Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ircios napisał:

Chyba bez łaski powinni Ci wymienić dekoder do MR.

Pytałem o to i ogólnie rzecz biorąc usterkowość owego ADB jest znana i zaczyna być dla nc+ problematyczna (jak mi powiedziano). Planowana jest ponoć wymiana tych deków w ramach akcji wzywania do wymiany, ale termin jest bliżej nieokreślony. Z kolei wymiana od ręki jest problematyczna, bo nie mogę po prostu pójść, oddać i wziąć inny. Jest to jakaś cała procedura rezygnacji z multiroom i brania  go na nowo, z nowym dekiem. Oczywiście każda zmiana deka do multi to doba bez telewizji w multi, bo dopiero po dobie dek poprawnie odbiera  uprawnienia.

Strasznie mnie wkurza brak opcji własnych dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, cosmo napisał:

Pytałem o to i ogólnie rzecz biorąc usterkowość owego ADB jest znana i zaczyna być dla nc+ problematyczna (jak mi powiedziano). Planowana jest ponoć wymiana tych deków w ramach akcji wzywania do wymiany, ale termin jest bliżej nieokreślony. Z kolei wymiana od ręki jest problematyczna, bo nie mogę po prostu pójść, oddać i wziąć inny. Jest to jakaś cała procedura rezygnacji z multiroom i brania  go na nowo, z nowym dekiem. Oczywiście każda zmiana deka do multi to doba bez telewizji w multi, bo dopiero po dobie dek poprawnie odbiera  uprawnienia.

Strasznie mnie wkurza brak opcji własnych dekoderów.

To jest najlepszy dekoder do multiroom.Co masz z nim nie tak ?U mnie od niemal dwóch lat chodzi bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2018 o 20:39, Krzychooo napisał:

2 umowy na wypowiedzeniu. Przed chwilą telefon z ofertą. Warunki pozostały takie same jak do tej pory :) Comfort+ z MR Standard za 14,99 na 24 m-ce oraz to samo na drugiej umowie za 19,99. Dopełnienie do Extra+ na miesiąc za free (a właściwie na 2 miechy). Na mailu już oferta jest do akceptacji. Myślałem, że tych cen już nie ma. Jednak są. I nawet nie było wciskania wyższej oferty. Jestem pod wrażeniem.

Dlaczego nie na obu 14,99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawel napisał:

To jest najlepszy dekoder do multiroom.Co masz z nim nie tak ?U mnie od niemal dwóch lat chodzi bezproblemowo.

Wciąż są problemy z komunikacją pilot - dekoder. Najpierw wymiana pilota, potem - po potwierdzeniu problemów w punkcie nc+ - dekodera i pilota. Ale niewiele to zmieniło. Dek albo pilot jest kapryśny. Jakieś niedoróbki w pilotach albo w dekach. Albo tu i tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, akslow napisał:

Ja jestem na 14,99zł i kończy się w przyszłym miesiącu. Bez wypowiedzenia oferują 19,99zł.

 

Złóż wypowiedzenie. I albo się znajdzie kontynuacja za 14,99 albo w ostatnim dniu wycofaj wypowiedzenie, umowa przejdzie Ci na czas nieoznaczony i będziesz miał za 18,99 (tak powinno być w ICA). Jedyny minus takiej umowy to to, że chyba lipa jest z doborem opcji dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cosmo napisał:

Wciąż są problemy z komunikacją pilot - dekoder. Najpierw wymiana pilota, potem - po potwierdzeniu problemów w punkcie nc+ - dekodera i pilota. Ale niewiele to zmieniło. Dek albo pilot jest kapryśny. Jakieś niedoróbki w pilotach albo w dekach. Albo tu i tu.

Powiem szczerze , że nie czytałem wcześniej o jakichkolwiek problemach z pilotami w tej serii dekoderów.Albo miałeś po prostu pecha albo coś zakłóca prace pilota.Ja miałem takie przeboje ze złomem jaki swego czasu oferowała Cyfra+ a mianowicie dekoderem Philips.Plazma którą wtedy użytkowałem jakoś nie lubiła się z czujnikiem podczerwieni dekodera.Trzeba było przysłonić czujnik w dekoderze żeby zaczął odbierać komendy z pilota.Może u Ciebie jest podobnie ?

 

Ja otrzymałem ten dekoder z "grubym" pilotem ale dokupiłem sobie te uniwersalny bo jest lepszy i zarówno z jednym jak i drugim mydelniczka współpracuje bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie DUK zaczyna mięknąć, już dają niższe ceny niż powiedzmy 2 tygodnie temu. Gołe Extra+ proponują za 54,50 zł (o ile dobrze zapamiętałem kwotę), natomiast Extra+ z paczką 6 Canal+ za 69,99 (niedawno chcieli 79,99 i że niżej się nie da). To jest max ile można ugrać czy jeszcze kontynuować negocjacje? Wypowiedzenie złożone we wrześniu, umowa do końca października 2018.;)

Edytowane przez cybi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cybi Jeśli chcesz taniej to negocjuj comfort za 22.5 i dopełnienie do extra oraz paczkę c+ za 25zl. Po miesiącu dzwonisz i dopełnienie do extra negocjujesz za 10zl i wtedy masz 22.5+10+25 rachunek prosty, jeśli chcesz mniej płacić. Z własnego doświadczenia wiem że taka konfiguracja co podałem jest do osiągniecia bez jakiejś wielkiej "gimanstyki" z konsultantami. Jednym słowem powodzenia przy negocjacjach?

