- umowa 15 mc - 2 mc x 0 zl, 13 x 84,4 zl ,  srednio za mc 73,14 zl

-  Eleven Sports

-  MULTIROOM STANDARD

- NAJEM PVR - 2 dekodery

- Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

- liga mistrzow

 

Dzis telefon i taka o to propozycja:

- utrzymanie wszystkich w/w skladnikow oferty -  umowa 24 mc

- hbo hbo go na 5 mc x 0

- fox play - 24 mc x 0 zl

 

Cena 81,89 zl za mc

 

Czy moge cos ugrac wiecej ? Glownie mi zalezy tylko na opcjach sportowych ... moge zostal przy multiroom-ie, ale nie jest to konieczne jesli wymiana dekoderow  i cena koncowa bedzie nie wieksza niz to co place w tym momencie ...

 

Z gory dziekuje za informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fajny06

No to bardzo dobra oferta i jak ją aktywujesz, to potem po pierwszym pełnym miesiącu jak chcesz to możesz na zwykłej infolinii dla Abonentów negocjować o dobranie opcji dodatkowej "Dopełnienie do Extra+" za 10 zł/m do końca umowy.

Pod jakim numerem telefonu przedłużałeś umowę?

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomek198609 napisał:

Ktos pomoze ?

 

Witam,

 

Panie i panowie w tym momencie mam taka o to oferte:

 

- umowa 15 mc - 2 mc x 0 zl, 13 x 84,4 zl ,  srednio za mc 73,14 zl

-  Eleven Sports

-  MULTIROOM STANDARD

- NAJEM PVR - 2 dekodery

- Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

- liga mistrzow

 

Dzis telefon i taka o to propozycja:

- utrzymanie wszystkich w/w skladnikow oferty -  umowa 24 mc

- hbo hbo go na 5 mc x 0

- fox play - 24 mc x 0 zl

 

Cena 81,89 zl za mc

 

Czy moge cos ugrac wiecej ? Glownie mi zalezy tylko na opcjach sportowych ... moge zostal przy multiroom-ie, ale nie jest to konieczne jesli wymiana dekoderow  i cena koncowa bedzie nie wieksza niz to co place w tym momencie ...

 

Z gory dziekuje za informacje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@marszal84,dostałeś dekoder 4K za 5 zł/mc a kanał Canal+4K ? ;)

Edit:

Dzięki za udzielenie informacji. Pamiętajcie , że sam dekoder w umowie nie daje dostępu do Canal+4K.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krzyso92 napisał:

Dotychczasowa oferta Pakiet Start w tym najem dekodera HD za 26.99 za 12 mscy, obecna propozycja 24 msce 34 zł za Pakiet Comfort + HBO na 3 msce + wymiana dekodera na 4k bezczynszu. Czy to dobra oferta?

 

Mam Start+ od grudnia, więc jeszcze mały staż i poszedłbym na takie warunki, nawet z aktywacją. Jak myślicie próbować dzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Dzisiaj dzwoniła Pani (nc)z propozycją przedłużenia umowy. Zaproponowała Pakiet Extra na 24 miesiące za ok 45 zł (zdaje sie ze 44,5). Dekoder mam zwykły ITI2851S(nie potrzebuje lepszego) czy to dobra oferta? Dzięki za odpowiedzi! Dotychczas miałem pakiet Comfort poszerzony do Extra za 39,99 zł

Edytowane przez leonsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonsio, to są ceny dla nowych abonentów. Ty jako obecny możesz wynegocjować to co napisał kolega @markar. Dodatkowo sam sobie odpowiedziałeś na własne pytanie, bo jak podwyżka ceny może być dobrą ofertą? ;) Skoro do tej pory za Extra+ płaciłeś 39,99 zł to podwyżka o 5 zł nie jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...