Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kyle napisał:

Umowa 2 do 10/2018, złożone wypowiedzenie

Start 19,99+ dopełnienie do Comfort za 10 zł.

 

Najniższa cena za Comfort to 29,99. Na moje pytanie za 22,5 uzyskałem odp że taka oferta nie istnieje i 29,99 to najniższa możliwa cena.

W tej umowie jest dekoder własnościowy, wymiana na udostępniony to czynsz w kwocie 2 zł, 5 zł lub 10 zł w zależności od modelu. Aktywacja 0 zł.

Czynsz naliczany niezależnie od pakietu, nawet przy podniesieniu.

A start+ za ile Ci proponują? 9,99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa do końca stycznia - Comfort + za 22,50. Bez wypowiedzenia dziś telefon to samo za to samo na 24 miesiące. Extra i HBO do końca roku gratis. Zgodziłem się ale jeszcze  mailowo nie potwierdziłem. Czy jest szansa na lepszy dekoder, najlepiej 4K obecnie turboBox+/PVR ADB 5720SX?

Pozdrawiam

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 umowy na wypowiedzeniu. Przed chwilą telefon z ofertą. Warunki pozostały takie same jak do tej pory :) Comfort+ z MR Standard za 14,99 na 24 m-ce oraz to samo na drugiej umowie za 19,99. Dopełnienie do Extra+ na miesiąc za free (a właściwie na 2 miechy). Na mailu już oferta jest do akceptacji. Myślałem, że tych cen już nie ma. Jednak są. I nawet nie było wciskania wyższej oferty. Jestem pod wrażeniem.

Edytowane przez Krzychooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wypowiedzeniu, aktualna umowa na 15m, Extra z 6xC+, HBO/HBO GO, Eleven, ManPack, multiroom na cameleonach,

 

proponuja za te samą cenę czyli 100zl przedluzenie na tych samych warunkach i dlugosci umowy 15M, ale dodatkowo 5 zl za lige mistrzow do czerwca 2019, a pozniej rowniez za 5zl jesli przedluza umowe z Polsatem..

 

czy dałoby sie jeszcze cos wycisnac ? np wymiana wifibox+ jako dekodera do MR na cos innego, albo dekoder 4K bez oplat ? zastanawiam sie czy zostac na cameleonach, ale po wymianie na ten moment chca wtedy 15zl/mies za nowy MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shark napisał:

Za 69,99 zł mógłbyś mieć spokojnie Extra+ oraz C+ na całość długość umowy zwłaszcza, że masz umowę na 24 m-ce, a LM jak byś dobrze z nimi ponegocjował miałbyś do końca 062019 za 0 zł.

 

Miałem taką propozycję za extra+. Nie chciałem. Głównie zależało mi na sporcie. Z LM to faktycznie może były jakieś możliwości. Jednak mam dwa dekodery za 0zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tomaszglog napisał:

 

Miałem taką propozycję za extra+. Nie chciałem. Głównie zależało mi na sporcie. Z LM to faktycznie może były jakieś możliwości. Jednak mam dwa dekodery za 0zł. 

Mi nie chcieli zgodzić się na EXTRA+8C+ 3HBO + LM na cały sezon za 79,90.

W ostatnim dniu umowy postawiłem taki warunek albo kończymy. Narady z kierownikiem itp.

Nie wiem czy to był blef ale konsultantka (akurat miła i rzeczowa) definitywnie stwierdziła, że tylu promocji nie zmieści mi w 79,99zł.

Zadzwoniła za godzine i przedstawiła takie rozwiązanie:

EXTRA+8C+ 3HBO + LM na cały sezon za 84,90

Eleven 11,90zł

MR 15.

Razem: 111,80zł/mies.

I żebym nie był stratny sam z siebie zaproponowała 3 miesiące gratis na całą kwotę.

Średnia wyszła mi niecałe 98zł miesięcznie.