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cybi To jest ich stały tekst. Ja mam ten pakiet co wspomniałem i było to moje pierwsze przedłużenie umowy. Też była śpiewka, że za krótko jestem w nc+ inni mówili to samo co tobie, że nie ma czegoś takiego. Aż pewnego dnia na dwa tygodnie przed końcem umowy( wypowiedzenie oczywiście wysłałem) zadzwonił konsultant i dostałem comfort dopełnienie i gratis hbo na trzy miesiące, więc zależy na kogo trafisz. Poczekaj na TEN właściwy telefon i załatwisz taki pakiet bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemek505 Zastanawia mnie jedno, jak wyglądają negocjacje po tym miesiącu. Teraz mam kartę przetargową, bo złożyłem wypowiedzenie i gram nim ale do końca października muszę się określić i powiedzmy, że cofam wypowiedzenie, przedłużam umowę i tracę kartę przetargową, więc jak mam negocjować potem to 10 zł za dopełnienie do Extra? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cybiPo ty miesiącu to negocjacje to za duże słowo, bo dzwonisz o dopełnienie za 10zł, jeśli nie chcesz się bawić w rozmowy z konsulami, to w ICA zazwyczaj za 15zł jest dopełnienie bez łaski. A nie wycofuj wypowiedzenia bo wtedy będą wiedzieć, że chcesz zostać walcz o dobre warunki do końca a nawet jeśli nie uda się to po wyłączeniu sygnału w pierwszy dzień dają to wszystko od ręki.

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Powiem szczerze , że nie czytałem wcześniej o jakichkolwiek problemach z pilotami w tej serii dekoderów.Albo miałeś po prostu pecha albo coś zakłóca prace pilota.Ja miałem takie przeboje ze złomem jaki swego czasu oferowała Cyfra+ a mianowicie dekoderem Philips.Plazma którą wtedy użytkowałem jakoś nie lubiła się z czujnikiem podczerwieni dekodera.Trzeba było przysłonić czujnik w dekoderze żeby zaczął odbierać komendy z pilota.Może u Ciebie jest podobnie ?

 

Ja otrzymałem ten dekoder z "grubym" pilotem ale dokupiłem sobie te uniwersalny bo jest lepszy i zarówno z jednym jak i drugim mydelniczka współpracuje bezbłędnie.

Jakiś czas temu pisałem o moich problemach w temacie technicznym.. Zaklejałem, naklejałem, szukałem zakłóceń - bezskutecznie. To samo działo się w punkcie nc+, tak więc przyczyna nie jest wyjątkowy splot żył wodnych pod moim domem czy też astralny układ Księżyca wobec Plutonu :) Po prostu ten dek tak ma, co potwierdza infolinia nc+ a przynajmniej osoba, z która rozmawiałem. Towar z Chin, więc nie należy się spodziewać niezawodności i trwałości.

 

Wracając do tematu wątku - u mnie kompletna cisza. Nikt nie dzwoni, żadnych ofert, więc zapewne w najbliższych dniach złożę pisemko o rezygnacji i kołowrót zacznie się od nowa. Przykre, że na rynku TV jest tak żenująco mała konkurencja.

Edytowane przez cosmo
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybi Chcesz dopełnienie do Comfortu  za 10 zł to dzwonisz na zwykła infolinię, dają każdemu od razu po jednym telefonie, obojętnie czy masz Comfort  za 14,99,19,99, 22,50 nawet przy 39 zł jak mój teść :)

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, daro napisał:

Ile płacisz za MR? Bo ja za taką samą ofertę mam zapłacić 126.

 

21 godzin temu, rokiA napisał:

Witam

 

Umowa koniec październik:

 

Propozycja Superpremium + Eleven + Cinemax + MR standard + HBO GO + Mistrzowska Piłka na 24 msc - 121 zł .

 

Myślę , że oferta do zaakcpetowania :) ?

 

 

 

Ofertę zakcpetowałem: Będzie 126 zł daro.

 

Superpremium+ , Eleveny + Cinemaxy + MR standard  + HBO GO + Mistrzowska Piłka + Filmbox + HB GO = 126 zł . Oferta zadowalająca dla nas.  Obecenie było z 6C+ a teraz za to samo 2 więcej kanały plus Polsaty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ostatnie strony i w sumie to znalazłem częsciową odpowiedź na moją wymarzoną ofertę.

 

Comfort+ z Canal+ (6 lub 8) za 59,99 (24m) potem 67,99

jest szansa na np. 49,99 zł

 

To będzie moje ostatnie przedłużenie, nie wiadomo jak długo będę mógł mieć sprzęt nie od nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Krzychooo napisał:

 

Złóż wypowiedzenie. I albo się znajdzie kontynuacja za 14,99 albo w ostatnim dniu wycofaj wypowiedzenie, umowa przejdzie Ci na czas nieoznaczony i będziesz miał za 18,99 (tak powinno być w ICA). Jedyny minus takiej umowy to to, że chyba lipa jest z doborem opcji dodatkowych.

czytam te dokumenty do promocji za 14,99zł (Comfort+:)

okres nieoznaczony Umowy: "60 zł miesięcznie
zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami
świadczenia Pakietu Pakiet Comfort+ z dnia
11 maja 2015 r."

Dziś była propozycja 17,50zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...