Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do końca grudnia , jeszcze bez wypowiedzenia.

 

Dostałem oferte na przedłużenie  

extra+, canal+ (8 kanałów) , eleveny,mistrzowska piłka do czerwca,fox play , national geopgraphic play , canal vod ,HBO i hbo go na 5 mięs. 0zl potem 25zl 

Za 96,89zl

czyki będę płacił tyle samo ale dodatkowo 2 kanały canal +, mistrzowska piłka , fox play , national play canal vod, i hbo na 5 mięs. Potem mogę zrezygnować .

 

dobra oferta ? Brać? Czy można coś z hbo ugrać ?

Edytowane przez Kuji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie dzisiaj przedłużone 19.10.2018:

Umowa 24 miesiące

Extra+

C8

Eleven

Mistrzowska Piłka ( do końca sezonu za darmo czyli czerwiec 2019, jeżeli nadal kanały będą dostępne na nc+ to przedłużenie na kolejny sezon za darmo)

HBO na 3 miesiące za darmo

Filmbox na miesiąc za darmo

Cena: 91,89

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 24 miesiące

Extra z Canal+ 8

LM ( do końca sezonu za darmo czyli czerwiec 2019, jeżeli nadal kanały będą dostępne na nc+ to przedłużenie na kolejny sezon za darmo)

HBO do 31.03.2019 za dramo później za 25 zł lub rezygnacja przez infolinię

Filmbox do końca listopada za darmo.

Łącznie 79,99+10 zł najem dekodera wifipremiumbox+

 

Myślałem że uda się ugrać eleveny za dramo, ale niestety... Ważne ze LM jest za darmo na całą umowę.

 

Co sądzicie na temat tej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dostałem coś takiego:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 9,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł 2 m i potem 5zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

1. Nie mam w tym zapisane nc+ go tv za zero, co miałem na 100 godzin. Czy  z automatu dają już nc+ go tv i o tym  już nie piszą?

2. Canal + VOD też w pakiecie za zero?

3. Co oznacza te 03/18 i 07/17. 

4. FIlmboxa miałem mieć do końca roku za zero, potem wyłączony a tu nie ma zapisku o filmboxie. Czy zatem mam go za zero na cały okres umowy?

Edytowane przez boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:

Można wyciągnąć Extra + 6C za 70zł

A można też wziąć Comfort+ za 22,50 + dopełnienie Extra+ za 10-15zł i paczkę C+ za 25zł (na 6 miesięcy) czyli łącznie 57 - 62zł

 

13zł to jest spora różnica więc może faktycznie warto się w to pobawić.

Tylko jak rozumiem istnieje ryzyko, że po 6 miesiącach C+ już skończą dawać po 25zł i mogą dać więcej tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, boski napisał:

 

1. Nie mam w tym zapisane nc+ go tv za zero, co miałem na 100 godzin. Czy  z automatu dają już nc+ go tv i o tym  już nie piszą?

2. Canal + VOD też w pakiecie za zero?

 

Nie dają już, tylko było cały czas za 0 i 100 godzin przy odpowiednim pakiecie.

Canal+ VOD też masz za free. Oczywiście darmowe pozycje.  Na resztę pytań niech Ci infolinia odpowie, bo bierzesz ofertę, a nie słuchasz co i jak. Konsul wszystko na bank musiał Ci powiedzieć.

 

@fizyk123

Mi dali na całą umowę C+ za 25 przy przedłużaniu. Na 32 m. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boski, te oznaczenia (03/18) czy (07/17) to oznaczenia wprowadzenia / aktualizacji regulaminów / zasad danej opcji dodatkowej. Nie patrz na to bo to nie ma dla Ciebie znaczenia. Ważne są tylko ceny i okresy za konkretne opcje :)

 

Odnośnie Filmboxów to masz je tylko czasowo włączone na taki okres zapewne jak powiedział Ci konsultant czego potwierdzeniem jest, że ten pakiet nie występuje w sekcji "wybrane promocje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 08:52, shevchenko1987 napisał:

Tak tak, o taką "wymianę" mi właśnie chodziło ;) 

 

Czyżby coś się zmieniło w polityce firmy? Bo do tej pory było to niemożliwe. Trzeba było zakończyć bieżącą umowę na sprzęcie własnościowym i wziąć nową na kwotę nie niższą niż obecne zobowiązanie z ich sprzętem. 

