Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzecz w tym by być świadomym i samemu próbować ,bo sami to ci zaproponują ale ....dodatkowe usługi typu telefon czy internet a nie to jak zejść do najniższych kwot

Ja mógłbym mieć superpremium i to z dodatkami za 79,90 ale nie chciałem (reklamacja )

Jakiego typu dodatki i na jaki czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego typu dodatki i na jaki czas?

Skoro już chcesz pomarzyć jeszcze w starym roku .....W punkcie bym nie liczył na dodatki ale jako zadośćuczynienie reklamacyjne to sobie wybierasz jak w sklepie ,na cała umowę np.

Multi Man Pack

Edytowane przez dyzioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze jest ,pisałem wyżej

Pytanie powinno być czego nie ma?!

A myśle ze w wersji hard ekstremalnej reklamacyjnej to i za darmo mógłbyś nawet rok oglądać ...

Ten wątek i tak admin skasuje /bo raczej nie przeniesie do działu reklamacje

Póki co życzę Ci żebyś w nowym roku i bez reklamacji uzyskał pracowniczy goły superpremium

Jest tez opcja w tej cenie B2B czyli oferta dla przedsiębiorców i lokali ....załatwisz to masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie poczytam. Może nie dzisiaj bo o 20 imprezka, ale jak nie dziś to jutro(dobra, żartowałem :wink:). Przedłużyłem umowę na Comfort 22,50 i od lutego chcę Extra za 10 zł. Jak tego dokonać?

Bez problemu powinieneś uzyskać już w styczniu na zwykłej infolinii nc+ 22 310 45 11 opcję dodatkową "Dopełnienie do Extra+" za 10 zł w zobowiązaniu na cały okres umowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dzwonić na infolinię to wiem, ale myślałem że nie dają tego zbyt chętnie. W styczniu mam Extra+ gratis, a od lutego będę próbował. Nie mam wielkiego ciśnienia. Jak się nie uda w lutym to spróbuję w marcu. Jak nie dadzą za 10 zł to mogę się obyć bez tej opcji. Czas się ogarniać:D bo partnerka dzwoniła i już zła, że jeszcze nie gotowy ;) Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy takie ceny da się uzyskać od początku i do końca umowy.

 

Dało się takie ceny uzyskać przy rozwiązaniu z powodu Universal.

Ja mam 22,50 Comfort, HBO z HBO GO  za 25 i 8 razy Canal+ za 25 zł. W sumie 67,50 zł. Wszystko na 24 miesiące

Przy czym mam własny sprzęt - moduł. Teraz czekam na Extra za 10 zł :D

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało się takie ceny uzyskać przy rozwiązaniu z powodu Universal.

Ja mam 22,50 Comfort, HBO z HBO GO  za 25 i 8 razy Canal+ za 25 zł. W sumie 67,50 zł. Wszystko na 24 miesiące

Przy czym mam własny sprzęt - moduł. Teraz czekam na Extra za 10 zł :D

Coś kręcisz, albo matematyka nie jest Twoją mocną stroną ;)

22,50 + 25 + 25 = 72,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...