Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do tych co już przedłużyli umowę szczególnie na niższy pakiet, nie wydaje wam się dziwne iż pomimo iż opłacony jest pakiet do końca miesiąca w przypadku akceptacji nowej oferty kanały opłacone wcześniej są w momencie wyłączane? Składał ktoś reklamacje na powyższy fakt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o północy wyłączają mi sygnał... ostatni mecz Tottenham-ManUtd... no chyba że zaskoczą jakąś pozytywną ofertą inną niż tu wymieniane... :)

Jakaś rada od speców negocjacji? :)

Ja bym nie był taki pewny tego, że o północy wyłączą Ci sygnał. Możesz jeszcze kilka dni oglądać jak dobrze pójdzie. Nie dostaniesz innej oferty niż tu wymieniane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli mam Extra+ (6), Eleven i Multiroom (media box + jakiś prosty dekoder) w sumie za 81,80 to max i nic a nic więcej bądź taniej? Czy czekać po wyłączeniu sygnału może coś się odmieni na początku lutego?
Do tej pory tylko propozycje z HBO + HBO GO dodatkowo za 20zł bądź HBO za darmo na 6m.. ewentualnie wymiana dekodera oczywiście ze stawką 15zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do tych co już przedłużyli umowę szczególnie na niższy pakiet, nie wydaje wam się dziwne iż pomimo iż opłacony jest pakiet do końca miesiąca w przypadku akceptacji nowej oferty kanały opłacone wcześniej są w momencie wyłączane? Składał ktoś reklamacje na powyższy fakt? 

 

A to nie jest kwestia tego, kiedy akceptujesz przedłużenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja i tak przeciągłem akceptacje do dnia dzisiejszego, aczkolwiek nie chciałem czekać do ostatniej chwili z akceptacją bo nigdzie nie ma jakiegoś terminu czy informacji kiedy najpóźniej może ona nastąpić. Jeżeli dostaje fakturę a Extra+ z 6C+ za okres Styczeń 2018 powiniennem te kanały mieć jak wnioskuje do końca stycznia. Canal+ nie działa, aczkolwiek np kanały z Extra+ działają pomimo iż teoretycznie nie mam ich w ofercie bo mam Comfort+ a darmowy miesiąc miał być od lutego. 

 

Czyli jak bym miał pakiet za 100zł i zszedł na Comfort+ za 22,50 w połowie miesiąca to wnioskuje iż 50zł idzie w d*pe? 

 

Swoją drogą dziwna sprawa ogólnie z tym przedłużeniem, dostaje jakąś ofertę do akceptacji ale wcześniej muszę wycofać rezygnację. Jeżeli bym np zaakceptował zbyt późno to co zostanę na wcześniejszej ofercie i mam od nowa rezygnację wysyłać czekać 2 miesiące na efekt? 

 

Czekam na fakturkę i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja i tak przeciągłem akceptacje do dnia dzisiejszego, aczkolwiek nie chciałem czekać do ostatniej chwili z akceptacją bo nigdzie nie ma jakiegoś terminu czy informacji kiedy najpóźniej może ona nastąpić. Jeżeli dostaje fakturę a Extra+ z 6C+ za okres Styczeń 2018 powiniennem te kanały mieć jak wnioskuje do końca stycznia. Canal+ nie działa, aczkolwiek np kanały z Extra+ działają pomimo iż teoretycznie nie mam ich w ofercie bo mam Comfort+ a darmowy miesiąc miał być od lutego. 

 

Czyli jak bym miał pakiet za 100zł i zszedł na Comfort+ za 22,50 w połowie miesiąca to wnioskuje iż 50zł idzie w d*pe? 

 

Swoją drogą dziwna sprawa ogólnie z tym przedłużeniem, dostaje jakąś ofertę do akceptacji ale wcześniej muszę wycofać rezygnację. Jeżeli bym np zaakceptował zbyt późno to co zostanę na wcześniejszej ofercie i mam od nowa rezygnację wysyłać czekać 2 miesiące na efekt? 

 

Czekam na fakturkę i zobaczymy :)

Nie pamietam już dokładnie jak to było bo przedłużałem umowę ponad rok temu ale chyba jest istotne kiedy odbywa się rozmowa z konsultantem.Jeśli do końca miesiąca jest mniej niż 14 dni to wtedy chyba są takie szopki z wyłączaniem/włączeniem nowej oferty bo biorąc wyższy pakiet zyskujesz w druga stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios.. mógłbyś mi pomóc? Jaką najtanszą mogę dostać ofertę, żeby był Comedy Central.. C+8... Eleven... I HBO z HBOGO... no i nadal mój zrabatowany do zera Multiroom na Media Box.. Tak konkretnie i profesjonalnie jak to się wszystko nazywa i w jakiej cenie? No i chociaż te 100h na nc+go.. bardzo proszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem. Musisz zejść na Comfort i dobierać opcje.... Extra, Canal+, HBO itd...

 

 

ircios@ a co myślisz o ofercie dla mnie stronę wcześniej?

Masz odpowiedź na tej stronie, gdzie cytowałem @wilos Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, przyjęli bez problemu, później przyszło na maila potwierdzenie i list papierowy do domu z informacją o pozytywnym rozpatrzeniu. Dodam, że w związku z reklamacją oprócz przywrócenia kanałów mam w ICA nadpłatę, więc za styczeń też nic nie policzyli za dodatkowe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, czyli 81zł.Z nowym dekoderem 83zł. Ciężko będzie jeszcze 10 zł wynegocjować.

Nic nie wynegocjuesz, żadnych 10 zł. I trochę nie chce mi się wierzyć, kolega @wilos dostał propozycje E+ z 8C+ i Eleven za 81zł. Prędzej z 6 C+. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

Cena HBO GO 5 zł jest obligatoryjna, czy da się ją zbić? Gdzieś czytałem, że ta już jest nie do ruszenia.

Dekoder 4K - schodzą przy przedłużaniu poniżej tych 15 zł, czy to tylko dla nowych ta promocja i nie wykłócę?

Extra+ z kompletem Canal+, ewentualnie Supepremium+ - wiecie może, ile można ugrać? 10 zł, 20 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca Marca zaczeły się oferty: Extra 6x c+ mr za 69,99 Da sie coś do tego dorzucić w tej cenie:0 czy to raczej od 2 lat sztywny temat.A i co ważne umowa na 24miesiące liczona od Kwietnia.( 2 karty po cyfrze+ bez ich sprzętu.Dodatkowo oferują ich szrot ale twierdzą że i bez dekoderów mogę dalej odbierać i ich wcaoe nie dadzą.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...