Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I własnie tutaj jest cały problem nc+:  temu 10 zł. więcej a tamtemu 5 zł. taniej za to samo. Jak im się tak chce marnować czas i pieniądze na te rozmowy. W CP krótko oferta 6 miesięcy free za tyle i tyle potem bierzesz lub nie i sprawa jasna. Konkretna cena za taki pakiet w przedłużeniu i tyle. Tak tylko denerwują ludzi bo dlaczego ten płaci 20 zł. taniej za to samo a ja muszę drożej mimo iż abonentem jestem dłużej. tak samo wola żeby klient zrezygnował niż mógł zejść na tani pakiet. Moja sprawa co chcę oglądać i za co płacić a nie będą zmuszać do drogich pakietów bo tyle pan płacił to pan musi dalej płacić tyle.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia z jakiej schodziłem była w wyższej cenie z mniejszą ofertą.Wkleiłem to by pokazać C+ za 25 zł bo są tu tacy co wątpią w taką ofertę.@szalonaona77 wypowiedzenie musi być 30 dni przed końcem umowy w NC+.Najlepiej jutro wypowiedzenie złożyć w punkcie.

Żeby mieć canal+ za 25 zł , ja dzwonię co 6 miesięcy i proszę żeby włączyli w promocyjnej cenie, bo po 6 miesiącach cena zmienia się na wyższa. Już 3 razy mi to włączyli.

Edytowane przez lajcik_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mam do 30.04 Pakiet Extra+ 8C+ i Hustler za 99,99. Chce zrezygnować z Hustlera a dobrać pakiet eleven. Proponują mi taki pakiet za 111,99. Realnie uda mi się za 89,99 to mieć ? Dodam że nie muszę zmieniać dekodera i otrzymali moje wypowiedzenie.bo początkowo oferowali ww. ofertę za 116,90

Edytowane przez krav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mam do 30.04 Pakiet Extra+ 8C+ i Hustler za 99,99. Chce zrezygnować z Hustlera a dobrać pakiet eleven. Proponują mi taki pakiet za 111,99. Realnie uda mi się za 89,99 to mieć ? Dodam że nie muszę zmieniać dekodera i otrzymali moje wypowiedzenie.bo początkowo oferowali ww. ofertę za 116,90

Realnie uda Ci się za 91.89 chyba że zostawisz pakiet extra z C+ za 79.99 a eleveny w opcji włącz/wylacz. Moim zdaniem szkoda czasu dla oszczędności 4 zł , ale jakk kto woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam umowę do końca marca, wypowiedzenie wysłane, mam pakiet extra+ z 8C+,history hd, ncgo, multiroom standard (dekoder pace i sagem83) za wszystko płacę coś około 85zl.

Teraz szukam i nigdzie nie widzę czy wymienili komuś te dekodery przy przedłużaniu umowy bez płacenia aktywacji i zostawili umowę w takiej cenie ? Chciałbym 3 dekodery zamiast 2

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to pytanie nie do tego działu, to z góry przepraszam.

 

Aby przejść na umowę na czas nieokreślony (dodatkowe 9 zł do abonamentu) wystarczy, że wycofam rezygnację za pomocą konta ICA ? Wczoraj tak postąpiłem, dzisiaj już dwukrotnie otrzymałem telefon z przypomnieniem o wygaśnięciu umowy i konieczności zwrotu sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Abonencie,
dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Man Pack

Wybrane promocje

Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 121,89 zł
 

ABY AKTYWOWAĆ OFERTĘ KLIKNIJ PONIŻEJ:

przypomnienie_B14_04.jpg

  • W załączeniu przesyłamy niezbędne dokumenty, opisujące szczegółowo wybrane usługi. Prosimy o uważne zapoznanie się z załączonymi dokumentami.
  • Potwierdzamy, że uruchomienie zamówionych usług nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu Twojej zgody na aktywację.
  • Po zaakceptowaniu zamówionych usług masz prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni. Jeżeli wybrane usługi zostaną uruchomione przed upływem 14 dni, w przypadku odstąpienia od umowy, zostaną naliczone koszty korzystania z usług proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

ABY ZREZYGNOWAĆ Z OFERTY KLIKNIJ PONIŻEJ:

przypomnienie_B14_07.jpg

Na aktywację lub rezygnację masz 7 dni. Jeżeli w tym czasie oferta nie zostanie zaakceptowana, zamówienie zostanie anulowane.

 

 

seriali nie ma w wykazie ale mają być dostępne.

Edytowane przez radzion19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam umowę do końca marca, wypowiedzenie wysłane, mam pakiet extra+ z 8C+,history hd, ncgo, multiroom standard (dekoder pace i sagem83) za wszystko płacę coś około 85zl.

Teraz szukam i nigdzie nie widzę czy wymienili komuś te dekodery przy przedłużaniu umowy bez płacenia aktywacji i zostawili umowę w takiej cenie ? Chciałbym 3 dekodery zamiast 2

Pozdrawiam

Nie zachowasz obecnej ceny. Będzie ponad 100. Do tego jeszcze dojdzie opłata aktywacyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...