Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie mam E+ 8C+ MR i History - płacę za to niecałe 87zł, umowa do końca lutego a prognoza opłat w okresie nieoznaczonym 90,98 zł. Telefony z utrzymania od września i jak mantrę powtarzają tą samą ofertę za 95 zł. Mówię im, że mam taniej na czasie nieokreślonym niż w lojalce. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją i pierwszy raz konkurencyjny Orange ze światłowodem wychodzi tyle samo co tv w nc+, z tym,że dają dekoder UHD i są wszystkie polsaty. Czy naprawdę nie ma lepszych ofert? Czy ktoś z Was jest już na czasie nieokreślonym w podobnym pakiecie a ceny pokrywają się z tymi prognozami z ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w moja sygnaturkę, mam to co ty i man packa do tego 2miesiace free

Wygląda to fajnie tylko, że mam dekoder turbo i wifibox-a i podobno mi MR nie zrabatują do 0zł. O comfort+ z dopełnieniem też mi nikt nie wspominał-chyba inne oferty są dla byłych abonentów cyfry i inne dla n. Uważam, że konsultanci też mniej kompetentni niż kiedyś, nie szukają kompromisu. Ci którzy do mnie dzwonią zachowają się jakby sprzedawali deficytowy towar i jakby nie było konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjujesz comfort z paczką c+ i MR, dopełnienie zostajesz ma miesiąc gratis potem dzwonisz i dokupujesz +-10-15zl.zastosuj się do rad z ostatnich stron forum z grudnia i poznasz jak po kolei masz z nimi gadać,co do dekoderów nie wypowiadam się mam to co mam wymagający nie jestem, dodatkowo jeszcze 2arivy swoje mam

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jakoś w styczniu nie pisze albo ja przeoczyłem....gratis 2m dają jeszcze?

 

Dzisiejsza rozmowa z konsulem:

 

Superpremium+  za 99,90 zł/m-c

 

Multiroom za 10 zł/m-c (dekoder WIFI BOX+) - nic nie da się z tym zrobić

 

dekoder podstawowy (WIFI PREMIUM BOX+) - do tej pory był abonament za 5 zł/m-c, teraz wynegocjowany za free:  0 zł/m-c 

 

2 m-ce gratis (luty i marzec)

 

Do tego reszta stycznia (czyli 2/3 miesiąca) też za free.

 

Umowa na 24 miesiące.

 

Czyli całkowity koszt miesięczny: 109,90 zł x 22 : 24 = 100,74 zł z jednym multiroomem.

 

Karty w dekoderach - oczywiście te nowe :(

 

 

Wynegocjowana oferta zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder już zdany po dziesięciu latach, CP ma nowego abonenta. :curious:  Dzwoniłem do nich z ciekawości co oferują, ale gostek cały czas wpychał mi Extra+ z C+ I 11 za ponad osiem dych. Powiedziałem mu, że za taką kasę to wezmę Superpremium z Eleven, :-8   co niezbyt mu się spodobało.  :facepalm:  Zdając dekoder zapytałem pana w APS, jakie ma dla mnie propozycje. Sprawdził w kompie, i co ciekawe zaproponował mi Comfort+ z C+ i Eleven za 82 z złote, i Extra+ z C+ i Eleven również za 82 złote  :o Na moje pytanie jak to możliwe, że oba pakiety mogę mieć w tej samej cenie, sam się zdziwił i nie potrafił mi odpowiedzieć  :?:  :!:  :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

ze względu na powiększającą się rodzinę i związany z tym chroniczny brak czasu na TV w grudniu ubiegłego roku wysłałem wypowiedzenie z tytułu #UCH, chociaż jak widzę na tle obecnych ofert nie była ona aż taka zła (79,90 zł za E+, 8xC+, 3xHBO). Umowa wygasła z końcem roku, a w najbliższą sobotę planowałem zdanie sprzętu. Jednak przed chwilą po rozmowie z konkretnym konsultantem dzwoniącym z numeru 12 294 78 79 reaktywowałem poprzednią umowę i dostałem na maila do zaakceptowania następującą propozycję:

pakiet Start+ za 9,99 zł na 15 miesięcy (umowa od stycznia br.), dodatkowo to co zostało ze stycznia + luty i marzec gratis.

 

Ze względu na obecność w pakiecie programów: Minimini+ (dla dzieci), HGTV (dla żony) i TVN Turbo (dla mnie i dla żony) ofertę raczej przyjmę.