Dla mnie osobiście warunki są naprawdę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon z propozycją przedłużenia. O dziwno kumaty i kulturalny konsultant się trafił tym razem, od dłuższego czasu. Na moje info, że chcę zejść pakietem w dół, standardowo "brak takiej opcji". Jednak dodał, że albo mam czekać do samego końca (umowa kończy się w listopadzie) albo iść do punktu i tam powinienem bez problemu dostać to co chcę już teraz. Rzekomo zaznaczył, że będą dzwonić jak będzie coś nowego. Poczekamy zobaczymy, mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe Miałem do Końca Listopada 2018

 

Wczoraj Przedłużyłem na 24 mc

Vip + 139,99 pln

Eleven 7,95 pln 12mc

Lm - 5pln

Canal 4k - 0pln

Dekoder 4k - 10 Pln

Aktywacja za dekoder 50 pln

Vod PraPremiery TVP - 0 Pln

Hbo Go -0 pln

4x Multiroom - 40 pln 

Edytowane przez ziom309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Martinos napisał:

Mi nie chcieli zgodzić się na EXTRA+8C+ 3HBO + LM na cały sezon za 79,90.

W ostatnim dniu umowy postawiłem taki warunek albo kończymy. Narady z kierownikiem itp.

Nie wiem czy to był blef ale konsultantka (akurat miła i rzeczowa) definitywnie stwierdziła, że tylu promocji nie zmieści mi w 79,99zł.

Zadzwoniła za godzine i przedstawiła takie rozwiązanie:

EXTRA+8C+ 3HBO + LM na cały sezon za 84,90

Eleven 11,90zł

MR 15.

Razem: 111,80zł/mies.

I żebym nie był stratny sam z siebie zaproponowała 3 miesiące gratis na całą kwotę.

Średnia wyszła mi niecałe 98zł miesięcznie.

Dla mnie osobiście warunki są naprawdę OK.

 

Zapewne w tym jest: EXTRA+8C+ 3HBO za 79,90zł i LM za 5zł.

Fajnie, że znowu zaczynają dawać gratisowe miesiące, tak samo było pod koniec zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ziom309 napisał:

Umowe Miałem do Końca Listopada 2018

 

Wczoraj Przedłużyłem na 24 mc

Vip + 139,99 pln

Eleven 7,95 pln 12mc

Lm - 5pln

Canal 4k - 0pln

Dekoder 4k - 10 Pln

Aktywacja za dekoder 50 pln

Vod PraPremiery TVP - 0 Pln

Hbo Go -0 pln

4x Multiroom - 40 pln 

 

 

 

A jakie kolekcje VOD masz dostępne oprócz prapriemiery tvp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NobelM napisał:

 

Zapewne w tym jest: EXTRA+8C+ 3HBO za 79,90zł i LM za 5zł.

Fajnie, że znowu zaczynają dawać gratisowe miesiące, tak samo było pod koniec zeszłego roku.

Możliwe. Choć mnie Pani tłumaczyła, że chodzi o HBO. Mogłem mieć 79,99 z 3 miesiącami gratis i LM za 0zł ale bez HBO.

W każdym razie przy 3 miesiącach za 0 wyszło zupełnie przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Koniec umowy z końcem października. Wypowiedzenie złożone. Dzisiaj kolejny z telefonów z Katowic. Znowu bardzo nie miła rozmowa, ale udało się wydobyć oferte. 

 

Extra+ 79.99

Eleven 11,90

Liga Mistrzów 0

MR 10

Razem 101.89

 

Do tego moge dekoder za 15zl miesiecznie wymienic na 4K. 

Umowa na 24m.

Przy umowie na 15m 109 z groszami. 

 

Czy to dobra oferta? Brać czy dostanę coś lepszego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzychol38 napisał:

Extra+ 79.99

Eleven 11,90

Liga Mistrzów 0

MR 10

Razem 101.89

 

Do tego moge dekoder za 15zl miesiecznie wymienic na 4K. 

Umowa na 24m.

 

Jeśli jest to Extra z Canal+ za 79,99 zł to oferta w porządku i taniej tego pakietu nie dostaniesz. Eleveny niektórzy dostają za 7,95 zł. Reszta cen jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam:

Superpremium

HBO GO

Eleveny 

Mistrzowska Piłka

Płacę 141,89, przy czym ta cena zawiera opłatę za dekoder Ultrabox.  Umowa do końca marca 2019 a mimo to już dzwonią i proponują to samo na 2 lata za 10 zł więcej. Ta różnica wynika z faktu ze kanały Polsat Sport Premium mam za 0 zł do końca roku, potem pewnie będę musiał coś dopłacać.

 

Jaka jest realna cena za to co mam + dodatkowo multiroom?

 

Raczej skłaniam się ku czekaniu bliżej końca umowy, gdyż do tego czasu powinny rozstrzygnąć się prawa do ligi polskiej i angielskiej na których oprócz ligi mistrzów najbardziej mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...