Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie wyraziłeś zgody na kontakt przy ostatnim aneksie?

 

Jak masz jak bo i tak pójdziesz, że sprzętem to w APSach maja te same ofert co DUK.

Zgody były zaakceptowane i sprzęt już oddany.

Przy zdaniu dostałem propozycje pakietu podstawowego za free przez rok.Nie weryfikowałem co to dokładnie było bo decyzja byla już podjęta. Miły pan zakomunikował tylko ze nie ma opcji rozszerzenia o dodatkowe pakiety jak C+/HBO.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Superpremium+ z MR (Pace i Sagemcom) za 99,90 zł. Do tego kombinacje alpejskie typu włącz/wyłącz z Eleven. Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłałem w poniedziałek wieczorem, wątpię aby doszło.

 

Dzisiaj 2 oferty:

 

1. 24 miesiące - to samo za tyle samo plus HBO GO na 2 m-ce, darmowa wymiana Pace'a na Wifipremiumbox, pakiet Filmbox za 5 zł.

 

2. 12 miesięcy - to samo za 109,90, HBO GO na 2 m-ce, darmowa wymiana Pace'a na Wifipremiumbox + Eleven za 7,95 zł na całą umowę.

 

Co mi się podoba w tej rocznej, to koniec z włączaniem i wyłączaniem Elevenów, no ale chyba jednak odrzucę, bo wjadę na Superpremium+ za 109,90 zł i potem za rok już pewnie nie zjadę na 99,90. Co radzicie robić?

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tel. z nc+. Wypowiedzenia nie wysłałem - koniec umowy 30.04.2018.
Oferta: Superpremium z MR (dwa cameleony) i Pace za 99 zł. Do tego Eleven w promocji i całość za 111.89 zł.

Całość na 24m.
Nie targowałem się o nic, umowę zaakceptowałem pod warunkiem utrzymania cameleonów (rozmawiałem z "kierownikiem", zapewnił mnie że nic do końca nowej umowy się w tej kwestii nie zmieni. 3 razy się upewniałem więc jak coś to będę się powoływał na tą rozmowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę, godzina rozmowy na niewiele się zdała. Był Superpremium (8C+) z MR (Pace i Sagemcom) za 99,99 zł.

 

Teraz umowa na 2 lata:

 

- Superpremium (8C+) za 99,99 zł

- Eleven za 7,95 zł na 12 m-cy, z możliwością wyłączenia

- HBO GO gratis na 2 m-ce

- wymiana Pace'a na Wifipremiumbox - 0 zł czynszu i 0 zł za aktywację

- MR bez zmian - 0 zł

 

Liczyłem na HBO GO za free na całą umowę, ale widocznie powinienem o to zawalczyć przy przedłużaniu poprzedniej umowy, bo teraz konsultant, swoją drogą bardzo w porządku, chodził do kierownika itd., ale do tej umowy HBO GO nie było, dopiero przy umowie rocznej za 109,99 zł i Elevenach za 11,90 zł były gratis.

 

W umowie mam napisane, że wynajmuję Ultrabox+, nie ma tam słowa o Wifipremiumboksie. Czy tak jest zawsze, czy mam reklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W kwietniu kończy mi się umowa, ale już wczoraj dostałem pierwszy telefon z nową propozycją.

 

Mam pytanie: czy nadal najskuteczniejszą metodą jest wypowiedzenie umowy i czekanie na oferty w okresie wypowiedzenia czy może coś się zmieniło w tej kwestii i można tak normalnie ustalić sensowne warunki z konsultantem?

 

Druga sprawa to kwestia dekodera. Mam w tej chwili Monsterboxa 1TB, który sprawia trochę problemów. Czy przy okazji przedłużania nowej umowy można uzyskać wymianę na nowy dekoder 4k Ultrabox+???

 

Wiem, że nie ma opcji żeby do nowego dekodera przenieść zawartość dysku (nagrania) ze starego, ale jeśli coś się w tej kwestii zmieniło to oświećcie mnie proszę.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj otrzymałem z DUK ofertę Comfort+ 6C+ eleven za 71,98/ 24 m-ce, Czy ktoś otrzymał może Comfort+ na 15 m-cy? Konsultant twierdzi, iż w przypadku tego pakietu tylko 24 m-ce mają. Pakiet ekstra+ 6C+ eleven na 24 m-ce za 81,98 a na 15 m-cy dopłata 2,5 zł za miesiąc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...