 

Pozdrawiam

Anisz

Edytowane przez Arakasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder już zdany po dziesięciu latach, CP ma nowego abonenta. :curious:  Dzwoniłem do nich z ciekawości co oferują, ale gostek cały czas wpychał mi Extra+ z C+ I 11 za ponad osiem dych. Powiedziałem mu, że za taką kasę to wezmę Superpremium z Eleven, :-8   co niezbyt mu się spodobało.  :facepalm:  Zdając dekoder zapytałem pana w APS, jakie ma dla mnie propozycje. Sprawdził w kompie, i co ciekawe zaproponował mi Comfort+ z C+ i Eleven za 82 z złote, i Extra+ z C+ i Eleven również za 82 złote  :o Na moje pytanie jak to możliwe, że oba pakiety mogę mieć w tej samej cenie, sam się zdziwił i nie potrafił mi odpowiedzieć  :?:  :!:  :idea:

Może w/w oferty różniły się ilościami C+ np 8 lub 6.

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w moja sygnaturkę, mam to co ty i man packa do tego 2miesiace free

 

Czy dopełnienie do Extra+ dostałeś od początku na całą umowę, czy najpierw wziąłeś sam Comfort+, a dopiero w trakcie umowy dopełnienie do Extra+?

2 miesiące free dostałeś na wszystkie kanały, razem z Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam E+ 8C+ MR i History - płacę za to niecałe 87zł, umowa do końca lutego a prognoza opłat w okresie nieoznaczonym 90,98 zł. Telefony z utrzymania od września i jak mantrę powtarzają tą samą ofertę za 95 zł. Mówię im, że mam taniej na czasie nieokreślonym niż w lojalce. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją i pierwszy raz konkurencyjny Orange ze światłowodem wychodzi tyle samo co tv w nc+, z tym,że dają dekoder UHD i są wszystkie polsaty. Czy naprawdę nie ma lepszych ofert? Czy ktoś z Was jest już na czasie nieokreślonym w podobnym pakiecie a ceny pokrywają się z tymi prognozami z ICA?

Ja płacę 91,89. W prognozie na czas nieoznaczony mam taką samą kwotę.Wysłałem maila do NC+ czy napewno w odpowiedzi dostałem info,że jest błąd i na nieoznaczonym będę płacił 101,89

Edytowane przez Zibi03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dopełnienie do Extra+ dostałeś od początku na całą umowę, czy najpierw wziąłeś sam Comfort+, a dopiero w trakcie umowy dopełnienie do Extra+?

2 miesiące free dostałeś na wszystkie kanały, razem z Canal+?

Nikt ci nie da dopełnienia przy podpisywaniu za 10zl jak cały pakiet może drożej sprzedać,wziąłem comfort potem dokupiłem, miesiące gratis są na wszystko rachunek wynosi 0zl, jedynie w lutym mogą za extra doliczyć bo to opcja dodatkowa Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium + 2xMR za niecałe 110 zł do końca stycznia. Da się coś obniżyć? Jest ktoś w podobnej sytuacji?

 

Widzę, że do innych także DUK nie dzwoni. Czyżby zmienili taktykę?

Tak. Zmienili taktykę? Nie dzwonią jedynie do tych co nie mają zgód odznaczonych ;-) . Jeśli przeczytasz dokładnie parę stron to się dowiesz, że nie da się taniej jeśli masz MR od ITI. Natomiast jeśli masz MR po Cyfrze to jest za 0. Wtedy jest taniej. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, Superpremium z MR (Pace i Sagemcom) za 99,90 zł. Ciekawa sytuacja, bo od listopada dostaję coraz to gorsze oferty. Na początku było utrzymanie tego co mam + Filmbox gratis + wymiana Pace'a na Wifipremiumboksa + HBO GO na 2 mies. gratis, później to co mam + Eleven na 5 m-cy gratis, a teraz już tym gratisów nie ma, tylko to co mam przy tej samej cenie no i [beep]oły, że promocji typu darmowe miesiące to oni już od 2 lat nie mają. Trzeba w takim razie wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnie 20 stron ale nadal mam jakies wątpliwości.Jestem z NC+ od 10 lat i zawsze korzystajac z tego forum przedłużałem na ciekawych warunkach.Umowę mam do końca kwietnia,Wypowiedzenie nie wysłane.Posiadam:Pakiet Extra,8xC+,3xHBO,Eleven,HBO GO,NC+ GO.Multiroom 2x Pace za 104zł.Dzisiaj zaproponowali Comfort+ to co miałem w łamańcu na 24m.3 m-ce za 76,80 a pozostałem 21m-ce za 106zł.Oczywiście odmówiłem.Z HBO GO mogę zrezygnować.Chciałbym pakiet Comfort+ to co mialem.W jakiej cenie moge to wynegocjować?Dziekuję P.S Zaproponował mi wymiane 1 Paca na WiFi Premium za 5zł dodoatkowo. 

Edytowane przez wibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...