Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Umowa skończyła się z końcem kwietnia. Ostatnio tylko głuche telefony z Krakowskiego, więc dziś sam zadzwoniłem. Taką ofertę mi przedstawiono, a jeszcze do końca maja dopełnienie do Extra za 0. Potem negocjacje.

Oczywiście wątek obserwowany na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Nic nie musisz wymieniać. Karty będą dalej działały na Twoim sprzęcie. Gdybyś czytał wątek to byś wiedział, że Superpremium można dostać za 89,99 i staż nie liczy się wcale.

Można?Śledzę ostatnio z braku czasu mniej wątek ale czy choć jedna osoba dała dowód na taką ofertę?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

oferta z dziś:

comfort+ extra wszystkie canale i HBO z multiroom(2xcameleon) za 85zł...wszystko na 24 m-ce.

poprzednio to samo za 79.99zł

 

różnica 5zł niby mało ale za 2lata to 120zł ;)...

Konsultant nie chciał zbić tej piątki....

umowa do końca maja...

chyba jednak się zdecyduję...różnica niby niewielka i do zaakceptowania.

Panowie- Warto?

Z góry dziękuje za pomocne rady;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam

Mam krótkie pytanie do osób, które w ostatnim czasie przedłużały umowy a które dotychczas korzystały z dwóch kameleonów na swoich dekoderach. Czy ktoś przedłużył umowę z obietnicą ze strony NC+, że na dotychczasowych warunkach (2 karty+swój sprzęt) dotrwa do jej końca? Naiwnie spytam czy może pojawiła się możliwość zakończenia przedłużonej umowy w momencie kiedy karty na moim sprzęcie przestaną działać? Czu osoby korzystające z usług NC+ na zasadach podobnych do opisanych na wstępie (aktualny pakiet to superpremium)dostały propozycje użytkowania sprzętu na jakiś atrakcyjnych zasadach (chodzi mi o koszty dzierżawy dekoderów i koszt multiroomu)?

 

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące kwot za usługi widniejących w ICA. Chodzi mi o koszt  usług po okresie minimalnym- czy podana w „prognozie płatności” kwota dotyczy wszystkich dotychczasowych usług, czy też jedynie głównego pakietu- bez opcji dodatkowych? Czy ktoś nie przedłużył umowy, dalej korzysta z usług NC+ i może powiedzieć co ogląda po upływie terminu minimalnego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet do 31.05.2018 za 89,99zł :

  • Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów
  • Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów
  • HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów
  • turboBox+/PVR ADB 5720SX 0 zł

Dzisiaj dzwonili i propozycja cenowa za to co wyżej............104 zł. Z tekstami : pan to zawsze składa wypowiedzenia, innej oferty cenowej nie będzie, mamy jeszcze dzwonić. Co o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki pakiet : 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czy po przejściu umowy na czas niekreślony będą miał wszystkie elementy pakietu? Mam w tej chwili dokupione dopełnienie do 8 canal + i płacę za to 74,99. Po zakończeniu umowy i przejściu na na czas niekreślony wyświetla mi się prognoza 81,99 zł. Zastanawiam się czy w ogóle jest sens przedłużać umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy dają Comfort elastyczny na przedłużenie umowy jeżeli tak , to za ile?

A czytać się nie chce? Przecież w tym wątku te informacje są w kółko pisane i powtarzane. Nawet na tej stronie jest podana interesująca Cię informacja i to dwukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post na tej stronie (teraz to już na poprzedniej): Witajcie, umowę przedłużyłem od 01.05.2018 na 24 msc - COMFORT 22,50

Trzeci post na tej stronie: Wybrane promocje Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów

 

Coś jeszcze? Przecież to odpowiedzi na Twoje pytania.

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oferta z dziś, umowa do końca lipca, wypowiedzenia nie składałem:

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (03/18),

CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów,

Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

 

Jest to dobra oferta, czy składać wypowiedzenie?

Na jaką mniej więcej cenę mogę liczyć dla pakietu Extra+? Nieszczególnie zależy mi na Canal+, a te dwa Canal+ (Seriale i Discovery) niby i tak są w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oferta z dziś, umowa do końca lipca, wypowiedzenia nie składałem:

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (03/18),

CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów,

Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

 

Jest to dobra oferta, czy składać wypowiedzenie?

Na jaką mniej więcej cenę mogę liczyć dla pakietu Extra+? Nieszczególnie zależy mi na Canal+, a te dwa Canal+ (Seriale i Discovery) niby i tak są w cenie.

Oficjalnie najtaniej - 44,99 za extra / 24 miesiące + mr

Dla wytrwałych -  32,50 / 24 m + mr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...