Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za ile można wyrwać gołe start+??

W piątek był dostępny za 9.99.

 

Mam pytanie bo chyba zdecyduje się na Comfort za 22.95 + pakiet Eleven 11.95.

I teraz moje pytanie jeśli uruchomilbym opcje 6xC+ przez ICA na początku stycznia, to płacę dopiero w lutym tak?

Kwota tego to chyba 40zl, więc wyszło by 20zl m/c ,tylko trzeba pamiętać o tym i się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili zaraz po wypowiedzeniu na początku grudnia,potem ja dzwoniłem do nich z tydzień temu a tak to cisza chyba będę musiał wycofać rezygnację.Poczekam jeszcze parę dni po świętach.

Spodziewałeś się, że będą prosić abyś wycofał wypowiedzenie? Oj..naiwność ludzka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata zgodził się na przedłużenie umowy wybierając pakiet Start+(19,99 zł),jednak e-mail aktywujący to przedłużenie umowy nie dotarł na moją pocztę.Pisałem wczoraj do konsultanta w tej sprawie i dostałem odpowiedź,że mogę napisać odstąpienie od tej umowy przedłużeniowej i prowadzić dalsze negocjacje,gdyż nie ukrywam,że chciałbym powalczyć o lepszą cenę lub o inny większy pakiet.Stąd moje pytanie:czy takie odstąpienie będzie miało jakiś wpływ na negocjacje(czy będzie trudniej w walce o korzystną cenę i ofertę)?

Edytowane przez No Chance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek był dostępny za 9.99.

 

Mam pytanie bo chyba zdecyduje się na Comfort za 22.95 + pakiet Eleven 11.95.

I teraz moje pytanie jeśli uruchomilbym opcje 6xC+ przez ICA na początku stycznia, to płacę dopiero w lutym tak?

Kwota tego to chyba 40zl, więc wyszło by 20zl m/c ,tylko trzeba pamiętać o tym i się bawić.

Z tego co wiem to Comfort jest za 22.50 a nie 22.95 zł i pierwsze słyszę o opcji 6C+ dobieranej w trakcie umowy.Gdzie o tym wyczytałęś?Ale jest 8C+ za te niby 40 zł ale to też nie wygląda tak kolorowo https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-%E2%80%93-opcje-dodatkowe/page-76#entry1327618 bo ogólnie ta opcja to kosztuje 80zł.

 

@lukimann,właśnie tak było że kobitka prosiła mnie o wycofanie wypowiedzenia,ale powiedziałem jej żeby na razie zostało.Zobaczymy co będzie po świętach,ale fakt cudów się nie spodziewam.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie nic nie tracisz a możesz jednynie zyskać.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Comfort jest za 22.50 a nie 22.95 zł i pierwsze słyszę o opcji 6C+ dobieranej w trakcie umowy.Gdzie o tym wyczytałęś?Ale jest 8C+ za te niby 40 zł ale to też nie wygląda tak kolorowo https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-%E2%80%93-opcje-dodatkowe/page-76#entry1327618 bo ogólnie ta opcja to kosztuje 80zł.

 

Możliwe, że 22.50 już się gubię w tych cenach :) czyli trzeba walczyć o Comfort i C+ za 54.90 na cały okres umowy i dorzucenie paczki eleven.

Myślałem, że te c+ można uruchamiać i wyłączać kiedy się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Trzeba walczyć o Comfort za 22.50 zł+25 zł za C+ i do tego Eleven 15.90zł opcja włącz wyłącz czyli 7.95 zł miesięcznie.Taniej raczej sie nie da.

Ok to muszę czekać na telefon, aż ktoś mi zaoferuje 6x C+ za te 25zl. A te Eleveny tak jak mówisz ogarniać sobie przez ICA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja umowa kończy się 31.05.2018

Extra+ 8C+,HBO,Eleveny,multiroom,Pace PVR aktualnie za 91,89.

Logując się na ICA w prognozie płatności mam na czerwiec 2018 czyli za pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego do zapłaty 91,89.

Czy dobrze rozumuję że jeśli umowa przejdzie na czas nieokreślony to rachunki pozostaną dla mnie te same?

Dodam że HBO,Pace i multiroom mam aktualnie za 0zł

Edytowane przez Zibi03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja umowa kończy się 31.05.2018

Extra+ 8C+,HBO,Eleveny,multiroom,Pace PVR aktualnie za 91,89.

Logując się na ICA w prognozie płatności mam na czerwiec 2018 czyli za pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego do zapłaty 91,89.

Czy dobrze rozumuję że jeśli umowa przejdzie na czas nieokreślony to rachunki pozostaną dla mnie te same?

Dodam że HBO,Pace i multiroom mam aktualnie za 0zł

Jeżeli to HBO 0zł było w jakiejś promocji na czas oznaczony umowy, to możliwe, że ta cena po umowie może nie zawierać HBO. Proponuję potwierdzić telefonicznie, co dokładnie będzie w tej cenie na czasie nieooznaczonym - poza tym, jak potwierdzą i coś będzie inaczej, to zawsze będziesz mógł złożyć reklamację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek był dostępny za 9.99.

 

Mam pytanie bo chyba zdecyduje się na Comfort za 22.95 + pakiet Eleven 11.95.

I teraz moje pytanie jeśli uruchomilbym opcje 6xC+ przez ICA na początku stycznia, to płacę dopiero w lutym tak?

Kwota tego to chyba 40zl, więc wyszło by 20zl m/c ,tylko trzeba pamiętać o tym i się bawić.

Rozmawiałem właśnie w sprawie umowy członka rodziny i jest dostępna paczka włącz wyłącz za 40 zł z tym ze 8 z C+

Jako drugą opcję konsultantka zaoferowała ze cena 25 zł za tą paczkę można dostać na cały okres umowy po konsultacji z osobą mającą dostęp do wszystkich opcji

Umowa o która pytałem to goły comfort bez wypowiedzenia i jeszcze ponad rok obowiązywania ,a w moje nc+ za paczkę C+ pokazuje za 30 albo za 35 zł

Edytowane przez dyzioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o kierowniku?

Pewnie tak ale to była umowa osoby z rodziny i nie brnąłem dalej ale na pewno bym dostał bo jak już konsul się ,,wypluje,, to ja to potem egzekwuję : )

 

Swoją umowę przedłużyłem właśnie pół godziny temu

Comfort za 22.50 ,Canal + 8 6m 25zl potem negocjacje albo 40 (opcja za 25 zł nie jest możliwa na cały okres umowy wg DUK)

To wszystko mam zrabatowane na 2 miesiące i dostałem tez Hustler na pół roku

Full opcje powłączane od początku grudnia będę musiał wyłączyć 31 grudnia (mejlem do akceptacji)żeby nie płacić za to

Edytowane przez dyzioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...