Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do kiedy miałeś umowę? mi w pierwszej rozmowie dał jedenastki gratis na 5 miesięcy w drugiej wycofał się z tego, odrzuciłem. Czy to prawda że jak za grudzień opłaciłem Fakturę to nie może mi już go dać gratis? zazwyczaj miesiąc w którym przedłużamy + 2 kolejne były gratis, mi grudnia nie chciał dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz Elevenow nic. Smieszne troche, bo przy Superpremium sami zaproponowali, a przy Vip+ sam musialem sie zapytac i oczywiscie taka opcja byla. Moglbym dostac 300 zl na karcie gdybym mial drozszy abonament, ale przy nastepnym przedluzaniu umowy bylbym na gorszej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę na 24 m na takich warunkach: pakiet Comfort -  2 pierwsze miesiące - 0 zł, 22 mies. - 22,50 zł, średnia - 20,60 zł miesięcznie. Do tego HBO i HBO GO przez 6 miesięcy za darmo, pózniej 25 zł ale z możliwśocią wyłączenia w każdej chwili od 1 lipca 2018, gratis rozszerzenie do Ekstra na dwa miesiące do 31.01.2018r.  Mam Turboboxa 500 GB bez opłat. Myślę, że oferta w porządku. Wiem, że mógłbym uzyskać comfort+8C+ za 47,50 zł na miesiąc ale wolę 20,60 zł i włączyć sobie od czasu do czasu plus miesiąca 8C+ za 25 zł na dwa miesiące. Pozdrawiam myślących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja z dzisiaj,

zmieniła się już oferta na grudzień

 

MzNe41y.png

 

żałuję, że złożyłem wypowiedzenie umowy zawartej na odległość. Teraz nie mogę rozmawiać z innymi infoliniami oprócz oficjalnej nc+

Miałem superpremium z filmboxami za 104,99 ale zrezgnowalem ze względu na brak hbo go.

Tutaj jest kombinacja chińska z dodawaniem pakietów do extra+ czyli zrobione superpremium z hbo go  i eleveny na 5 miesięcy.... 

 

wcześniej udało mi się wynegocjować właśnie to i możnabyło dokupić hbo go za 5zł/mies.

opcja z 14.11.2017

E1B6qfP.png

Edytowane przez kowalski8093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ofik oferta w porządku.Też wychodzę z założenia, że ważny jest jak najniższy pakiet bazowy.Co prawda nie ma pewności, że paczka 8C+ będzie często lub nie +miesiąca ale zawsze można skorzystać z innych promocji i nie być uwiązanym do jednej oferty.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy więc udało mi się przedłużyć umowę na dobrych warunkach,

w grudniu zapłaciłem 79,99 za obecny pakiet.

Dzisiaj została włączona oferta:

EXTRA+ za 54,99

Canal+ 8szt. za 25 zł

Cinemaxy 10 zł

HBO 1,2,3 + HBO GO za 20 zł

 

to wszystko za 109.99/24 miesiące

gratis ELEVENY na 5 miesięcy z możliwością wyłączenia

 

Pierwszy miesiąc 94,99 kolejne 109,99, wartość elevenów 11,90

 

najem premiumboxa 0zł/0zł

 

Wychodzi średnio 106/ miesięcznie.

V0P6fip.png

 

Zaakceptowałem

Edytowane przez kowalski8093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z DUK Kraków. Proponowane te same warunki co wczoraj czyli:

 

- zejście z Extra+ z Canal+ do Comfort+ za 29,99,

- do tego paczka C+ w wariancie 25 zł / 6 m-cy z możliwością wyłączenia,

- dopełnienie Extra+ do końca stycznia za darmo,

- Eleveny proponowane za 11,90 zł (opcji 5 m-cy za darmo ponoć nie ma przy zejściu z pakietu, cena 7,95 zł niedostępna dla mnie),

- HBO z HBO GO do końca stycznia za darmo.

 

Nie zaakceptowałem.

 

Konsultantka twierdziła, że przy zejściu z wysokiego pakietu nie ma darmowych miesięcy od abonamentu, dodatkowo pytałem o różne warianty np. Comfort+ z C+ (6) - 79,99 zł (24 m-ce) - nieopłacalny. Usłyszałem też, że dla mnie jest przygotowana dobra oferta w postaci Extra+ z C+ za 77,50 (24 m-ce), ale nie chce już Extra+.

 

Ogólnie powtarzane te same slogany, że to dobra oferta dla mnie i niżej nie będzie, bo nie się nie da. I np. oferty 22,50 / 24 i 27,50 / 15 mieli kiedyś, a teraz już nie ma, bo się zmieniły procedury. Czekam dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni... dla mnie te wszystkie obliczenia na prawdę są skomplikowane. Pomóżcie. Obecnie płacę ok. 90 zł. Mam tym c+ 6, HBO i MR.w tej cenie na cały czas umowy. Zależy mi na tym samym, nawet w tej samej cenie. Jaki pakiet w kontekście w/w oferty mam wziąć ? Umowa do 03.2018. Aha przeczytałem, że muszę zrezygnować z MR aby otrzymać dekoder 4K, na którym mi zależy. Proszę o życzliwe podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vip+ przedluzalem wczoraj. Dali mi go za 145 z dwoma tunerami, dwoma cameleonami, miltiroomem. Eleven na 5 miesiecy gratis.

