Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, kkooccuurr napisał:

Obecnie posiadam:

 

Extra+

8x CANAL+

HBO

nc+ go

Pace PVR

 

...wszystko za 79,99, umowa do 12.2018. Propozycja przedłużenia na 24 miesiące na tych samych zasadach + ewentualnie LM za 5 PLN od stycznia.  Czy da się cokolwiek więcej z tego wycisnąć? 

 

Dziękuję za pomoc!

 

Wydaje się, że to max (raczej nie dają LM za 0zł jak się ma HBO za 0zł, to albo to). Walcz jeszcze o 2-3 darmowe miesiące.

 

13 godzin temu, cybi napisał:

Witajcie, dziś kolejny telefon z DUK, kolejna rozmowa  i propozycja Extra + z 6 Canal + za 69.99. Pytam wytrwanych negocjatorów, czy to jest max za ten pakiet?

 

Jeżeli nie chcesz kombinować z zejściem na Comfort+ (22,50zł) z dobraną paczką 8C+ na 6m (25zł) i później dobraniem dopełnienia do Extra+ (10-15zł), to pakietu Extra+ z 6C+ na 24m taniej jak za 69,99zł nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NobelM napisał:

 

Wydaje się, że to max (raczej nie dają LM za 0zł jak się ma HBO za 0zł, to albo to). Walcz jeszcze o 2-3 darmowe miesiące....

 

 

 

Nie wydaje się, bo to jest max. Powinieneś to wiedzieć, ale on już nie koniecznie, bo nie czyta. Taki zestaw z HBO za Free na całą umowę to b. dobra oferta. Przeważnie w tej cenie dają na 6m.za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet superpremium+ 99.99zł i eleven

w sumie C+x8, HBO, multiroom standard za 0zł, Najem dekoderów 0zł (Sagemcom hd x2 -2 karty cameleon), eleven - 15.90zł.

Cena w sumie 115.89zł

Umowa do 31.03.19 (zaczynają się kontaktować)

Czy cena za to jest ok i czy jest szansa na dołożenie w tej samej cenie mistrzowskiej piłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NobelM napisał:

 

Wydaje się, że to max (raczej nie dają LM za 0zł jak się ma HBO za 0zł, to albo to). Walcz jeszcze o 2-3 darmowe miesiące.

 

 

2 godziny temu, ircios napisał:

Nie wydaje się, bo to jest max. Powinieneś to wiedzieć, ale on już nie koniecznie, bo nie czyta. Taki zestaw z HBO za Free na całą umowę to b. dobra oferta. Przeważnie w tej cenie dają na 6m.za free.

 

 @ircios @NobelM

Dzięki, przyklepane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2018 o 11:50, adamus44 napisał:

Umowa przedłużona 1.10

Extra+,HBO, HBO Go, nc+Go,

Multiroom (karty Cameleon),najem dekodera

Za 64.99 zł na 15 m-cy

Wczoraj zdecydowałem się jeszcze na pakiet 8xCanal+ i mistrzowską piłkę. 

Po aktualizacji oferty kwota stała na cały okres umowy (24 m-ce) 84,99 zł.

Bardzo fajna oferta za 64,99 i na coś podobnego będę polował . Mogę tylko spytać co miałeś wcześniej, że taką ofertę dostałeś? (ja dostałem 75zł/24mc, i to bez multiroom, ale też bez wypowiedzenia jeszcze)

Edytowane przez Rumcajs1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rumcajs1 napisał:

Bardzo fajna oferta za 64,99 i na coś podobnego będę polował . Mogę tylko spytać co miałeś wcześniej, że taką ofertę dostałeś? (ja dostałem 75zł/24mc, i to bez multiroom, ale też bez wypowiedzenia jeszcze)

 W sumie ten sam zestaw za tyle samo :) Tylko tyle, że teraz dodatkowo mam mistrzowską piłkę.

Edytowane przez adamus44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca października, na wypowiedzeniu. Telefony z Krakowa codziennie. Ciągle ta sama śpiewka, że 79,99 zł Extra+ z Canal+, 2xMultiroom po 10 zł, że taniej nie będzie. Chciałem wymienić dekoder na premium boxa, ale z góry tylko oferują 4K i nie ma innej opcji, do tego 15 zł. Mówię, żeby chociaż zeszli z ceny na 5 zł za dekoder, to nie, bo to i tak jest promocja, że 4K dekoder standardowo kosztuje 20 zł. Taki bajer nawijają, że szkoda czasu na rozmowę z nimi. Czekam do końca, zobaczymy co wyda. Ewentualnie wygaśnie umowa i będę robił reaktywację.

Dodatkowo w zeszłym tygodniu napisałem na nich reklamacje, że konsultanci są niemili, że nie ma z nimi możliwość jakiejkolwiek negocjacji, to na przeproszenie zaproponowali 5 miesięcy HBO, chciałem na cały okres umowy, ale też nie ma takiej możliwości... Szkoda czasu na nich.

Edytowane przez adek22@gmail.com
Dopełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ircios napisał:

Zejdą. Największe szanse po wygaśnięciu umowy  przez pierwsze 14 dni.

A czy da się zejść z superpremium do Comfort za 22,50 i dodatkowo oddać dekoder 4K (żeby nie płacić za niego 15 zł) i zastąpić go dekoderem z NC+ na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:

- Superpremium+ 99 

- HBO GO - 5 zł

- Dekoder 4k - 15 zł (49 zł aktywacja)
- MR - 10 zł

- Filmbox - 5 zł

- Eleven Sports - 7,95 zł

- Mistrzowska piłka za 0 zł

Łącznie za 142 zł 

Da rade wywalczyć coś jeszcze?

Konsultantka nie słyszała o darmowych miesiącach :P 

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:

- Superpremium+ 99.99 zł 

- Dekoder wifi box+, dwa dekodery MR - 25 zł (49 zł aktywacja) zwrot cameleonów i dekoderów.

- HBO GO - 0 zł

- NC+ GO - 100 godz mobilnie na tunerach bez limitu
- Man Pack - 5 zł

- NG Play - 0 zł

- C+ VOD - 0 zł

- Mistrzowska piłka za - 0 zł

- Eleveny propozycja za 11,99 zł na cały okres (zastanawiam się czas do jutra).

Łącznie za 129,99 zł  Co o tym sądzicie?

Edytowane przez adamo71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...