Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1) Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy

2) Dopełnienie do Extra+ - 10,00 zł / 15 m-cy

3) Canal+ x8 - 25,00 zł / 6 m-cy póki co, ale podczas włączania dopełnienia do Extra+ rozmawiałem na ten temat z konsultantem i powiedział, że bez problemu dostanę taką stawkę do końca umowy. Nawet wpisał mnie w kalendarz i ma zadzwonić do mnie w kwietniu / maju i ma mi włączyć ww. opcję do końca okresu oznaczonego.

4) Eleven - opcja włącz / wyłącz. Tutaj się nie targowałem, bo w wakacje sportu tam praktyczne nie ma tylko pasmo powtórkowe za które nie zamierzam płacić ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem ciekaw czy to co mi pisze nc+ jest prawdą.  

 

Obecnie posiadam pakiet Extra z Canal+ ( 8 ), HBO, Multiroom oraz dekodery Sagemcom DSI83 oraz PVR Pace. Obecnie płacę 79,99zł, umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane. W prognozie na maj piszą o opłacie w kwocie 88,99zł. Zadałem im pytanie czy w ramach tych kosztów zawierają się wszystkie kanały z posiadanego obecnie pakietu. Uzyskałem odpowiedzi: 1) "informujemy, że zgodnie z warunkami promocji - Extra+ z Canal+, prognozowana opłata wynosi 88,99zł", odpowiedź nie była jednoznaczna i ponownie zapytałem o wyjaśnienia wyszczególniając swój pakiet. Uzyskałem odpowiedź "tak, będzie naliczana w tej opłacie".

Czy rezygnując z odstąpienia od umowy, przy założeniu wyższych ofert przedłużeniowych, mogą naliczyć inne opłaty niż w prognozie potwierdzonej mailowo.   

 

Mam taką samą sytuację. Jak się nie uda wynegocjować to zawsze można zostać na nieokreślonej. Wychodzi taniej jak to co proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy

2) Dopełnienie do Extra+ - 10,00 zł / 15 m-cy

3) Canal+ x8 - 25,00 zł / 6 m-cy póki co, ale podczas włączania dopełnienia do Extra+ rozmawiałem na ten temat z konsultantem i powiedział, że bez problemu dostanę taką stawkę do końca umowy. Nawet wpisał mnie w kalendarz i ma zadzwonić do mnie w kwietniu / maju i ma mi włączyć ww. opcję do końca okresu oznaczonego.

4) Eleven - opcja włącz / wyłącz. Tutaj się nie targowałem, bo w wakacje sportu tam praktyczne nie ma tylko pasmo powtórkowe za które nie zamierzam płacić ;)

No dobrze, ale np o pakiet C+ walczy się razem z zejsciem na Comfort za 22,50 czy najpierw zejście, a później dzwonić na infolinię żeby włączyli C+ za 25 zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego pakietu schodziłeś i do kiedy miałeś umowę. Sam dzwoniłeś czy sami do Ciebie dzwonili. Sam w taki pakiet celuję, więc ciekawy jestem.

Dzwonili sami z "milion razy" ale słabe propozycje były, jeszcze przedwczoraj gość powiedział że nie ma takiej możliwości i że zadzwoni do mnie w ostatni dzień (28.02.2018) i będzie miał tą samą ofertę. A dziś poszło, musi być chyba poniżej 2 tygodni do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale np o pakiet C+ walczy się razem z zejsciem na Comfort za 22,50 czy najpierw zejście, a później dzwonić na infolinię żeby włączyli C+ za 25 zł?

Mi dali od razu przy zejściu z Extra+ z Canal+, ale tak jak napisał @czerstwy... Najważniejsze jest kogo się trafi podczas rozmowy i jeśli dana osoba marudzi to trzeba się nie zniechęcać tylko podziękować za rozmowę i próbować szukać szczęścia u innej jak w życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą sytuację. Jak się nie uda wynegocjować to zawsze można zostać na nieokreślonej. Wychodzi taniej jak to co proponują.

Nie do końca tak jest.

Mam identyczny zestaw z tymi samymi dekoderami. Prognoza nie zawiera zrabatowanych opłat za MR i dekodery. Już to wyjaśniałem. Przy przejściu na czas nieoznaczony zniknie HBO i zaczną naliczać za MR i deki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się w maju. Obecnie Extra+ z 8xC+.

 

Pierwszy telefon dziś, a oferta była taka: Extra+ z Filmbox, do tego HBO na 6 mies za darmo (potem 25 zł) - 59,99 zł / mies.

Odpowiedziałem konsultantce, że na stronie ncplus jest oferta Extra+ z HBO za 59,99 zł. Konsultantka na to, że to oferta dla nowych klientów ble ble itp.

Zapytałem więc ile kosztowałby goły Extra+ - 54,99 zł.

To ja na to - ile byłby Comfort+ ? Odpowiedź rozbawiła mnie do reszty, bo usłyszałem że 59 zł. Zapytałem jeszcze raz, bo myślałem, że mnie słuch myli, bo Extra+ z HBO przecież kosztuje tyle samo, ale konsultantka powtórzyła, że 59 zł. Mam wrażenie, że pomyliła kartki, albo... coś w ogóle się jej pokręciło.

Podziękowałem i rozłączyłem się.

Edytowane przez Bigb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arminvanpiekarz

Kwota na czasie nieokreślonym umowy, będzie taka jak przewiduje to prognoza płatności i żadne dodatkowe opłaty nie są doliczane, bo jeśli by były to byłoby to ujęte w prognozie płatności.

Witam zależy jaką ma się umowę ja mam Exstra 6C+Live160 za 69,99 ,a w ICA mam po okresie oznaczonym 76,99 .Napisałem z zapytaniem do konsultanta przez ICA czy będę płacił te 76,99 , w odpowiedzi otrzymałem że moja opłata po zakończeniu umowy wyniesie 160 zł i nie wie skąd wziąłem taką kwotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak to jest, że NC plus daje lepsze promocje nowym klientom, a dla istniejących już umów nie bardzo chcą pójść na rękę.

Zainteresowany jestem pakietem Extra+ z Canal+. Dodatkowo: HBO, Eleveny, 2x multiroom oraz miło byłoby mieć dekoder główny 4K. Tu także napiszę gdyż zawsze jest pytanie od konsultanta ,, czy ma Pan TV z 4K ". Tak mam.

Za Superpremium+ z Eleven, 2x multiroom, proponują mi kwotę 144 zł. Na obecnej ( wypowiedzianej już umowie ) łączna średnia kwota miesięczna wynosiła 120 zł. W takiej kwocie także chciałbym się zmieścić. Ew. Z dekoderem 4K 130 zł.
Co da się z tym zrobić, jak z nimi rozmawiać? Czytałem też, że można zaoszczędzić na wybraniu pakietu comfort, a reszta jako dopełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...