 

Tak trochę się zmieniło i przy przedłużeniu da się wymienić dekoder własnościowy nawet z conaxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie przedłużyć na dotychczasowych warunkach:

 

Comfort+, Dopełnienie do Extra+(przez pierwszy msc), MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Comfort+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Przez dobry miesiąc odrzucałem oferty na 22,50. czekałem aż umowa przejdzie na czas nieokreślony.

Edytowane przez schnap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Za tyle to dają Extra z paczką C+. LM za 0? Nie jest za 0. Jest za dychę. Z tym, że tu zrobili wałek podnosząc cenę Comfortu z C+ o 10, a niby za free dali LM. ?

Dają, ale Extra 6C+, a kolega wyżej napisał, że ma Comfort 8C+, także LM wychodzi za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 10:08, ircios napisał:

Nie pomyślałaś, że ma swój dekoder z wolnego rynku,   bo  ma Cameleona? Bo mi tak się zdaje

 

W dniu 19.10.2018 o 10:31, shevchenko1987 napisał:

@ircios, pewnie masz rację z tym Camelem ;) 

Nie. Na swojej umowie mam cameleony, ale ta umowa konkretnie należy do taty, ja jestem tam dodany jako upoważniony.

Dekoder jaki ma to Box+/HD ADB 5800S z kartą conax. Miał wcześniej go w ofercie na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle dają:

- Superpremium+ 99 

- HBO GO - 5 zł

- Dekoder 4k - 15 zł (49 zł aktywacja)
- MR - 10 zł

- Filmbox - 5 zł

- Eleven Sports - 7,95 zł

- Mistrzowska piłka za 0 zł

- Kolekcje Fox Play i NG za 0 zł

- Canal+4K - 10 zł

Łącznie wychodzi 152 zł 

Darmowych miesięcy nie dają niby w ogóle xd

Dali komuś może ten Canal+4K za darmo? Przy zmianie dekodera? Konsultant twierdzi, że mógłby mi zrobić za 0 zł ale gdybym już wcześniej posiadał dekoder 4k, a APS nie chce wymienić przed przedłużeniem. 

Ewentualnie czy w tym pakiecie mogą dać HBO GO za 0 zł (wcześniej też miałem je za 5 zł), wymienić dekoder na Ultraboxa+ ze zniesioną opłata za dzierżawę lub mr za 0 zł?.

Wypowiedzenie dopiero co złożyłem (być może coś pomoże) dlatego że w APS podniesiono mi dość mocno ciśnienie.. 

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie przestałem negocjować z nc+ przedłużenie mojej umowy na pakiet VIP+Max z 3xmultiroom i mediabox+ jako dekoder główny. Po tym jak poszło wypowiedzenie z mojej strony, okazało się, że nc+ nie ma dla mnie żadnych ofert przedłużenia. Z racji tego że umowę mam do końca roku a że trafiła się oferta dla nowych abonentów z aktywacją 0 zł za każdy dekoder więc kupiłem sobie pakiet superpremium+ z 3xmultiroom i dekoderem 4K, dostępem do Canal+4K UHD, z kanałami Eleven, dostępem do LM i LE za 159,99 miesięcznie. Jeśli dokupie teraz pakiet Filmbox za 5 zł, HBO GO za 5 zł, Man Pack za 20 zł i do tego kolekcję Canal+Seriale Extra za 10 zł to wyjdzie że mam pakiet VIP+MAX w cenie 199,99 za wszystko. Uważam że to lepsze rozwiązanie niż prosić się o ofertę która i tak nie przebije możliwości cenowych o których piszę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...