VIP+ czy VIP+Max? Na ile umowa? Fajnie, że co Eleveny dali na 5 miesięcy za Free. A po tym okresie masz za ile? Ta cena jest w tych 145 zł czy nie? Masz w tym HBO GO? Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z DUK Kraków. Proponowane te same warunki co wczoraj czyli:

 

- zejście z Extra+ z Canal+ do Comfort+ za 29,99,

- do tego paczka C+ w wariancie 25 zł / 6 m-cy z możliwością wyłączenia,

- dopełnienie Extra+ do końca stycznia za darmo,

- Eleveny proponowane za 11,90 zł (opcji 5 m-cy za darmo ponoć nie ma przy zejściu z pakietu, cena 7,95 zł niedostępna dla mnie),

- HBO z HBO GO do końca stycznia za darmo.

 

Nie zaakceptowałem.

 

Konsultantka twierdziła, że przy zejściu z wysokiego pakietu nie ma darmowych miesięcy od abonamentu, dodatkowo pytałem o różne warianty np. Comfort+ z C+ (6) - 79,99 zł (24 m-ce) - nieopłacalny. Usłyszałem też, że dla mnie jest przygotowana dobra oferta w postaci Extra+ z C+ za 77,50 (24 m-ce), ale nie chce już Extra+.

 

Ogólnie powtarzane te same slogany, że to dobra oferta dla mnie i niżej nie będzie, bo nie się nie da. I np. oferty 22,50 / 24 i 27,50 / 15 mieli kiedyś, a teraz już nie ma, bo się zmieniły procedury. Czekam dalej ;)

Jak zwykle kombinacje i ściemnianie by abonentom wcisnąć jak najgorszą oferte a w konkurencji kilka godzin po wypowiedzeniu umowy sami dzwonią abonenci i dostaja max przy normalnej rozmowie a nie ścienianiu i straszeniu.Widać jakie mają podejście do abonenta jedna i druga platforma.To ile razy już dzwonili w sumie?Nie wiem jaki sens jest dzwonić kolejny raz z taką samą ofertą.Dobrze że do mnie nie dzwonią bo i tak nic sensownego nie są w stanie zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy rozmowy w przeciągu 2 dni. Powiedziałem konsultantce na koniec, że jak będzie miała dla mnie 27,50 / 15 albo 22,50 / 24 to może dzwonić nawet w nocy ;) Dodałem jeszcze, że po wygaśnięciu umowy zawsze mogę udać się do APS i zapewne dostanę powyższe stawki. Stwierdziła, że APS raczej nie ma takich ofert i to co oni mi proponują to najlepsze co mogło mi się przydarzyć, a poza tym nie wiadomo jakie stawki będą od nowego roku ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vip+, tak jak napisalem. Umowa na 24m- ce. Eleven 5 miesiecy za darmo, potem cena standardowa, jak w cenniku, doliczona do tych 145.

Nie wiem.na czym ci najbardziej zależało, ale w tej kwocie mogłeś mieć Eleveny całą umowę w abonamencie. Ja tak dostałem z tym, że Elevenów za free nie dali. I bardziej się opłacało wziąć to w opcji Superpremium+ bo wychodziło taniej, z tym że NC GO mniej godzin. Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vip+, tak jak napisalem. Umowa na 24m- ce. Eleven 5 miesiecy za darmo, potem cena standardowa, jak w cenniku, doliczona do tych 145.

Zapewne masz możliwość zlecenia wyłączenia tych Elevenów po 5-ciu gratisowych miesiącach, także na kolejne miesiące pewnie dostaniesz po takim zleceniu ofertę na Eleven lepszą niż z cennika (np. 11.90zł lub nawet 7.95zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni... dla mnie te wszystkie obliczenia na prawdę są skomplikowane. Pomóżcie. Obecnie płacę ok. 90 zł. Mam tym c+ 6, HBO i MR.w tej cenie na cały czas umowy. Zależy mi na tym samym, nawet w tej samej cenie. Jaki pakiet w kontekście w/w oferty mam wziąć ? Umowa do 03.2018. Aha przeczytałem, że muszę zrezygnować z MR aby otrzymać dekoder 4K, na którym mi zależy. Proszę o życzliwe podpowiedzi.

Czekaj do końca umowy.Do tego czasu możliwe , że zmieni się coś z umowami z MR.Obecnie musiałbyś zrezygnować i brać ponownie MR z ultraboxem płacąc oczywiście drugą aktywację.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...